מעגל גברים מיניות מודעת

הגבר המתעורר - מעגל גברים אינטימי עם טיה ודורית

גבר יקר, האם אתה מרגיש שזה הזמן שלך להתעורר?

איך תוכל להעיר את אש החיים בך ולהגשים את משאלות לבך? איך תוכל להיפתח לאהבה, לעונג ולחיוניות בעוצמות חדשות? במעגל נאפשר תהליך רגיש ומרגיש לתוך הגוף, הנפש והתודעה תוך מיקוד והעמקה לתוך שאלות וחוויות שעולות במרחב המיני, האינטימי והזוגי. המעגל מתאים לכל גבר שרוצה להעשיר את חייו ואת עצמו בעונג, בסיפוק ובשמחת חיים רחבה ועמוקה.

גבר יקר, הגבר המתעורר, אני מביטה בך – ומתמלאת בך.

אני רואה אותך. אני רואה את הלהט העצום שבך – ליצור, להיטיב ולאהוב. אני רואה אותך ומעריכה אותך מאד.
אני רואה שאתה מחפש שער לאהבת עצמך, במלאות ובשלמות. אני רואה שאתה מחפש נתיב של אהבה, שיאפשר לך לחבק את הפחדים והכאבים שבלבך ובגופך.

אתה ראוי לכל האהבה שבעולם.

הכמיהה שבי להתמזגות איתך היא ביטוי לטבע הנשי שלי.

אני רוצה להזמין אותך למפגש אינטימי וקרוב איתי ועם טיה, שותפתי למסע וליצירה, שתינו מבקשות להזין אותך בטוב, בחכמה ובמסע מרפא שנעבור יחד. בוא. בוא להיות איתנו, ביחד נתעורר, נתחבר, נתבטא, נתקשר, נרגיש. נהיה.

שמחות לקראת העונג המשותף שנחלוק כחברים, אוהבים ושותפים למסע התעוררות בין המינים שיש לנו הזכות להיות חלק ממנו.

המעגל הוא תהליך חוויתי שמתאים למי שחש תשוקה בתוכו, לגלות, ללמוד, להיפתח, בתוך עולם העונג המי-ני, הרגשי, האינטימי, הרוחני, למי שמבקש לעצמו מרחב מזין ואינטימי להיות בו, לנוח, להרפות, לחוש שלווה וטוב. המעגל מתאים גם לכל גבר, ובמיוחד למנחי מעגלי גברים ואנשי טיפול.

המפגש בביגוד מלא – ואינו כולל מגע מיני.

מיניות גברית מודעת סדנה לגברים

למי מיועד מעגל הגבר המתעורר?

1. לגברים שאוהבים לאהוב, לגברים שרוצים להרגיש חיבור עמוק יותר לגופם, לשחרר מחסומים ולחוות את עצמם כישויות מיניות חופשיות, משוחררות ומלאות תשוקה.

2. לגברים שחיים בזוגיות ולמי שלא, לגברים שרוצים לחוות עוצמות של עונג וסיפוק חדשות.

3. לגברים שאוהבים לאהוב נשים ולגברים שאוהבים לאהוב גברים, לגברים שאוהבים לאהוב את שני המינים.

4.לגברים שמלווים ומנחים גברים אחרים באופן פרטני או קבוצתי בנושאים שנוגעים לגבריות, מיניות גברית, אבהות, הגשמה עצמית וגילוי הייעוד, ריפוי מיני, ותקשורת אינטימית.

5. לגברים שעוסקים בהנחיית מעגלי גברים, בטיפול, בייעוץ, בחינוך, בריפוי, בליווי אישי או קבוצתי, שרוצים להעשיר את עצמם בגוף ידע עמוק ומשנה חיים.

6. לגברים שעוסקים בייעוץ זוגי, באימון ליחסים ובטיפול זוגי על כל צורותיו.

7. לגברים ללא רקע טיפולי, שרוצים להיות מנחים למיניות מודעת ברמה הפרטנית, הזוגית ו/או הקבוצתית.

 

מתי מתקיים מעגל הגבר המתעורר?

יום רביעי 25 באוקטובר 19:00 – 22:30 בחוות טבע האדם – מושב ניר צבי 

עלות השתתפות:

 

בהרשמה מוקדמת

 

עד 15 באוקטובר: 180 ש"ח

 

בהרשמה רגילה: 220 ש"ח

 

לרכישת כרטיס לחץ כאן והבטח את מקומך

 

על המנחות: דורית בר וטיה שלם

דורית בר – יועצת מינית וזוגית

חוקרת מיניות ואינטימיות, מפתחת השיטה למיניות מודעת. מטפלת מינית וזוגית, מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות המאפשרים מימוש וביטוי של תשוקה, אירוטיקה ותקשורת אוהבת במערכות יחסים. בית הספר למיניות מודעת הוא הבייבי שלי, והשנה לראשונה, אקיים הכשרת מנחים ללימוד השיטה. המהפכה המינית החדשה מבקשת ליצור חלופה לחינוך הפורנוגרפי ולשחרר את התודעה מהטאבו המיני לטובת שיח פתוח, ער ואמיתי על הקשר בין מיניות, אינטימיות ואהבה.

 

טיה שלם – מאמנת למנהיגות פנימית.

מורת דרך ליוגה-טנטרה, לומדת ומתרגלת יוגה מזה 15 שנה. חוקרת את הגוף בדרך היוגית-טנטרית דרך תזונה, מיניות מודעת, הורות-נשיות-זוגיות, טקסי וריפוי בקול. אמא לשניים, מייסדת ושותפה בהקמת בית ספר "סאדברי" באזור השרון, יזמית בתחום הנדל"ן.

אני לומדת מתוך עולם היזמות, היוגה והחינוך את ההבנה שהמפגשים שלנו כבני אדם יכולים להיות מאוד מרוממים ומשני מציאות. האימון שאני מביאה הוא דרך להתממשות הפוטנציאל היצירתי האינסופי שלנו כבני אדם.

Comments