"מי שמכיר אותי כבר שמע אותי מפטפטת בלי סוף על דורית בר ועל הסדנה משנת החיים הזוגיים-החושניים שהיא מעבירה. סוג הסדנאות שבסופן את רוצה לרוץ לספר לחבר'ה. שאחריהן את לא מבינה איך לא ידעת שמגיע לך כל הטוב הזה, איך לא ספרו לך. אם זה לא היה פייסבוק הייתי מספרת לכם איך, אבל האמת שכדאי לכם לדבר איתה, היא יותר טובה בזה."

נעמה סגל

"דורית יקרה, פנינו אלייך לאחר שש שנים בהן ניסינו לטפל בבעיה שלא ממש נפתרה, שפיכה מהירה. נפגשנו עם פסיכולוגית שהיא גם סקסולוגית, קיבלנו ליווי גם ממטפלת הוליסטית, אולם לא הגענו לתוצאות שקיווינו. הרגשנו שאנחנו דורכים במקום, שמשהו חסר, שחסרים לנו כלים נוספים.
ואז נתקלנו במאמר שלך. קראנו, ומיד הרגשנו שמצאנו. הלב ידע. התקשרנו וקבענו פגישה. כבר בפגישה הראשונה, היית מאוד חמה, אישית ומכילה. איפשרת לנו לחקור ולגלות את עצמנו, באופן אישי וכזוג, והשינוי החל להתחולל.
כגבר שסבל משפיכה מוקדמת, הדבר החשוב ביותר שרכשתי הוא הנוכחות בכאן ועכשיו, בהרגשה הנוכחית שלי, בלי מחשבות ודימויים, בלי עבר ועתיד. הבנתי שההתעסקות במחשבה על שפיכה או לא, היא הימצאות בעתיד ולא בכאן ועכשיו.
כזוג יש ביננו יותר זרימה, כנות, אמת ותקשורת פתוחה. המיניות הפכה לחלק טבעי בחיינו ואנחנו שמחים להתפתח יחד. האהבה שביננו הפכה למשהו חי ונושם שגדל מרגע לרגע, אנחנו הרבה יותר צוחקים ושמחים. קיבלנו כלים להתמודדות עם כל רגש שלילי שעולה מבלי להיתקע בו ומבלי לטאטא מתחת לשטיח.
דורית, אנו מודים ומוקירים תודה אחד לשניה, אבל בעיקר, מודים מאוד על ההקשבה, החמלה, המקצועיות, הטכניקות המופלאות והלב המאוד מאוד רחב ואוהב שלך. בהמון המון אהבה, מאיתנו."

גיא וחדוה

"תודה רבה דורית על המפגש התומך במעגל הנשים, תודה על ההנחיה הרגישה והקשובה. תודה ענקית לכל הנשים הנפלאות שלקחו חלק בערב כל כך אוהב ועוטף, נשים עוצמתיות, אמהות ובנות זוג שפתחו את ליבן. זכיתי לקחת חלק בערב הזה ולעבור ריפוי איתכן. ממליצה בחום לכל אחד ואחת לתת לעצמו מתנה ולהיפגש עם דורית באחד המפגשים שלה."

לימור בנדל – יועצת זוגית וסקסולוגית

"היה לי העונג להשתתף היום במפגש שהנחית על השיטה שפיתחת – מיניות מודעת. נהניתי מאד, את רהוטה כל כך , בהירה, מדויקת, מנגישה בצורה כל כך יפה את הנושא הכי מורכב, טעון, מוסחק, מסולף, ויחד עם זאת, הכי יפה, ענוג, משמח, מרחיב לב, מרטיט ומצמיח – המיניות האנושית. יש לך ידע עמוק על תהליכים רגשיים ורוחניים, ויחד עם זאת, בענווה ובפתיחות אמיתית ללמוד מכל אחד. את מביאה את עצמך באינטימיות ובכבוד לעצמך ולאחרים ומהווה דוגמא נפלאה לכל מי שרוצה ללמוד אינטימיות ומיניות. אני בטוחה שכל מי שבא ללמוד איתך, יוצא נשכר. חיבוק, מלכה."

מלכה פלדשטיין – מרפאה מינית הוליסטית

"דורית יקרה, היתה הרצאה מרתקת, סוחפת, עמוקה, משולבת ונוגעת בכל כך הרבה אספקטים מכל העולמות. את מרצה מעולה שמצליחה להגיע לרבדים ממש עמוקים בנושא הרחב של מיניות מודעת. את עושה זאת בהרבה רגישות, אינטליגנציה, ניסיון חיים, מחקר עמוק, ידע רב ותובנות מדהימות. ללא ספק, זו אחת ההרצאות הטובות שהייתי נוכחת בהן וממליצה בחום לכל אשה וגבר להגיע להרצאות שלך. אין לי ספק שכל אחת מהנשים שהגיעו לקחה איתה משהו מהמפתחות והכלים שהענקת לנו. תודה ענקית על הכל בשם פורום נשות כפר יונה."

רוית שקד – פורום הנשים בכפר יונה

"אני ממליץ בחום על דורית, הידע שלה עמוק, הניסיון שלה רחב אבל יותר מכל הרגישות שלה מדהימה, הרגישות להגיע ללב של כל אחד ולפתוח את הלב. העניקו לעצמכם מתנה נפלאה, מתנה של אהבה. גילוי נאות: השתתפתי בסדנה של דורית, הייתי הלפר (עוזר בסדנה נוספת) ודורית היא חברה יקרה ואהובה."

איציק פלג

"ממליץ בחום על כל מה שקשור באשה הנפלאה הזו! היא לוקחת את התחום הלא מדובר הזה (או המדובר יתר על המידה) ועושה איתו חסד! אין סוף לכמה שאפשר ללמוד על עצמנו וזו עוד הזדמנות לעשות את זה על ידי הדבר הכי טבעי ויסודי שניתן לאדם – המיניות שלו. יש סוג של טאבו על הנושא הזה – וחבל, כי לדעתי זה לא שונה מכל אומנות אחרת ככלי לחיים שמחים, מענגים ובריאים יותר."

אלירן מוטיוק

"מפגש עם דורית הוא חובה לכל מי שמבקשת להרחיב את שדה הראייה שלה לקדמת הבמה חוקרת אמיצה שמקדישה את חייה להעברת הידע (והוא רב ועמוק לאין שיעור). באופן אישי המסעות שלי עם דורית לקחו אותי אל המקום שאותו חיפשתי רוב חיי הבוגרים, המקום השקט שלי, אל המקור, ושגם גיליתי נביעה אינסופית ועל כך אני מודה, מודה, מודה, לדורית ולבורא שהפגיש בינינו כבר לפני שנים. לכל מי שמחפשת להעצים את כח החיים בתוכה ואת המיניות שלה או לשדרג את מערכת היחסים עם בן הזוג, זה בדיוק בשבילך!"

חגית כהן

"דורית יש משהו כל כך מדויק בך, שאני ממליצה לכל אשה או זוג לעבור סדנה / מפגש איתך, הם כל כך לא יצטערו. זה כמו לעבור ממחלקת תיירים למחלקה הראשונה של הזוגיות."

מיכל שלוין

"תודה על רגעי קסם בסדנה לזוגות, מילים לא יכולות לתאר את האווירה שהיתה שם, את הקרבה, האינטימיות, הפתיחות, הרצון ללמוד, ההומור, האהבה שמילאה את החלל ואת הנשמה, יוצא מגדל הרגיל. תודות מהעומקים על הסימפוניה שהתנגנה שם בניצוחה המושלמת, החכמה והרגישה של דורית ולזוגות האמיצים והיפיפיים שהשתתפו. חוויה בלתי נשכחת!"

סינדי פלוטניטקי