נשיות

מיניות נשית מודעת - סדנה לנשים - מסע ריפוי אינטימי

אשה יקרה, אני מזמינה אותך לצאת איתי למסע ריפוי, אינטימי, עמוק, מעורר, ופותח.

השער המרכזי לחיבור למהותך הנשית – הוא הגילוי ההולך ומתרחב של האשה המינית שאת. מיניות נשית מודעת מורכבת ממניפת האפשרויות התחושתיות, הרגשיות, האנרגטיות והרוחניות שנובעות מתוך האנרגיה המינית, אך הן אינן מובילות רק לחוויה מינית מענגת יותר, אלא גם לחוויה רגשית מחברת ואוהבת, וגם לחווית אחדות שלווה ושקטה עם עצמך ועם כל הקיים.

כאשר את מביעה רצון אמיתי לפגוש את עצמך ולהתפתח מינית ורגשית, ייתכן שעולים פחדים, חששות, חרדות וכאבי עבר. כל אלה, הם טבעיים ונחוצים במסע. כל רגש, וכל חווית פגיעה שחווית בחייך, משמשים כאנרגיית חיים, שאפשר להתמיר אותה לאהבה עצמית ולאהבה אינטימית.

במסע הריפוי שנעבור יחד, תוכלי לפגוש את עצמך, כפי שאת היום, ומשם ליצור ולברוא את המימוש הבא בחייך האינטימיים. זו הסיבה שהמסע מתאים לנשים בכל גיל, סטטוס, צבע וצורה, כי כולנו נעות, כל אחת בדרכה ובקצב שלה, לעבר התפתחות נשית, מינית, אינטימית ורגשית, והאפשרות לצעוד צעד אחד בשותפות עם השבט הנשי, היא אפשרות קסומה ומיוחדת שמעניקה תמיכה, הדהוד ועוצמה למסעך.

במפגשים נשתמש בכלים מגוונים מעולם הנשימה, התנועה, הכתיבה, המגע המודע והריפוי הרגשי. כל תרגול, בא לשרת אותך ולעזור לך לקבל תשובות לשאלות שעולות בך ולשחרר מחסומים, דפוסים ואתגרים שאת פוגשת בדרך. הסדנה מתקיימת בביגוד מלא, ואינה כוללת מגע מיני.

מיניות נשית מודעת סדנה לנשים

למי מתאימה הסדנה למיניות נשית מודעת?

לנשים שרוצות לעבור מסע ריפוי מיני-רגשי, ומבקשות לעצמן מרחב בטוח להיות בו.

לנשים שרוצות לגלות עוד מהעונג, החושניות והעומק הקיימים בחוויה האינטימית שלהן.

לנשים שחיות בזוגיות, ולנשים שלא.

לנשים שאוהבות גברים, ולנשים שאוהבות נשים.

לנשים שרוצות לקבל הזנה מהמרחב הנשי האינטימי ללבן, לגופן ולנפשן.

איך אפשר להשתתף בסדנה למיניות נשית מודעת?

בחודשי הקיץ יוני עד אוקטובר 2017 אפשר להזמין אותי לסדנאות לנשים ברחבי הארץ. מינימום משתתפות במעגל – 10 נשים.

צרו איתי קשר לתיאום והזמנת הסדנה.

מחודש נובמבר תתקיימנה סדנאות בפרדס חנה. עקבו אחרי הפרסומים, או כתבו לי הודעה שברצונכן להירשם לסדנה הבאה שתיפתח.

דורית בר – חוקרת מיניות ואינטימיות, יועצת מינית וזוגית, מפתחת השיטה למיניות מודעת. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת החיבור החושני, האינטימי, המיני והרגשי לעצמנו ולאנשים שאנחנו אוהבים ואוהבות במערכות יחסים.

forweb1

Comments