פסיכותרפיה מינית הוליסיטית

פסיכותרפיה מינית הוליסטית - סדנת יום למטפלים ולמטפלות, אנשי חינוך וייעוץ

25 בדצמבר בפרדס חנה 09:30 - 14:00

כל אדם שעוסק בטיפול, בייעוץ ובחינוך פוגש במרחב הריפוי גם סוגיות רגשיות שנוגעות למיניות האדם, ליחסים זוגיים, ולביטוי נשי וגברי בעולם. השיטה למיניות מודעת פסיכותרפיה מינית הוליסיטית מורכבת מתובנות ומתהליכי ריפוי שמאפשרים לכל אשה וגבר להכיר ולהבין את מי ניותם ברובד הגופני, הנפשי והרוחני. נושא הסדנה הקרובה: ריפוי זוגי-מיני-רגשי. 

מה נלמד בסדנה למטפלים?

הסדנה נמשכת 4.5 שעות ובמהלכה נעבור תהליך ריפוי אישי וקבוצתי שמתבונן לתוך סוגיות אינטימיות, מיניות ורגשיות שעולות במרחב של מערכות יחסים, מיניות וזוגיות.

**המפגש בלבוש מלא ואינו כולל מגע מיני.**

למי הסדנה מתאימה?

1. לנשים וגברים שעוסקים בטיפול, בייעוץ, בריפוי, בהנחייה ובליווי אישי או קבוצתי, שרוצים להעשיר את עצמם בגוף ידע עמוק ומשנה חיים.

2. למי שעוסקים ועוסקות בייעוץ זוגי, באימון ליחסים ובטיפול זוגי על כל צורותיו.

3. לנשים שמלוות נשים אחרות באופן פרטני או קבוצתי בנושאים שנוגעים למיניות הנשית, למחזוריות הנשית, פריון, לידה, אמהות, הגשמה עצמית, אינטימיות וחיבור לנשיות.

4. לגברים שמלווים גברים אחרים באופן פרטני או קבוצתי בנושאים שנוגעים לגבריות, מיניות גברית, אבהות, הגשמה עצמית וגילוי הייעוד, ריפוי מיני, ותקשורת אינטימית.

5. לנשים ולגברים ללא רקע טיפולי, שמרגישים, שרוצים להיות מנחים / מנחות בשיטה למיניות מודעת. אין ההכרח להפוך להיות מטפלים בתחום, אלא להשתמש בידע במעגלים הקרובים אליכם כמו משפחה, ילדים וחברים.

חוויה של משתתפת במפגש על השיטה:

"נהניתי מאד, את רהוטה כל כך, בהירה, מדויקת, מנגישה בצורה יפה את הנושא הכי מורכב, טעון, מוסחק, מסולף, ויחד עם זאת, הכי יפה, ענוג, משמח, מרחיב לב, מרטיט ומצמיח – המיניות האנושית. יש לך ידע עמוק על תהליכים רגשיים ורוחניים, ויחד עם זאת, בענווה ובפתיחות אמיתית ללמוד מכל אחד. את מביאה את עצמך באינטימיות ובכבוד לעצמך ולאחרים ומהווה דוגמא נפלאה לכל מי שרוצה ללמוד אינטימיות ומיניות." מלכה פלדשטיין, מרפאה מינית הוליסטית.

פרטים מלאים על הסדנה הקרובה - תאריכים, שעות ומקומות

בפרדס חנה

יום שניי 25.12, 09:30 – 14:00

עלות: בהרשמה מוקדמת עד 17.12 320 ש"ח | הרשמה רגילה: 360 ש"ח | להרשמה לחצו כאן

על המנחות: דורית בר וטיה שלם

דורית בר – יועצת מינית וזוגית

חוקרת מיניות ואינטימיות, מפתחת השיטה פסיכותרפיה מינית הוליסיטית. מטפלת מינית וזוגית, מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות המאפשרים מימוש וביטוי של תשוקה, אירוטיקה ותקשורת אוהבת במערכות יחסים. האבולוציה המינית החדשה מבקשת ליצור חלופה לחינוך הפורנוגרפי ולשחרר את התודעה מהטאבו המיני לטובת שיח פתוח, ער ואמיתי על הקשר בין מיניות, אינטימיות ואהבה.

 

טיה שלם – מאמנת למנהיגות פנימית.

מורת דרך ליוגה-טנטרה, לומדת ומתרגלת יוגה מזה 15 שנה. חוקרת את הגוף בדרך היוגית-טנטרית דרך תזונה, מיניות מודעת, הורות-נשיות-זוגיות, טקסי וריפוי בקול. אמא לשניים, מייסדת ושותפה בהקמת בית ספר "סאדברי" באזור השרון, יזמית בתחום הנדל"ן.

אני לומדת מתוך עולם היזמות, היוגה והחינוך את ההבנה שהמפגשים שלנו כבני אדם יכולים להיות מאוד מרוממים ומשני מציאות. האימון שאני מביאה הוא דרך להתמממשות הפוטנציאל היצירתי האינסופי שלנו כבני אדם.

Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment