נשים מרפאות ~ מסע ריפוי בגישת תרפיית האגן 

8 במרץ בבורגתה עמק חפר 

מסע ריפוי הוא מרחב העמקה, הקשבה ותמיכה לכל אשה (כל מי שמגדירה את עצמה כך) שרוצה להרגיש עטופה, אהובה ומחוברת לעצמה ולמעגל החיים. חיבור לכוחות הריפוי שבך הוא שער להתמודדות עם שינויים, משברים ואתגרים. 
הסדנה מתאימה לנשים בזוגיות וגם למי שלא.

מהו מסע ריפוי קבוצתי בגישת תרפיית האגן?

תהליך אישי שאת עוברת יחד עם קבוצת נשים. מצד אחד זה תהליך פנימי מאד שבו את מעמיקה לתוך רבדים גופניים, רגשיים ורוחניים של עצמך בהדרכה של דורית בר, ולצד זאת, אם את רוצה – יש אפשרות לשתף עוד נשים, לשאול שאלות ולהתחבר לכוח העוצמתי והאינטימי שקיים במעגל נשים.

סדנת הריפוי הוא תהליך עומק בגישת תרפיית האגן שפיתחה דורית בר, הגישה משלבת כלים מעולם הריפוי הגופני ~ הרגשי ~ הרוחני ~ האנרגטי.  
אין צורך בניסיון קודם – רק בנוכחות של הלב.  
סוגי אתגרים שנשים מביאות למרחב הריפוי: 
קושי להתמסר לעונג; מאבקי כוח בזוגיות; פחד מזוגיות; פחד מאינטימיות; פחד מגברים; קשיים סביב אורגזמה; קשיים סביב מגע בעצמי או מגע באחר/ת; טראומות רגשיות ופגיעות מיניות; מעצורים בהגשמה עצמית שמחוברת ללב; פחד מלתת אמון ביחסים ועוד.

הנחת היסוד בגישת תרפיית האגן היא שבכל אחת מאיתנו – גם בימים הכי קשים – יש מרכז פנימי שקט, רגוע, נינוח ונעים. מתוך המקום העמוק שבתוכנו אנחנו יכולות לרפא את עצמנו ולחוות שחרור ממחסומים ודפוסים שנוצרו כתוצאה מכאבי עבר שונים.

ככל שאנחנו מתרגלות שהייה וחיבור לעצמנו במקום הזה – המשאבים שלנו גדלים ויש לנו יותר אנרגיית חיים ויותר כוחות ליצור, לעבוד, לשחק, לאהוב, לבשל ועוד. ככל שהמשאבים שלנו גדלים כך גם מה שאנחנו מעניקות לילדיםות, לבן/בת זוג ולכל הקהילה שסביבנו.

מתי ואיפה?

אחת לחודש ביום שישי, בין השעות 10:00 – 14:30

מושב בורגתה בעמק חפר

*הסדנא הקרובה ב- 8 במרץ*

כמה עולה השתתפות?

בין 420 ש”ח ל- 650 ש’’ח למפגש, תלוי במסלול ההרשמה שאת בוחרת

אפשר להירשם לסדנה אחת, שלוש סדנאות רצופות, לקורס חצי שנתי או לקורס שנתי 

יש מקום ל-14 נרשמות בלבד. כל הקודמת זוכה. 

 

נשמח לראות אותך,

בואי לקבל אהבה, ריפוי וכלים לתקשורת אינטימית ומינית בריאה.

שלך באהבה, דורית.

 דורית בר

מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן.

מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, הביטחון, האהבה והקרבה במערכות יחסים. טרנס פריינדלי, גיי פריינדלי.

עובדת סוציאלית במקצוע הפורמלי ומרפאה הוליסיטית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות ולריפוי טראומה מורכבת.

 מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ נשים מרפאות ~ מרחב ריפוי נשי.

 מובילה את קבוצת הוואטסאפ ~ גברים באהבה ~ מרחב השראה והתפתחות לגברים.

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה,  מיינדפולנס, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.