מיניות מודעת דורית בר

אינטימיות מודעת - סדנת עומק לנשים ולגברים

25-26 במאי | 8-9 ביוני

הסדנה ‘אינטימיות מודעת’ מתאימה לנשים ולגברים באשר הם. לכל מי שרוצה לעבור מסע ריפוי אינטימי-מיני-רגשי כשהמיקוד הוא פנימי ובין אישי.

אשה יקרה, גבר יקר, אני מזמינה אתכם לצאת איתי למסע ריפוי מחבר, מעורר ומעצים, בו נאפשר חיבור לעצמנו ונחשוף את השותפות המרפאת שקיימת ראשית בין נשים לבין עצמן, ובין גברים לבין עצמם, ושנית בין נשים לגברים.

הסדנה בנויה כמסע ריפוי רגשי-אינטימי, והיא כוללת שימוש במגוון כלים כמו נשימה ~ תנועה ~ מגע מרפא (לא מיני) ~ תקשורת ~ צלילה רגשית. .

אינטימיות מודעת מתאפשרת, כאשר, מתקיים חיבור שלי לעצמי – לגופי, לתחושתיי, לרגשותיי. ככל שהחיבור הפנימי עמוק ויציב יותר, מערכות יחסים נהיות מרחב חוקר, לומד ומאפשר לביטויים הולכים וגדלים של אהבה.

אהבה בין המינים

למי מתאימה הסדנה אינטימיות מודעת?

לנשים ולגברים שאינם חיים בזוגיות ורוצים לעבור מסע ריפוי אינטימי-מיני-רגשי במרחב בטוח, אוהב ומוגן.

לנשים ולגברים שחיים בזוגיות – ורוצים לצאת למסע פנימי ואישי עבור עצמם

לנשים ולגברים, שרוצים לשחרר כאבי עבר שקשורים למערכות יחסים ומרגישים בשלות לכך.

לנשים ולגברים שרוצים להתאמן בתקשורת רגשית ואינטימית, ולתרגל הקשבה, פתיחות ואותנטיות.

לנשים ולגברים שרוצים להיפתח למגע מרפא – במרחב שמכבד גבולות באופן מלא!

לאנשים שרוצים להיפתח לאהבה אינטימית ומעצימה בחייהם!

איך יוצרים מרחב בטוח לנשים ולגברים ללמוד ולהתנסות באינטימיות מודעת?

יצירת מרחב בטוח בלימוד של תחום כה עדין – גוף, רגש, תחושה, עונג, כאב, יחסים, היא הדבר החשוב ביותר בסדנה הזו. זו הסיבה שהסדנה בנויה מ-4 ימי לימוד שנפרשים על פני שני סופי שבוע. המבנה המדורג של הסדנה מאפשר, ראשית לנשים לפגוש את מעגל הנשים, לגברים לפגוש את מעגל הגברים ולעבוד בתוכו, ורק אז מתקיימים מפגשים משותפים.

ההבנה היסודית היא שכאשר אני פוגשת את בני מיני, מתקיים ביטחון בסיסי ופשוט, שממנו אפשר לנוע לעבר תקשורת עם בני המין השני, כשבתוכי תחושת ודאות, כי המעגל שלי נמצא איתי ותומך בי.

חשוב לומר, שביסוד הדברים, פחד ומאבק בין המינים הוא מצב תודעה זמני. אחת המטרות של הסדנה היא מצד אחד לכבד את החששות שצפים כשחוקרים נושא לימוד עמוק כמו יחסים, תקשורת ומיניות, ומן הצד השני, לאפשר התרחבות מעבר להם בתהליך מדורג, מוגן ומקצועי.

* הסדנה בביגוד מלא

* השיתוף בקבוצה – הוא מבחירה בלבד

* מגע אינטימי מודע יתקיים אך ורק מתוך רצון ממשי ולא מתוך “תרגול”

פרטים מלאים על הסדנה - מתי, איפה ואיך נרשמים?

סדנת ‘אינטימיות מודעת’ נפרשת על פני שני סופי שבוע – הראשון מתקיים ב-25-26 במאי והשני מתקיים ב-8-9 ביוני. שני סופי השבוע הם תהליך אחד (לא ניתן להירשם רק לאחד מהם).

המפגשים מתקיימים בשישי-שבת בשעות 09:30 – 18:00

איפה?

בפרדס חנה שבזי 19 סטודיו ALAYA

 

כמה עולה הסדנה?

הרשמה מוקדמת עד 15.4 – 1800 ש”ח לשני הסופשים

הרשמה מוקדמת עד 30.4 – 2200 ש”ח לשני הסופשים

הרשמה מאוחרת בחודש מאי – 2500 ש”ח לשני הסופשים

הסדנה לא כוללת לינה.

ארוחת צהריים משותפת – כל אחד ואחת מביא מאכל צמחוני / טבעוני לארוחה ואוכלים ביחד.

מי אני?

forweb1

אני דורית בר.

חוקרת, מגשרת וכוהנת שלום. אוהבת א.נשים, חיות, צמחים וכוכבים.

מחוברת לאדמה, לטבע ולמשחק החיים.

יועצת מינית וזוגית, חוקרת נפש, תודעה ואהבה מזה כעשרים שנה, מפתחת שיטת פסיכותרפיה מינית הוליסטית,גישה שמשלבת תובנות גופניות, רגשיות ואנרגטיות שמטרתן לתת מענה שלם והוליסיטי לאתגרים אותם פוגשים אנשים וזוגות במערכות יחסים.

התחלתי לחקור את שאלת האהבה בגיל 14 ומאז לא הפסקתי. לפני כעשר שנים, במקביל, להתפתחות ולהתעצמות שלי כאשה וכאדם אינטימי ומיני, קיבלתי קריאה להתחיל לחלוק את הידע. מאז, אני מטפלת, מרפאה, מלמדת וכותבת על מיניות מודעת, תקשורת אינטימית, מגע מודע ועל כל מסתרי התשוקה והאפשרויות הגלומות בה.

מיניות אינטימית היא מפגש שיכול להתפתח ולהתרחב עד אינסוף. ההתרחבות אינה רק לכיוון של עונג מוגבר, אלא לכל כיוון אפשרי – רגשי, חושני, אירוטי, רוחני, אנרגטי, חברי ואוהב.

אינטימיות מודעת היא שער לפתיחה של אפשרויות תקשורת אמיתיות ועמוקות עם עצמנו ועם אהובנו.

Comments