גל התשוקה ~ המדריך השלם לתקשורת אינטימית ומינית מודעת

הספר מורכב מ-21 פרקים שהם ידע מעשי על מיניות, אינטימיות ותקשורת הרמונית ביחסים.

את הידע הזה קיבלתי לפני כ12 שנה, ‘קיבלתי’ כמו שמקבלים מתנה, הוא הגיע אליי מהפנימיות שלי. מאז אני מיישמת אותו במרחבי ריפוי שבהם אני מלווה זוגות ויחידיםות, ורואה כי טוב. ממש טוב.

ייחודיותו של הידע בשילוב גישות ומיומנויות לעבודה עם הגוף (סומטי), הנפש (מחשבה ורגש) והאנרגיה (יוגה-טנטרה, מדיטציה ורוח).

הוא מתאים לכל מי שרוצה להעמיק את החיבור לעונג, לביטחון ולתשוקה ביחסים, ליחידיםות ולזוגות, ובטח שהוא מומלץ מאד לאנשי ונשות מקצוע שרוצים להכיר את גישת תרפיית האגן (כך אני קוראת לגוף הידע).

הפרקים בספר פשוטים, בהירים וקצרים! 

החלטתי לשחרר לעולם כל פרק שסיימתי לכתוב  למרות שהספר השלם לא מוכן עדיין.

זה מרגיש לי נכון בכל היבט. גם כי בא לי שהידע הזה יהיה כבר נגיש וגם כי התשוקה שלכםן לקרוא,  מעודדת אותי לעשות שמיניות באוויר כדי לפנות זמן ולהמשיך לכתוב.

נראה לי שיש כאן הזמנה לשותפות נפלאה:

אתם מקבלים ידע מקצועי, מעניין, מעשי ומעשיר.

ואני מקבלת עוד אנרגיה להמשיך לכתוב.

הפרקים שמוכנים לצאת לעולם:

1. גל התשוקה

2. ספירלת המיניות המודעת

3. מגע מודע

4. המתמטיקה של התשוקה

5. שערים למשיכה מינית

מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, יועצת מינית וזוגית הוליסטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, הביטחון, האהבה והקרבה במערכות יחסים.  טרנס פריינדלי, גיי פריינדלי. 
עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה הוליסטית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות ופוסט טראומה. 
מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ נשים מרפאות ~ מרחב ריפוי נשי
מובילה את קבוצת הגברים ~ גברים באהבה.
גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה, מיינדפולנס, מדיטציה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.