ריפוי טראומות מיניות

מעגל הדרכה מקצועית ושיתוף למטפלים מיניים וזוגיים - אנשי חינוך וייעוץ

מנחות: דורית בר וטיה שלם

יום שלישי 10 ביולי 19:00 – 22:00

בחצי שנה האחרונה, אני וטיה נפגשנו עם שותפים ומטפלים מעולם התוכן של מיניות מודעת, טנטרה, סקסולוגיה, ייעוץ זוגי, ובמפגשים עם כולם עלה מאד חזק הצורך בהדרכה מקצועית למטפלים מיניים וזוגיים.

בנוסף, גם כל מי שעוסקים בליווי רגשי כלשהו טוב שתהיה הבנה מעמיקה לגבי נושאים כמו תשוקה מינית, משיכה, תקשורת אינטימית, אתגרים בתפקוד המיני וכו. מיניות היא יסוד הקיום ולכן מקושרת לכל תחום רגשי נחקר ונלמד בכל גבר ואשה.

ההדרכה למטפלים היא גם התשוקה שלנו, וגם מענה לצורך ממשי. יש הרבה מאד אנשי ריפוי חדשים וותיקים בתחום המיני, הזוגי והאינטימיי, ונראה לי שיש לנו מה ללמוד האחד והאחת מהשניה. יש לנו תחושה שככל שנעמיק ונכיר – נגלה תרומות הדדיות אינסופיות.

המפגשים הם היא שילוב של העברת ידע מעולם הריפוי המיני ההוליסיטי, היוגה-טנטרה, המדיטציה והצלילה הרגשית, לצד שיתוף בניסיון עשיר בריפוי רגשי-אינטימי. הקסם והייחודיות של המפגש במעגליות שבו – כולנו מדריכים במעגל וגם כולנו מודרכים, יש אפשרות לשאול שאלות, לשתף ולבקש הכוונה, ולקבל אותה מכמה זוויות ריפוי והתבוננות בבת אחת.

המפגש מורכב משני חלקים

בחלק הראשון – נלמד ונכיר מושג / תובנה / נקודת מבט מעולם הפסיכותרפיה המינית ההוליסיטית, ובחלק השני, נאפשר למטפלים / מנחים שבאים לשתף בתהליכי ריפוי אותם הם מלווים, לשאול, לבקש את תמיכת המעגל, ולהעמיק ביחד את תדר הריפוי האורגני בעולם.

כל מפגש נמשך 3 שעות. המפגשים יתקיימו אחת לחודש.

המפגשים יתקיימו בזכרון יעקב. כתובת מדויקת תישלח לנרשמים.

המפגש הבא מתקיים ביום שלישי 10 ביולי
שעות: 19:00 – 22:00.
אנא הגיעו רבע שעה לפני הזמן והביאו מאכל צמחוני / טבעוני לנשנוש.

מי מוזמנים ומוזמנות?

**מטפלים מיניים**

**מטפלים זוגיים**

**כל מי שעוסק בפועל בליווי תהליכים התפתחותיים שנוגעים למיניות, יחסים ואינטימיות ליחידים, לזוגות ולקבוצות**

**מטפלים רגשיים ללא ניסיון בתחום הריפוי המיני-רגשי – בעלי ניסיון בפועל של לפחות 5 שנים בריפוי רגשי.**

**מי שיגיעו למפגשים יוכלו להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה וסודית שבה ההדרכה וההתייעצות עם המעגל תוכל להמשיך מעבר למפגשים.**

עלות: 120 ש”ח

איך נרשמים? רק בהרשמה ותשלום מראש בקישור הבא

https://private.invoice4u.co.il/Clearing/Invoice4UClearing.aspx?ProductId=2031

נרגשות ושמחות ומזמינות להצטרף!

מה נלמד בסדנה למטפלים?

במהלך הסדנה נעבור תהליך ריפוי אישי וקבוצתי שמתבונן לתוך סוגיות אינטימיות, מיניות ורגשיות שעולות במרחב של מערכות יחסים, מיניות וזוגיות.

נכיר תרגולים וכלים מעולם הפסיכותרפיה המינית ההוליסטית, ונעבור תהליך פנימי של תובנה עצמית וחיבור.

**המפגש בלבוש מלא ואינו כולל מגע מיני.**

למי הסדנה מתאימה?

1. לנשים וגברים שעוסקים בטיפול, בייעוץ, בריפוי, בהנחייה ובליווי אישי או קבוצתי, שרוצים להעשיר את עצמם בגוף ידע עמוק ומשנה חיים.

2. למי שעוסקים ועוסקות בייעוץ זוגי, באימון ליחסים ובטיפול זוגי על כל צורותיו.

3. לנשים שמלוות נשים אחרות באופן פרטני או קבוצתי בנושאים שנוגעים למיניות הנשית, למחזוריות הנשית, פריון, לידה, אמהות, הגשמה עצמית, אינטימיות וחיבור לנשיות.

4. לגברים שמלווים גברים אחרים באופן פרטני או קבוצתי בנושאים שנוגעים לגבריות, מיניות גברית, אבהות, הגשמה עצמית וגילוי הייעוד, ריפוי מיני, ותקשורת אינטימית.

5. לנשים ולגברים ללא רקע טיפולי, שמרגישים, שרוצים להיות מנחים / מנחות בשיטה למיניות מודעת. אין ההכרח להפוך להיות מטפלים בתחום, אלא להשתמש בידע במעגלים הקרובים אליכם כמו משפחה, ילדים וחברים.

חוויה של משתתפת במפגש על השיטה:

נהניתי מאד, את רהוטה כל כך, בהירה, מדויקת, מנגישה בצורה יפה את הנושא הכי מורכב, טעון, מוסחק, מסולף, ויחד עם זאת, הכי יפה, ענוג, משמח, מרחיב לב, מרטיט ומצמיח – המיניות האנושית. יש לך ידע עמוק על תהליכים רגשיים ורוחניים, ויחד עם זאת, בענווה ובפתיחות אמיתית ללמוד מכל אחד. את מביאה את עצמך באינטימיות ובכבוד לעצמך ולאחרים ומהווה דוגמא נפלאה לכל מי שרוצה ללמוד אינטימיות ומיניות.” מלכה פלדשטיין, מרפאה מינית הוליסטית.

פרטים מלאים על הסדנה הקרובה - תאריכים, שעות ומקומות

יום שלישי | 10 ביולי 2018 | 22:00 – 19:00

המפגשים יתקיימו בזכרון יעקב כתובת מדויקת תישלח לנרשמים.

עלות הסדנה:

120 ש”ח

על המנחות: דורית בר וטיה שלם

דורית בר – יועצת מינית וזוגית

חוקרת מיניות ואינטימיות, מפתחת השיטה פסיכותרפיה מינית הוליסיטית. מטפלת מינית וזוגית, מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות המאפשרים מימוש וביטוי של תשוקה, אירוטיקה ותקשורת אוהבת במערכות יחסים. האבולוציה המינית החדשה מבקשת ליצור חלופה לחינוך הפורנוגרפי ולשחרר את התודעה מהטאבו המיני לטובת שיח פתוח, ער ואמיתי על הקשר בין מיניות, אינטימיות ואהבה.

 

טיה שלם – מאמנת למנהיגות פנימית.

מורת דרך ליוגה-טנטרה, לומדת ומתרגלת יוגה מזה 15 שנה. חוקרת את הגוף בדרך היוגית-טנטרית דרך תזונה, מיניות מודעת, הורות-נשיות-זוגיות, טקסי וריפוי בקול. אמא לשניים, מייסדת ושותפה בהקמת בית ספר “סאדברי” באזור השרון, יזמית בתחום הנדל”ן.

אני לומדת מתוך עולם היזמות, היוגה והחינוך את ההבנה שהמפגשים שלנו כבני אדם יכולים להיות מאוד מרוממים ומשני מציאות. האימון שאני מביאה הוא דרך להתמממשות הפוטנציאל היצירתי האינסופי שלנו כבני אדם.

ניתן לקרוא עוד על דורית בר באתר www.doritbar.com

ניתן לצפות בהרצאות בוידאו ביוטיוב https://www.youtube.com/user/doritbar

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment