ברוכה הבאה

אם הגעת לפה, יש בך משהו שמבקש ריפוי. 

אולי את פוגשת בחייך את הקושי לחוות עונג 

אולי את כמהה לזוגיות שתאפשר לך לחוות ביטחון וקרבה אמיתית

אולי את בזוגיות אבל מחפשת לחדש את התשוקה
או להגשים את עצמך יצירתית ולהנות מהעשייה שלך בעולם.

ואולי את מרגישה שאת לא מצליחה לתקשר בבהירות
את הצרכים הרגשיים והמיניים שלך בתוך מערכת יחסים.

אם הגעת לפה, יש בך משהו שמבקש ריפוי. 

אולי את פוגשת בחייך את הקושי לחוות עונג. אולי את כמהה לזוגיות שתאפשר לך לחוות ביטחון וקרבה אמיתית

אולי את בזוגיות אבל מחפשת לחדש את התשוקה, או להגשים את עצמך יצירתית ולהנות מהעשייה שלך בעולם.

ואולי את מרגישה שאת לא מצליחה לתקשר בבהירות את הצרכים הרגשיים והמיניים שלך בתוך מערכת יחסים.

בואי כפי שאת, אשמח להיות איתך

בואי כפי שאת,

אשמח להיות איתך

* הקורס הקרוב מתחיל ב-7 ביוני *

בחרי את המסלול שלך:

זה סוד הקסם

כל אתגר שאת פוגשת במרחב האינטימי, המיני והרגשי הוא כמו נקודת התחלה של מסע.

כאשר את צוללת לתוך הרגשות והתחושות שקשורים לאותו אתגר את מתחילה להתיר אותם, לפתוח אותם ולתת לכאב לצאת לחופשי. כך מתפנה מקום לנשימה, לקבלה, לרווחה ולשלווה.

חיבור לגוף ולעונג, ביטוי רגשי ומיני מלא ותקשורת אינטימית – הן מיומנויות נרכשות. 

כאשר אנחנו מתרגלות אותן בעקביות ומאפשרות לעצמנו להרחיב את סל היכולות והכלים שלנו, אנחנו מגלות שכל מה אנחנו רוצות (אורגזמיות, עונג כדרך חיים, חיבור לתשוקה ועוד) קיים בגוף.

התרגולים בקורס מאפשרים לכל רגש, דפוס או אמונה מגבילה לקבל מקום והכלה בתוך הגוף. 

כאשר אני מכילה, מקשיבה ונותנת מקום לכל מה שיש בתוכי, הנשימה מתרחבת, אני מגלה שיש בתוכי מעמקים של שקט שיכולים להכיל את סערות החיים ואני מקבלת הדרכה פנימית ספציפית וייחודית שמלווה אותי באתגרים האישיים והזוגיים.

נשים מספרות:

אני מזמינה אותך לצאת איתי למסע

הקורס להתמסר לעונג הוא מרחב תרגול לנשים בגישת תרפיית האגן, גישה שפיתחתי מתוך שנים רבות של עבודה עם נשים וגברים בשדה המיניות המודעת והתקשורת האינטימית. 

הלימוד בקורס הוא חוויתי וכולל התנסות בכלים כמו: 

כתיבה, תנועה, נשימה, התמקדות, ריפוי תת המודע, יוגה-טנטרה, מדיטציה, מיינדפולנס, מגע מודע, תקשורת מקרבת, SE ועוד. 

העוצמה המרפאת בקורס נוצרת מהשילוב בין תרגולים חוויתיים לשיתופים שקורים בתוך מעגל הנשים גם במפגשים עצמם בזום וגם בקבוצת פייסבוק הסגורה. 

הבחירה לשתף היא אישית, זו לא חובה. כל אשה בוחרת מה בא לה לשתף בקצב שלה ולפי רצונה. השיתוף יוצר אינטימיות וקרבה, מחזק את הלב ומאפשר לנו להרגיש חיבור וחברות פשוטה.

הקורס מתאים לכל אשה – גם טרנסית – שרוצה להרחיב את יכולת הריפוי הרגשית והמינית שלה. 

הקורס מתאים גם לנשות מקצוע מתחום הריפוי שרוצות להרחיב את סל הכלים שלהן ולהתנסות בגישת תרפיית האגן.

מה כולל הלימוד בקורס?

* הקורס הקרוב מתחיל ב-7 ביוני *

המסלולים השונים:

2400 ₪ ב-12 תשלומים 

 • חברות בקבוצת פייסבוק סגורה וסודית.
 • אחת לשבועיים שיעור זום שעתיים – ימי שני 21:00 למשך שנה + הקלטות
 • גישה לספריית המדיטציות לריפוי ללא הגבלת זמן.
 • אפשר להתייעץ עם דורית בר בקבוצת הפייסבוק ולקבל ליווי אישי.

1380 ₪ ב-6 תשלומים 

 • חברות בקבוצת פייסבוק סגורה וסודית.
 • אחת לשבועיים שיעור זום שעתיים – ימי שני 21:00 למשך 6 חודשים + הקלטות
 • גישה לספריית המדטיציות לריפוי ללא הגבלת זמן.
 • אפשר להתייעץ עם דורית בר בקבוצת הפייסבוק ולקבל ליווי אישי.

880 ₪ ב-4 תשלומים  

 • חברות בקבוצת פייסבוק סגורה וסודית.
 • אחת לשבועיים שיעור זום שעתיים – ימי שני 21:00 למשך 4 חודשים + הקלטות
 • גישה לספריית המדטיציות לריפוי ללא הגבלת זמן.
 • אפשר להתייעץ עם דורית בר בקבוצת הפייסבוק ולקבל ליווי אישי.

480 ₪ ב-2 תשלומים  

 • חברות בקבוצת פייסבוק סגורה וסודית.
 • אחת לשבועיים שיעור זום שעתיים – ימי שני 21:00 למשך חודשיים + הקלטות
 • גישה לספריית המדטיציות לריפוי ללא הגבלת זמן.
 • אפשר להתייעץ עם דורית בר בקבוצת הפייסבוק ולקבל ליווי אישי.

רוצה לשמוע עוד על ספריית המדיטציות?

ספריית המדיטציות כוללת תרגולים המאפשרים לך להשתחרר מדפוסים ומכאבי עבר שהם השורש של כל קושי בתקשורת האינטימית הרגשית והמינית. 

תוכלי בעזרתן להתחבר לגוף, לזהות את התחושות שלך ואת הרגשות שלך, לתקשר אותם בחופשיות עם עצמך ועם הסביבה שלך ולהרגיש יותר קרבה, ביטחון, חיבור ואהבה במערכות יחסים. 

בכל מדיטציה נצלול לשורש האתגר – דרך הגוף – כדי להכיר אותו, לשחרר אותו ולהתחיל לצעוד בדרך חדשה וחופשיה יותר בעולם.

מה כולל המנוי השנתי לספריית המדיטציות?

אחת לשבועיים תקבלי למייל שלך קישור למדיטציית ריפוי ותוכלי להשתמש בו כמה פעמים שתרצי לאורך 12 חודשים רצופים.

משך כל מדיטציה 20-30 דקות, ההדרכה ניתנת בקולה של דורית והנושאים לריפוי מגוונים ונוגעים להתפתחות של יכולות ומיומנויות במרחב האינטימי, המיני והזוגי. 

התרגולים משלבים את העקרונות של גישת תרפיית האגן – גישה שמשלבת גוף-נפש-רוח ומאפשרת בנייה של הרמוניה, ביטחון, אהבה ותשוקה בחיבור לעצמך ולמי שאיתך. 

למי זה מתאים?

התרגולים מתאימים לנשים בזוגיות וגם לנשים שלא נמצאות בזוגיות. 

הספריה פתוחה לכל אשה – אין צורך בניסיון קודם – יש צורך בסבלנות, סקרנות ומוכנות לפנות לעצמך חצי שעה אחת לשבועיים לתרגול. 

איך זה עובד?

המדיטציות ישלחו אלייך למייל אחת לשבועיים ויישארו זמינות עבורך למשך כל החיים. ההמלצה שלי היא לתרגל כל מדיטציה למשך 7 ימים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלה. 

שאלות ותשובות

באופן מפתיע התשובה היא “כן!”. אני מנחה את הקורס כבר מעל שנה ופגשתי כמאה נשים שהשתתפו בשיעורים ושיתפו בתהליכי ריפוי מאד עמוקים שהן עוברות. למשל: רגשות שהיו תקועים והשתחררו; זכרונות עבר שהכבידו ומצאו את הדרך לצאת מהגוף ולאפשר נקודת מבט חדשה; כלים לתקשורת שנלמדו ואיפשרו לצאת מתקיעות וקונפליקט לעבר בהירות וחיבור חיובי. אני מבינה שמה שיוצר את השינוי הוא בעיקר כוונה חזקה ורצון אמיתי לעבור ריפוי.

להבנתי הריפוי היעיל ביותר קורה כאשר יש שילוב של תהליך אישי לצד תהליך קבוצתי – לא חייב להיות עם אותה אשת מקצוע. למה? כי תהליך אישי מעניק איכויות מסוימות ותהליך קבוצתי מעניק איכויות אחרות. מה שקורה בתהליך קבוצתי – לא קורה בתהליך אישי ולהיפך. לכן ההמלצה שלי היא לשלב תהליכים.

גישת תרפיית האגן כוללת בתוכה את העקרונות של היוגה-טנטרה והייחודיות שלה בכך שהיא משלבת גם גישות מהמזרח וגם גישות מהמערב. כלומר מעבר לכלים הטנטריים הגישה כוללת תובנות ומיומנויות מתחומים כמו: פסיכותרפיה גופנית, אימון, הילינג, מיינדפולנס, תקשורת מקרבת, SOMATIC EXPERIENCE – SE, התמקדות, ריפוי דרך קול, יוגה ומדיטציה.

השיעור מוקלט וכל מי שנרשמת לקורס מקבלת הקלטה של השיעור המלא למשך שבועיים. יש נשים שבאופן קבוע לא יכולות להגיע לשיעורים, הן מקשיבות להקלטות ועוברות תהליכים משמעותיים ועמוקים.

בהחלט כן. בהקלטה שאת מקבלת המדיטציה כלולה ואני ממליצה לתרגל אותה מספר פעמים בין השיעורים כדי להעמיק את הריפוי שלך. בנוסף את מקבלת גם את המדיטציה עצמה כהקלטה נפרדת למשך כל החיים.

הקורס מתאים לכל אשה בזוגיות או לא בזוגיות – כי גם אם כרגע את לא ביחסים אינטימיים, היית בעבר ותהיי בעתיד. ריפוי קורה דרך מצבי חיים שונים ולכל תקופה יש את השיעורים הייחודיים לה. כשאני לא בזוגיות אני פנויה לריפוי העבר, יש לי הרבה זמן לעצמי ואני יכולה ליצור תשתית פנימית חזקה לקראת מערכת היחסים הבאה. 

כן! הליווי שלך הוא חלק ממה שהקורס מעניק. את יכולה לשאול שאלות אישיות גם במהלך השיעור עצמו וגם בקבוצת הפייסבוק הסגורה של משתתפות הקורס. דורית קוראת כל שאלה ומתייחסת באופן אישי ומעמיק לכל אחת. 

הקורס מתאים לנשים בכל גיל. הסיבה היא שבכל גיל שורש הריפוי נמצא ברגשות שלנו – במובן זה אין הבדל בין עצב או כעס של אשה בת 25 לזו של אשה בת 65. אחת המתנות של הלימוד בקורס היא ההזדמנות לפגוש נשים בגילאים מגוונים וללמוד מחכמת החיים של הצעירות לצד זו של הנשים הבוגרות. הגיוון הוא כלי ריפוי בפני עצמו. נכון הוא שבגילאים שונים האתגרים המיניים והאינטימיים שונים, רמות התפקוד משתנות – ועדיין ההתמודדות עם האתגרים היא רגשית ולכן הגיל הוא לא הפרמטר החשוב כאן.

מרגע שאת נוכחת בשיעור באופן טבעי הגוף והנפש שלך מתחילים לחוות כל מיני רגשות ותחושות בעוצמה. עצם המודעות שלך למה שאת חשה היא התחלה של ריפוי. הרגשות והתחושות עולים בגלל המסגרת של המעגל והיחסים. למשל, ייתכן שתחושי מבוכה או התרגשות, שמחה או פחד, עצב או ניתוק. כל הרגשות מקובלים ויש להם מקום. למעשה הרגשות שלך הם חלק ממפת הריפוי שלך וכאשר את שמה אליהם לב את לומדת את הטריגרים שלך ומקבלת הזדמנות לעבוד איתם בליווי מקצועי ובמרחב בטוח.

משך כל מפגש הוא שעתיים. אנחנו מתחילות בהצגת הנושא לשיעור הקרוב ובחיבור של המשתתפות בקלילות ופשטות. כל חלק בשיעור מורכב מתרגולים שונים כמו כתיבה, שיחה, נשימה, שיתוף בזוגות ומדיטציית ריפוי. אין צורך בניסיון קודם – רק בלב פתוח ורצון להתפתח. כל התרגולים הם רשות ולא חובה – שזה אומר שאת עושה מה שבא לך לעשות, ומה שלא מרגיש לך נכון את לא עושה. 

לא. הקורס הוא מסע ריפוי רגשי לתוך עצמך בנושאים שנוגעים למערכות יחסים, מיניות ותקשורת אינטימית. אם חשקה נפשך להקשיב להרצאות של דורית את מוזמנת להכיר את הערוץ שלה ביוטיוב. ישנם חלקים בשיעור שבהם דורית מסבירה כל מיני עקרונות ריפוי וזה יכול להישמע כמו הרצאה קצרה, אולם עיקר התהליך הוא תרגולים מעשיים והתבוננות פנימית.

השתתפות בקורס כוללת הזדמנות לתרגל, לשתף ולהקשיב. את בוחרת מרגע לרגע מה מהדברים את רוצה לעשות. אם בא לך לתרגל – את מתרגלת, אם בא לך לשתף – את משתפת ואם לא בא לך – אז את לא. העיקרון של ריפוי רגשי מיני בגישת תרפיית האגן היא שהקשבה ללב היא השער לחיבור לגוף ולעצמך ולכן מידת ההשתתפות שלך היא בהתאם לרצון שלך שאותו נכבד בשמחה ובאהבה.

הקורס מתאים גם לנשים שעוסקות בטיפול ורוצות להרחיב את סל הכלים שלהן. דרך הלמידה היא חוויתית – שזה אומר שאת מתנסה בכלים על עצמך כמשתתפת בקורס ואז את יכולה ליישם אותם כפי שהם עם אנשים שאת מלווה. משיתופים שאני מקבלת מנשות טיפול שהשתתפו בקורס אני לומדת שהכלים עוצמתיים ומתאימים לריפוי במגוון רחב של נושאים רגשיים ואינטימיים. כל מה שאת חווה בעצמך ועוברת דרכו ריפוי – קל וטבעי להעביר הלאה.

למי שכבר עוסקת בתחום טיפולי הקורס הוא השתלמות מקצועית בגישת תרפיית האגן, כלומר הוא מאפשר לך לתרגל כלים לריפוי רגשי מיני ואינטימי שמתאימים לנשים ולגברים ושאת יכולה להשתמש בהם בעצמך עם אנשים שאת מלווה. הקורס לא מעניק תעודת הכשרה בגישה. מי שרוצה להתמקצע בגישת תרפיית האגן מוזמנת להעמיק ולשלב עם התהליך הקבוצתי של הקורס תהליך אישי + סופרוויז’ן שיאפשר לה לקבל את התמונה השלמה.

עקרונות מנחים בקורס

תמיכה ~ חיבור ~ אהבה

כשנשים נוכחות יחד אהבה וחיבור נובעים מהן בטבעיות. העונג שבשיתוף הוא ריפוי בפני עצמו.

הקשבה ~ שותפות ~ יחד

העוצמה שבשותפות מרפאת. התחושה שאני לא לבד ושבעצם יש רק אשה אחת – והיא אני.

ריפוי בתרפיית האגן

נתרגל הקשבה ייחודית לגוף-נפש שמאפשרת לך להתחבר למקור העוצמה הפנימי שבך.

דורית בר

מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, מטפלת מינית וזוגית הוליסטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה, ההרמוניה והקרבה במערכות יחסים.

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה טרנספרסונלית, פסיכותרפיה גופנית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.

© כל הזכויות שמורות לדורית בר 2021
הוקם ב-❤ ע"י הספירלה