קבוצת לימוד שבועית אונליין ~ צפייה בריפוי רגשי מיני לגבר

ימי רביעי ב18:00 ~ לקהילה ולאנשי מקצוע

מה זה אומר צפייה במפגשי ריפוי? איך בדיוק זה קורה ואיך זה תורם להתפתחות הרגשית של הקהל הצופה והלומד? זה אומר שאת.ה יושב.ת בבית, מול המחשב, בשידור חי או בצפייה בהקלטות וצופה בי כשאני מנחה תהליך ריפוי. המפגשים מתקיימים דרך תוכנת זום (תוכנה חינמית שאפשר להוריד בקלות למחשב). במהלך המפגש המצלמה שלך סגורה וגם המיקרופון שלך סגור ואת.ה צופה בי ולומדת ומקבל.ת השראה דרך התהליך גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית.
בתום תהליך הצפייה שנמשך שעה ורבע מתקיים שיעור השראה לקבוצת הלימוד שבו אנחנו מעבדים את החוויה. התהליך מאפשר ללמוד כלים לריפוי עצמי; להיפתח לתובנות חדשות ועמוקות על ריפוי רגשי, ריפוי טראומה ומיומנויות לתקשורת אינטימית ומינית מודעת. בנוסף, יש כאן שער לאנשי מקצוע ללמוד את גישת הריפוי שדורית בר מפתחת: תרפיית האגן.

מיהם האנשים שבהם אנחנו צופים?

אנשים שפנו אליי לקבל ריפוי בגישת תרפיית האגן והחליטו מהסיבות שלהם לקבל אותו בעלות מסובסדת. בתמורה לסבסוד הם פתוחים ובוחרים בבחירה מלאה להיות חלק מתהליך הלמידה. הם מודעים לכך שיש קהל, הם מודעים לכך שהמפגשים מוקלטים והם מרגישים זכות להיות חלק מתהליך למידה קהילתי שכזה.

אני מרגיש.ה מבוכה מהמחשבה שאצפה בתוכן כל כך אינטימי. מה המתנה הלימודית של התהליך?

המבוכה היא טבעית, גם מצד הצופה וגם מי שנצפה בו / בה. בכל המקרים המבוכה מתחלפת בתחושת רגיעה ברגע שנוצרת התחושה שיש כאן מרחב בטוח. כל מי שמשתתפים בתהליך חותמים על הסכם סודיות ומאד מהר כל חברי וחברות הקבוצה מרגישים מאד קרובים.ריפוי הוא תדר מקרב ופותח לבבות, כל שברגע שצופים באדם שפותח את לבו לריפוי – חברי הקבוצה פשוט עושים את אותו דבר ומתמסרים בעצמם לריפוי רגשי אינטימי ומיני עמוק ומשמעותי.
כמובילה של התהליך יש לי את הזכות והחובה האתית מקצועית לבחור את הקהל שצופה ולומד, וכמובן את האנשים שעוברים את התהליך. אני שומרת לי את הזכות לבחירה על מנת לשמור על מרחב בטוח.
הנקודה האחרונה היא שיש כאן הזדמנות לריפוי המבוכה דרך המפגש איתה. מה שבעצם באמת מביך אותנו הוא "לראות את עצמנו" דרך אנשים אחרים, לראות את הפגיעות, להרגיש את החשיפות, למרות שאנחנו לא אלה שעוברים ישירות את הריפוי אלא מקבלים אותו בדרגה משנית.
להבנתי יש כאן פוטנציאל לריפוי קהילתי רב עוצמה, לחיבור לאנושיות הפשוטה ושופעת האהבה, ולבניית אמון עמוק בין כל חברי וחברות הקהילה שיהיו חלק מהפרויקט.

מה כולל כל מפגש? כמה זמן נמשך המפגש?

כל מפגש נמשך שעתיים וחצי, הוא מתקיים בימי רביעי משעה 18:00 עד 20:30.  
יש הקלטות. לא הכרחי להיות בשידור החי.
לוח זמנים מפורט:
18:00 – 18:15 – הכנה של הקהל הצופה והלומד, מילות פתיחה והמלצה לדרכי הקשבה.
18:15 – 19:30 צפייה במפגש ריפוי אישי (שעה ורבע) או צפייה במפגש ריפוי זוגי (שעה וחצי)
19:30 – 20:30 שיעור השראה פתוח לשאלות, עם הקהל, מצלמות פתוחות למי שרוצה. מיקרופון פתוח למי שרוצה.
מטרת החלק השלישי לאפשר עיבוד, אינטגרציה והבנה של תובנות מהתהליך.

אם לא הייתי במפגש מסוים, האם אפשר עדיין להצטרף לתהליך?

כן, ניתן לצפות בהקלטות גם בזמן מאוחר יותר דרך הרשמה ותשלום.

מהי גישת תרפיית האגן והאם היא באמת עובדת אונליין?

גישת תרפיית האגן היא גישה הוליסיטית שאני מפתחת מזה כ15 שנים. היא משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, מיינדפולנס, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.
ביסודה זו שיטה סומטית – ממוקדת גוף וההתמחות שלי היא ליווי יחידים וזוגות להעצמת העונג, העמקת התשוקה ויצירת בסיס הרמוני ויציב לתקשורת אוהבת ביחסים. בנוסף הגישה מאפשרת ריפוי טראומות וריפוי טראומה מורכבת.
הגישה עובדת נהדר גם אונליין וגם פנים אל פנים, זה אומר שאנשים מגיעים לתוצאות של חיבור מחודש לגוף, לרגשות ולביטוי עצמי אותנטי ביחסים משמעותיים.

אם אני לא מטפל.ת מקצועי.ת האם המפגשים יתרמו לי?

בהחלט כן. המפגשים מתאימים לכל מי שרוצה להרחיב את יכולת האהבה, להעצים את מידת ההתמסרות לעונג ולהרחיב את החיבור לתשוקה.
אין צורך ברקע מקצועי כלשהו, רק בלב שאוהב לאהוב ובמוכנות אמיתית ללמוד ולהתפתח.
המפגשים מתאימים גם למי שעבר טראומות רגשיות או מיניות בחייו ורוצה לעבור ריפוי מדרגה משנית, שזה אומר לחוות את שחרור הכאב בעוצמה שעוברת דרך אדם אחר ואז מגיעה אליי. הריפוי המשני מקל במיוחד על מי שמתמודד עם טראומות מורכבות ועמוקות במיוחד.

אם אני מטפל.ת ~ מאמנ.ת ~ מלווה תהליכי ריפוי אישיים לנשים בלבד, האם זה יועיל לי לצפות בטיפול של גבר?

בהחלט כן. השיעורים ירחיבו את ההבנה שלך בנושא יחסים, מיניות ותקשורת זוגית, כך שאם את.ה מלווה נשים – יהיה לך קל יותר להבין ולאפשר ריפוי בתהליכים שכל  אשה עוברת במערכות היחסים האינטימיות שלה.

אם אני מטפל.ת ~ מאמנ.ת שמלווה תהליכים רגשיים בגישה אחרת, האם זה לא יבלבל אותי להיפתח לגישה חדשה?

אני מאמינה בכל לבי שיש לנו היכולת הטבעית לעשות אינטגרציה אורגנית וטבעית לתכנים שאנחנו לומדים ולומדות. זה אומר שיכול להיות שבתחילת התהליך יעלו תחושות של בלבול, אך ככל שהתהליך יעמיק יהיו לך תובנות חדשות שהן שילוב בין מה שכבר ידעת לבין הכלים והתובנות החדשים.

מהו המבנה של קבוצת הלימוד?

מפגש שבועי כל יום רביעי 18:00 – 20:30, אפשר להיות בשידור החי או לקבל את ההקלטות. בכל מקרה כל מי שרוכשים מנוי מקבלים גם הקלטות – ההקלטות זמינות לפחות לשנה מרגע הרכישה.

מתי המפגשים? איפה? כמה זה עולה?

כל יום רביעי בשעות 18:00 – 20:30

עלות: 130 ש"ח למפגש – 190 ש"ח למפגש תלוי במסלול לבחירתך

 אלה המסלולים האפשריים:

סדרה של צפייה ב 4 מפגשי ריפוי

 סדרה של צפייה ב 8 מפגשי ריפוי

סדרה של צפייה ב 12 מפגשי ריפוי

ויש מנוי חצי-שנתי.

לחצו על הכפתור הורוד להרשמה ולפרטים מלאים.

מטעמים של אתיקה מקצועית דורית בר שומרת לעצמה את הזכות לבחור את הקהל הצופה והלומד על מנת לשמור על מרחב בטוח. בנוסף כל חבר.ה בקהל מתחייב לדיסקרטיות מוחלטת וחותם על הסכם התחייבות מחייב.