פסיכותרפיה מינית הוליסיטית דורית בר

אינטימיני - הרצאה ושיח פתוח על מיניות גברית מודעת

יום רביעי 6 ביוני | 20:30 - 22:30 | בפרדס חנה | שבזי 19 | סטודיו ALAYA

מפגש אינטימיני מחולק לשני חלקים:

בחלק הראשון – דורית בר תעביר הרצאה על מיניות גברית מודעת – על הייחודיות של האתגרים שעומדים בפני גברים בעת הנוכחית, על הדרך שבה נשים וגברים יכולים לתמוך בעצמם והאחד בשניה ועל המתנות הרבות שקיימות בחיבור שבין העונג האירוטי-חושני לעונג הרגשי-אינטימי.

בחלק השני של המפגש אתייחס לשאלות שיעלו מהמשתתפים על מערכות יחסים, תשוקה, אינטימיות, מגע מודע, תקשורת, עונג מיני ועוד. אעביר ידע מגישות ריפוי שמשלבות מערב ומזרח, ועניינן בהעמקת העונג, התקשורת האוהבת והתשוקה במערכות יחסים עם עצמנו ועם אהובינו.

המפגש מתאים לנשים ולגברים, ליחידים ולזוגות.

למי מיועד המפגש? המפגש מיועד לכולם!

1. לכל מי שאוהב-ת לאהוב ורוצה להעמיק את החוויה האינטימית-רגשית-מינית בחייו.

2. למי שנמצאים בזוגיות וגם לכאלה שלא, לא-נשים שרוצים להבין יותר את חוויותיהם האינטימיות ולהכיר דרך חדשה להתרת קונפליקטים ואתגרים שעולים במרחב הזוגי, הרגשי והמיני.

3. למטפלים, יועצים, אנשי חינוך ואנשי ריפוי שמבקשים להכיר וליצור חלופה לחינוך המיני הפורנוגרפי הלא מודע, לטובת דרך אחרת, שבה תקשורת פתוחה ואמיתית היא בסיס ליחסים מענגים, בריאים ומכבדים.

4. לנשים שאוהבות גברים ולגברים שאוהבים נשים, לנשים שאוהבות נשים ולגברים שאוהבים גברים, לטרנסג'נדרים, ולכל מי שהגדרתו המינית העצמית דומה או שונה מהמוכר והידוע.

מה תקבלו במפגש?

תובנות חדשות, נקודות למחשבה.

כלים מעשיים להעצמת התשוקה, העונג והאהבה במרחב האינטימי-רגשי-מיני-זוגי

מרחב בטוח לשאול בו שאלות על הנושא הרחב של מיניות מודעת.

השראה לחיים מלאים בחיוניות, שמחה וטוב, שמכבד את האדם על כל רבדיו.

השראה למנהיגות פנימית שאותה תוכלו לקחת הביתה כהורים, כבני/בנות זוג, וכא-נשים שמשפיעים על סביבתם.

חוויה של משתתפת:

 

"נהניתי מאד, את רהוטה כל כך, בהירה, מדויקת, מנגישה בצורה יפה את הנושא הכי מורכב, טעון, מוסחק, מסולף, ויחד עם זאת, הכי יפה, ענוג, משמח, מרחיב לב, מרטיט ומצמיח – המיניות האנושית. יש לך ידע עמוק על תהליכים רגשיים ורוחניים, ויחד עם זאת, בענווה ובפתיחות אמיתית ללמוד מכל אחד. את מביאה את עצמך באינטימיות ובכבוד לעצמך ולאחרים ומהווה דוגמא נפלאה לכל מי שרוצה ללמוד אינטימיות ומיניות." מלכה פלדשטיין, מרפאה מינית הוליסטית.

פרטים מלאים על המפגש הקרוב - מקום, שעות ודרכי הרשמה

בפרדס חנה

 

יום רביעי 6 ביוני 20:30 – 22:30 | שבזי 19 | פרדס חנה | סטודיו אלאיה | חניה בשפע

 

עלות:

 

בהרשמה מוקדמת כרטיס יחיד 85 ש"ח | לרכישת כרטיס יחיד לחצו כאן

 

בהרשמה מוקדמת כרטיס זוגי 170 ש"ח  | לרכישת כרטיס זוגי לחצו כאן

דורית בר מיניות מודעת

על המנחה: דורית בר

יועצת מינית וזוגית, חוקרת מיניות, ריפוי ואינטימיות מעל עשרים שנים. מפתחת שיטה למיניות מודעת – פסיכותרפיה מינית הוליסיטית. מרצה, מנחה סדנאות ומלווה אנשים, יחידים וזוגות במסעות ריפוי המאפשרים התרחבות התשוקה, העונג והאהבה. גישתי אינטגרטיבית ומשלבת גישות ריפוי מערביות כמו פסיכולוגיה, אימון, וסקסולוגיה, לצד, גישות ריפוי מזרחיות כמו מדיטציה, יוגה-טנטרה, הילינג וריפוי בקול.

Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment