תרפיית האגן
השתלמות לאנשי מקצוע

תרפיית האגן – השתלמויות לאנשי מקצוע

Agana Therapy Healing

למי מתאימה השתלמות מקצועית בגישת תרפיית האגן?

למטפלים, מנחים, מלווים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, מטפלים רגשיים, מטפלים אלטרנטיביים, מטפלים הוליסיטיים, יועצים זוגיים ומגשרים, מנחי קבוצות ומעגלים, הורים ואנשים שרוצים ורוצות לרכוש כלים מעמיקים לפיתוח מודעות עצמית מינית ואינטימית.

ניתן להשתמש בידע כערך מוסף במרחב הטיפולי והחינוכי על מנת לאפשר הבנה עמוקה של מיניות האדם וכדי להבין לעומק את הקשר בין התפתחות מינית – להתפתחות רגשית.

תרפיית האגן Agana Therapy Healing –  מורכבת מתובנות ומתהליכי ריפוי שמאפשרים לכל אשה וגבר להכיר ולהבין את מיניותם ברובד הגופני, הנפשי, האנרגטי והרוחני.

הצעד הבא באבולוציה של המיניות היא אינטימיות. ההשתלמות מציעה לאנשי חינוך וטיפול להעמיק וללמוד כלים מעשיים ועמוקים לשיח ישיר על תקשורת אינטימית, מינית ורגשית, כי תקשורת על כל רבדיה המילוליים והבלתי מילוליים היא שער לחברות, לכבוד ולשלום בינינו.

מי אני ואיך פיתחתי את גישת תרפיית האגן Agana Therapy Healing?

שמי דורית בר, אני עובדת סוציאלית, מומחית לריפוי פגיעות מיניות וריפוי טראומה מורכבת בגישה הוליסיטית. אני  עוזרת לאנשים מכל מגדר וזהות מינית לתקשר בפתיחות ולעומק ברמה האינטימית, הרגשית והמינית. אני מורה למיניות בריאה, מרצה לבני נוער, להורים ולאנשי מקצוע.

לאורך שנות עבודתי כמטפלת, כ-20 שנה, אני רואה את התוצאות המרגשות של העבודה איתי. הייחודיות בגישת תרפיית האגן הוא בהוליסטיות שלה ושל מה שלמדתי וחקרתי –

תרפיית האגן נולדה מתוך אינטגרציה רחבת היקף בין שיטות ריפוי וטיפול ממזרח וממערב כמו: התמקדות, SE, מיינדפולנס, יוגה, מדיטציה, פסיכותרפיה, “העבודה” (שיטתה של ביירון קייטי), “המסע” (שיטתה של ברנדון בייס), יוגה-טנטרה, סקסולוגיה, הילינג ואימון.

תרפיית האגן עוזרת לאנשים לרפא את הגוף והנפש מדפוסים מגבילים ומטראומות עבר ומדריכה למיניות בריאה שמונעת פגיעות נוספות.

למה ריפוי דרך האגן הוא רלבנטי לעידן הנוכחי ועונה על הצרכים של הדור החדש?

עידן האינטנרט מגרה ומעורר בעיקר את המרכזים העליונים של הגוף, וכתוצאה מכך איזון הגוף והנפש מופר. אנחנו מתנתקים מהחושים הטבעיים שבנו ומהחיבור לגוף ולאדמה. האגן, נמצא במרכז הגוף, הוא “מחזיק” במובנים רבים את כל המערכות הגופניות ומשקך את מצבנו הרגשי והאנרגטי.

עידן האינטרנט חושף אותנו למידע ולידע בכמויות אינסופיות. בעידן כזה, הלימוד העיקרי שכל אדם זקוק לו הוא הקשבה אינטואיטיבית ויכולת אבחנה אישית – “מה נכון לי”, בתזונה, במיניות, בהורות, בטיפול, בזוגיות וכדומה. הלימוד של הקשבה לאגן מאפשר לנו להתחבר לעמוד השדרה הפיזי והאנרגטי וללמוד להקשיב לו כמקור לחכמה פנימית פשוטה, ישירה ואישית.

במובן זה תרפיית האגן היא לא רק כלי לריפוי פגיעות מיניות ולהדרכה למיניות בריאה – אלא כלי להקשבה אינטואיטיבית דרך הגוף שיכול לשמש כל אדם בכל נושא בחייו.

מהם הנושאים הנלמדים דרך תרפיית האגן?


ניתן להזמין הרצאה / סדנה / השתלמות עומק בכל אחד מהנושאים

1. ריפוי פגיעות מיניות.

2. ריפוי טראומות רגשיות וטראומה מורכבת.

3. ריפוי טראומות לידה.

4. ליווי הוליסטי לזוגות במצבי משבר.

5. אינטימיות ומיניות מודעת – לימוד עקרונות של אינטימיות, מיניות מודעת וחיים אורגזמיים.

6. תרגול של תקשורת במערכות יחסים אינטימיות מכל סוג דרך עקרונות של חיבור לגוף-נפש-אנרגיה.

7. ליווי הוליסיטי באתגרים בתפקוד המיני.

8. הורים מאפשרים לילדים התפתחות מינית בריאה – יצירת מרחב בטוח לתקשורת פתוחה בין הורים לילדים, על מיניות, אינטימיות ויחסים.

9. העמקת היכולת לממש תקשורת מינית ואירוטית אוהבת, פתוחה ומענגת במערכות יחסים.

10. אכילה ~ כסף ~ מיניות ~ ריפוי אתגרים שנוגעים לזרימה של אנרגיית החיים – שהיא האנרגיה המינית – בנושאים שנוגעים לקשר שבין הרגלי אכילה, יחסים עם כסף ומיניות בריאה.

11. הקשבה יצירתית ואינטואיטיבית בעסק – יעילות, חיוניות, יזמות והגשמה דרך אומנות מערכות היחסים.

12. הילינג דרך קול – העמקת היכולת להשתמש בצליל, בנשימה ובקול שנובע מהאגן כשער לריפוי.

לצפיה בהרצאה של דורית בר על ריפוי פגיעות מיניות בגישה הוליסיטית לחצו כאן