תרפיית האגן
השתלמות לאנשי מקצוע

עידן הגברים החדש ~ הרצאה ושיח עם דורית בר ~ לנשים ולגברים

עידן הגברים החדש כבר כאן. הוא החוליה החסרה בתהליך הריפוי המיני-רגשי הקולקטיבי שמתקיים בשנים האחרונות. עידן הגברים החדש מתאר את התהליך שבו גברים מרשים לעצמם לבטא פגיעות, לקבל אהבה ולחיות מתוך חיבור ללב, לאמת ולגוף.

ההרצאה תעסוק בריקוד הזוגי שמתקיים בין נשים לגברים במרחב האינטימי והמיני, ותתתבונן בהזדמנות הייחודית שניתנת לגברים לממש אהבה וליצור חברה לא-אלימה שמבוססת על הקשבה, תקשורת וחברות אמת.

המפגש הוא שילוב של הרצאה ושיח.

נושאים שיעלו:

* מהם האתגרים הייחודיים שגברים פוגשים במרחב האינטימי, המיני והזוגי בעידן #MeToo?

* כיצד גברים יכולים לקבל אחריות רגשית מלאה על המסע שלהם מבלי לצלול לתוך אשמה והלקאה עצמית?

* כיצד גברים יכולים ללמוד קבלה עצמית בתוך המרחב האינטימי הרגשי והמיני?

* כיצד נשים יכולות לתמוך במסעם של גברים ממקום של סליחה, חמלה וריפוי?

לפני שנתיים בדיוק הרשת הוצפה בשיתופים – בעיקר של נשים – על פגיעות מיניות והטרדות מיניות. תנועת #MeToo המחישה את השכיחות הגבוהה של אלימות מינית. למרות שניתן לחשוב שהקמפיין חושף מאבק שמתקיים בין נשים לגברים – הקמפיין חושף את הכאב המשותף של כולנו ואת האחריות המשותפת ליצור ריפוי.

נקודת המוצא היא שאנחנו ביחד במסע החיים הזה – באינטימיות, במיניות, בזוגיות. אנחנו חברים בדם, אחים ואחיות לשבט ואנחנו הולכים יחד במסע החיים. באנו לעולם כדי ללמוד איך לחיות בשותפות, בהרמוניה ובאהבה.

הצעד הבא במסע ההתפתחות קורה ביחד: נשים עם גברים, גברים עם נשים, אנשים עם אנשים, מבוגרים עם ילדים, בונים ומגדירים ערכים חדשים ומשמעותיים של חברה מבוססת דיאלוג, אינטימיות ושלום.

כדאי מאד להכיר את דורית דרך ערוץ היוטיוב

על המנחה: דורית בר

דורית בר היא מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, חוקרת אינטימיות ומערכות יחסים ומלווה אנשים בתהליכי ריפוי. מפתחת שיטת ריפוי בשם תרפיית האגן AGANA THERAPY HEALING יחד עם טיה שלם. מדריכה אנשי טיפול וחינוך, מרצה ומנחה סדנאות.

חוקרת מערכות יחסים מגיל 8. כבר אז הבינה שמאבקים שמתקיימים בעולם בין מדינות ועמים זהים בשורש הוויתם למאבקים שמתקיימים במערכות יחסים אינטימיות. בשני המקרים ניצבת בפנינו הבחירה בין פחד לאהבה. דורית מקדישה את חייה מאז ועד היום ללימוד ולמימוש של אהבה וריפוי כדרך חיים.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment