זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מסע אינטימי זוגי לחיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה.לחגיגה של יום נישואין, יום הולדת או פשוט לחיבור למעיין האהבה. כל סדנה פרטית מותאמת אישית לזוג ובתוכה דורית בר מלווה את הזוג לחיבור עמוק לגוף, ללב, לנשמה, בהתאם לקצב ההתפתחותי שלכם.

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה/סדנה להורים ואנשי מקצוע

למידה של כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בגילאים מגוונים ולאנשי מקצוע. ההרצאה או הסדנה מתאמת אישית ומשלבת שיח עם המשתתפים והמשתתפות ואפשרות לשאול שאלות על תקשורת עם ילדים ונוער בכל גיל על מיניות בריאה.

הרצאה בוידאו: להתעורר עם גל התשוקה

תשוקה היא איכות משמעותית במיוחד במרחב הריפוי האינטימי מיני. לרובנו יש שאלות ואתגרים סביב תשוקה – פערים בתשוקה, ירידה בתשוקה, היעדר תשוקה לחלוטין, פחדים סביב הנושא וכדומה. אני מזמינה אותך להרצאה בה אני מעניקה כלים ותובנות לחיבור לתשוקה.

הרצאה בוידאו: לריב זו אומנות – איך פותרים קונפליקטים בזוגיות ויוצרים הרמוניה בקשר?

זוגות רבים מתמודדים עם קונפליקטים ומאבקים סביב נושא המיניות והאינטימיות בקשר. המצבים הללו שכיחים מאד בקרב אנשים ומטרת ההרצאה לשפוך אור על הנושא ולהציע כלים שיאפשרו לזוגות לחוות הבנה הדדית וריפוי.

הרצאה בוידאו: איך לאפשר לילדיםות התפתחות מינית בריאה?

איך להתחיל שיח פתוח עם ילדיי על יחסים ואינטימיות? אילו כלים יכולים לעזור לי ליצור תקשורת זורמת עם ילדיי על גבולות, ביטחון וקרבה ביחסים? ההרצאה מתאימה להורים לילדיםות בכל גיל ולאנשי חינוך כי העקרונות של שיח על מיניות בריאה הם פשוטים ומשותפים לכל הגילאים.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

תהליך אינטימי זוגי לחיבור של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. התהליך מתאים לזוגות כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים וגם לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית. ניתן להזמין סדנה פרטית בתיאום מראש.