נשיות

חכמת אשה – סדנה לנשים

אשה עוצמתית וחכמה מחוברת למיניותה ומשתמשת בחיבור לגוף, לתחושה ולרגש על מנת להקשיב לחכמתה הפנימית. חכמת אשה היא סדנה לנשים שמשלבת תרגולים מעולם התנועה, הנשימה והמגע על מנת לאפשר חיבור עמוק לנשיות, לאהבה ולחגיגה הנשית השבטית.

מימוש נשיות עוצמתית ושופעת חמלה ואהבה הוא חלק מייעודה של כל אישה. במסע משמעותי זה כל אישה מגלה את החיבור שלה לגוף, למיניות שלה, לעונג, לתשוקה, לשמחת חיים, לחכמה הפנימית שלה ולאהבה שבה. החיבור לחושניות הנשית הוא שער לעוצמה נשית מלאה.

חכמת אשה היא סדנה לנשים, תהליך אינטימי שכל אישה עוברת עם עצמה, לצד אחיותיה למסע. מרגש לראות כמה תמיכה, נתינה ואכפתיות מתגלים כשנשים נפגשות.

הסדנה היא מסע חוויתי עמוק, היא מתאימה לנשים שרוצות להשקיע בעצמן ולהעניק לעצמן מתנה של שמחה, הנאה וחיבור לעצמן בסביבה בטוחה, אוהבת ורכה; נשים שרוצות לעבור תהליך עם עצמן בנושאים שנוגעים לתשוקה, אינטימיות ותקשורת זוגית; לנשים שרוצות להתחבר לעוצמה שבתוכן ולהעמיק את הידע שלהן בכל הנוגע למיניות נשית ותקשורת אינטימית במערכות יחסים.

אני מזמינה אותך אישה אהובה להקשיב לקריאה של לבך להעמיק את החיבור שלך לעצמך. הסדנה כוללת תרגולים חוויתיים מעולם התנועה, הנשימה, המגע והתקשורת לצד ידע ותובנות שיאפשרו לך להמשיך את התהליך עם עצמך.

 

שיתופים מנשים שהשתתפו בסדנאות בבית הספר למיניות מודעת

סמדר גולן: הסדנה היתה מסע עם אישה מופלאה ומרתקת שהמילים נשטפות ממנה באהבה אינסופית, בצורה ממוקדת, מאורגנת ומדויקת. זה היה מסע לתוך עצמי, הנשיות שלי והכרה במי שאני. מסע מדהים של אהבה, הכלה, רגשיות ודיוק רב. מומלץ בחום למי שרוצה להבין את דפוסי ההתנהגות שלה, להתחבר לעצמה, לשחרר ולהשתחרר מתדמית וחסמים רגשיים ולמי שרוצה ללמוד לנצח בדרך האהבה, כי “רק האהבה תנצח”.

דורית בר – חוקרת מיניות ואינטימיות, מטפלת מינית ומטפלת זוגית, מפתחת השיטה למיניות מודעת, סדרת כלים ומיומנויות מעולם הסקסולוגיה, הפסיכולוגיה והטנטרה שמאפשרים העצמת התשוקה, האירוטיקה והתקשורת האוהבת במערכות יחסים.

forweb1

Comments