קבוצת הלימוד שדורית מנחה היא אחת מדרכי הריפוי היותר עוצמתיות בהן הלכתי. במהלך התהליך אנו צופים במפגשי ריפוי שדורית מעבירה. 
כאשר אני צופה במפגש שכזה, עם לב פתוח וגוף נוכח, אני מגלה על עצמי המון. איפה הדפוסים שלי זהים לאלו של האדם השני, איפה אני נדלקת כאשר מישהו אחר רגוע, מה מכאיב לי, מה משמח אותי וכו׳.לאחר מכן אנחנו נפגשים כקבוצה לעבד ולהרגיש את אותן תחושות ותובנות שהגיעו אלינו במהלך המפגש.ברגעים אלו, מספר אנשים יחד נמצאים כקבוצה תומכת ואוהבת, מאזינים זה לזה ומתפתחים יחד.
דורית מנחה את כל שלבי המפגש בצורה אוהבת ומחבקת, מאפשרת לכולם להיות מי שהם, להביע את עצמם ולראות את עצמם. ברגישות אין סופית היא נותנת לנו מרחב טיפולי שאין לו אחר.המפגשים הקבוצתיים הם שונים. אור הזרקורים לא מופנה אליך כל הזמן, ואת מוזמנת להשתתף ולשתף רק כשבא לך. את יכולה להשאר סגורה וכואבת, או להפתח ולדבר מול אנשים אכפתיים ואוהבים. המפגש מאפשר הכל. 
אני מגלה שהמפגשים האלה מרפאים נקודות כואבות בי, או לכל הפחות מראים לי אותן כדי שאזכור במה ארצה לגעת במפגשים טיפוליים אישיים. אני נתרמת כל כך הרבה, ואני ממליצה לכל אחד להשתתף בקבוצה הזו, לקבל שעתיים וחצי של אותנטיות וחיבור לעצמנו. זמן טהור להתבוננות עמוקה על עצמי ועל היופי שבי, הכאב והשמחה. הבנה עמוקה של היופי באנשים אחרים. אהבה מרפאה. ”