מסע של אהבה - דורית בר

מסע של אהבה – סדנה לזוגות

זוגיות היא מסע של שני אנשים אמיצים שבוחרים ללכת יחד בדרך האהבה. במסע המשותף כל זוג פוגש אתגרים שנוגעים לתקשורת אינטימית, רגשית ומינית. בסדנה מסע של אהבה כל זוג עובר מסע חוויתי לתוך הלב, הגוף והמיזוג ביניהם.

הייעוד הגבוה של הזוגיות הוא מסע התפתחות משותף, שבו הריקוד הזוגי משמשת שיקוף לאתגרים הפנימיים של בני הזוג. כאשר בני הזוג מסכימים להתפתח רגשית, מינית ורוחנית זה לצד זו, האינטימיות הופכת למקור ריפוי הדדי וגדילה משותפת.

הסדנה כוללת מגע אינטימי וחושני בין בני הזוג (אין עירום או מיניות מפורשת), תרגולי תקשורת רגשית להעמקת ההקשבה והתקשורת האותנטית ותרגולים מעולם הנשימה והתנועה.

התהליך מאפשר חיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. המסע מתאים לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית.

האם אתם מוכנים להיות אמיצים ולאהוב?
האומץ לאהוב מאפשר לנו לחיות באופן מלא מרגע לרגע, מתוך הסכמה להרגיש ולחוש הכל.
דרוש אומץ להיראות על ידי האחר, לתקשר את מה שאנחנו באמת מרגישים, להיות חשופים, פגיעים, כפי שאנחנו באמת. דרוש אומץ להרגיש באופן מלא את כל התחושות והרגשות שעולים בתוך מערכת יחסים, להיות נוכחים בתוכם, להכיל אותם, גם כשהתנועה בין הרגשות היא מטלטלת. אני מאמינה בכל לבי שמשמעות החיים העמוקה מתגלה כשהלב פתוח לרווחה, וזוגיות היא מבנה נפלא למימוש של מי שאנחנו, ישויות של אהבה.

שיתופים מאנשים שהשתתפו בסדנאות בבית הספר למיניות מודעת:

מיכל שלוין: דורית יש משהו כל כך מדויק בך, שאני ממליצה לכל זוג לעבור איתך סדנה. הם כל כך לא יצטערו. זה כמו לעבור ממחלקת תיירים למחלקה ראשונה של הזוגיות.

שלהבת: היי דורית, שבועות אחרי הסדנה לזוגות ואנחנו עדיין נפעמים מכל נגיעה. המתנה שנתת לי ולנו היא בגוף וקשה לתאר אותה במילים, רק אומר שהאמון שלי בבן זוגי חזר הביתה, אחרי שנים רבות שהוא לא גר איתנו. אני חושבת שהסדנה שלך חשובה לכל זוגיות.

דורית בר

מי אני?

דורית בר – חוקרת מיניות ואינטימיות, מטפלת מינית ומטפלת זוגית, מפתחת השיטה למיניות מודעת, סדרת כלים ומיומנויות מעולם הסקסולוגיה, הפסיכולוגיה והטנטרה שמאפשרים העצמת התשוקה, האירוטיקה והתקשורת האוהבת במערכות יחסים.

Comments