“דורית יקרה, פנינו אלייך לאחר שש שנים בהן ניסינו לטפל בבעיה שלא ממש נפתרה, שפיכה מהירה. נפגשנו עם פסיכולוגית שהיא גם סקסולוגית, קיבלנו ליווי גם ממטפלת הוליסטית, אולם לא הגענו לתוצאות שקיווינו. הרגשנו שאנחנו דורכים במקום, שמשהו חסר, שחסרים לנו כלים נוספים.
ואז נתקלנו במאמר שלך. קראנו, ומיד הרגשנו שמצאנו. הלב ידע. התקשרנו וקבענו פגישה. כבר בפגישה הראשונה, היית מאוד חמה, אישית ומכילה. איפשרת לנו לחקור ולגלות את עצמנו, באופן אישי וכזוג, והשינוי החל להתחולל.
כגבר שסבל משפיכה מוקדמת, הדבר החשוב ביותר שרכשתי הוא הנוכחות בכאן ועכשיו, בהרגשה הנוכחית שלי, בלי מחשבות ודימויים, בלי עבר ועתיד. הבנתי שההתעסקות במחשבה על שפיכה או לא, היא הימצאות בעתיד ולא בכאן ועכשיו.
כזוג יש ביננו יותר זרימה, כנות, אמת ותקשורת פתוחה. המיניות הפכה לחלק טבעי בחיינו ואנחנו שמחים להתפתח יחד. האהבה שביננו הפכה למשהו חי ונושם שגדל מרגע לרגע, אנחנו הרבה יותר צוחקים ושמחים. קיבלנו כלים להתמודדות עם כל רגש שלילי שעולה מבלי להיתקע בו ומבלי לטאטא מתחת לשטיח.
דורית, אנו מודים ומוקירים תודה אחד לשניה, אבל בעיקר, מודים מאוד על ההקשבה, החמלה, המקצועיות, הטכניקות המופלאות והלב המאוד מאוד רחב ואוהב שלך. בהמון המון אהבה, מאיתנו.”