הרצאות מיניות מודעת

מיניות מודעת - הרצאה לקהל הרחב

מפתחות לתקשורת אינטימית ומינית מודעת - ההרצאות בת``א ובפרדס חנה

25 בספטמבר בתל אביב | 16 באוקטובר בפרדס חנה

איך מביאים יותר אינטימיות, תשוקה ושמחה לחיי האהבה? בהרצאה נלמד מפתחות לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, שמאפשרים לכל גבר ואשה ליצור חווית חיים שופעת בשמחה, חושניות ואהבה. ההרצאה מתאימה לכל אדם, ללא הבדל גיל, מין, דת, סטטוס אישי ומשיכה מינית.

 

ההרצאה נמשכת שעתיים, במהלכן נתבונן על החוויה הרגשית, האינטימית והמינית של גברים ושל נשים, נדבר על הגשר האפשרי בין המינים ועל דרכים למימוש רבדים עמוקים של עונג, חושניות ושמחת חיים. אנחנו חיים בעידן ייחודי ועוצמתי שבו מותר לדבר על הכל, והחופש מהטאבו המיני הוא שער ליצירת חווית חיים פנימית וזוגית עשירה, אוהבת ואמיתית. 

 

מיניות מודעת היא שיטה שפיתחה דורית בר, היא מאפשרת חיבור לבין המרכזים המיניים – החושניים והפראיים, למרכזים הרגשיים מהם נובעת אכפתיות, הקשבה וחברות. המיזוג בין הרבדים השונים בתוכנו, פותח צוהר לחוויה אינטימית עמוקה, מאוחדת ומודעת.

למי מיועדת ההרצאה? ההרצאה מיועדת לכולם!

1. לכל מי שאוהב-ת לאהוב ורוצה להעמיק את החוויה האינטימית-רגשית-מינית בחייו.

2. למי שנמצאים בזוגיות וגם לכאלה שלא, לא-נשים שרוצים להבין יותר את חוויותיהם האינטימיות ולהכיר דרך חדשה להתרת קונפליקטים ואתגרים שעולים במרחב הזוגי, הרגשי והמיני.

3. למטפלים, יועצים, אנשי חינוך ואנשי ריפוי שמבקשים להכיר וליצור חלופה לחינוך המיני הפורנוגרפי הלא מודע, לטובת דרך אחרת, שבה תקשורת פתוחה ואמיתית היא בסיס ליחסים מענגים, בריאים ומכבדים.

4. לנשים שאוהבות גברים ולגברים שאוהבים נשים, לנשים שאוהבות נשים ולגברים שאוהבים גברים, לטרנסג'נדרים, ולכל מי שהגדרתו המינית העצמית דומה או שונה מהמוכר והידוע.

מה תקבלו בהרצאה?

תובנות חדשות, נקודות למחשבה.

כלים מעשיים להעצמת התשוקה, העונג והאהבה במרחב האינטימי-רגשי-מיני-זוגי

מרחב בטוח לשאול בו שאלות על הנושא הרחב של מיניות מודעת.

השראה לחיים מלאים בחיוניות, שמחה וטוב, שמכבד את האדם על כל רבדיו.

השראה למנהיגות פנימית שאותה תוכלו לקחת הביתה כהורים, כבני/בנות זוג, וכא-נשים שמשפיעים על סביבתם.

חוויה של משתתפת בהרצאה:

 

"נהניתי מאד, את רהוטה כל כך, בהירה, מדויקת, מנגישה בצורה יפה את הנושא הכי מורכב, טעון, מוסחק, מסולף, ויחד עם זאת, הכי יפה, ענוג, משמח, מרחיב לב, מרטיט ומצמיח – המיניות האנושית. יש לך ידע עמוק על תהליכים רגשיים ורוחניים, ויחד עם זאת, בענווה ובפתיחות אמיתית ללמוד מכל אחד. את מביאה את עצמך באינטימיות ובכבוד לעצמך ולאחרים ומהווה דוגמא נפלאה לכל מי שרוצה ללמוד אינטימיות ומיניות." מלכה פלדשטיין, מרפאה מינית הוליסטית.

פרטים מלאים על ההרצאה הקרובה - מקום, שעות ודרכי הרשמה

בתל אביב

 

יום שני, 25.9, 20:00 – 22:00 | מרכז שורשים | בן יהודה 35

 

עלות:

 

בהרשמה מוקדמת עד 10.9 כרטיס יחיד 80 ש"ח (מחיר רגיל 110 ש"ח) | לרכישת כרטיס יחיד לחצו כאן

 

כרטיס זוגי 130 ש"ח (מחיר רגיל 180 ש"ח) | לרכישת כרטיס זוגי לחצו כאן

 

בפרדס חנה

 

יום שני, 16.10, 20:00 – 22:00 | מרכז בית נדיר | רחוב גן עוז 3

 

עלות:

 

בהרשמה מוקדמת עד 30.9 כרטיס יחיד 80 ש"ח (מחיר רגיל 110 ש"ח) | לרכישת כרטיס יחיד לחצו כאן

 

כרטיס זוגי 130 ש"ח (מחיר רגיל 180 ש"ח)| לרכישת כרטיס זוגי לחצו כאן

הרצאה מיניות מודעת

על המנחות: דורית בר וטיה שלם

דורית בר – יועצת מינית וזוגית, מפתחת שיטה למיניות מודעת. מלווה מסעות ריפוי ליחידים ולזוגות להעצמת התשוקה, החושניות והאהבה במערכות יחסים.

 

טיה שלם – מאמנת למנהיגות אישית, יוגיני, מורת דרך ליוגה-טנטרה, לומדת ומתרגלת יוגה מזה 15 שנה. טיה עובדת עם הצד התרפויטי של היוגה, חוקרת את הגוף בדרך היוגית-טנטרית דרך תזונה פראנית, מיניות מודעת, הורות-נשיות-זוגיות, טקסים, קול. אמא לשניים, עובדת למען החינוך לחירות, מייסדת ושותפה בהקמת בית ספר "סאדברי" באזור השרון, יזמית בתחום הנדל"ן.

Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment