תשוקה כדרך חיים

סדנת ריפוי לנשים בגישת תרפיית האגן ~ 22 בינואר

סדנת הריפוי היא מרחב העמקה, הקשבה ותמיכה לכל אשה (גם טרנסית) שרוצה להרגיש עטופה, אהובה ומחוברת לעצמה ולמעגל החיים. חיבור לכוחות הריפוי שבך הוא שער להתמודדות עם שינויים, משברים ואתגרים. 
הסדנה מתאימה לנשים בזוגיות וגם למי שלא.

מהי סדנת ריפוי בגישת תרפיית האגן?

תהליך אישי שאת עוברת יחד עם קבוצת נשים. מצד אחד זה תהליך פנימי מאד שבו את מעמיקה לתוך רבדים גופניים, רגשיים ורוחניים של עצמך בהדרכה של דורית בר, ולצד זאת, אם את רוצה – יש אפשרות לשתף עוד נשים, לשאול שאלות ולהתחבר לכוח העוצמתי והאינטימי שקיים במעגל נשים.

 

מהו נושא הסדנה הקרובה? תשוקה כדרך חיים

תשוקה היא הביטוי הטבעי והישיר של אנרגיית החיים וכאשר אנחנו לומדות לזהות אותה מרגע לרגע החיים מתמלאים בשמחה, ביופי וביצירתיות.

תשוקה מינית היא המצב הטבעי של הגוף-נפש.

כאשר אנחנו לומדות את הטבע של התשוקה עצמה אפשר לפגוש אותה כגל בתוך החיים ולעלות על הגל, ממש כמו שעולים על גלשן או אופניים.

תשוקה מינית היא גם כמו המוסיקה של הפות כאשר היא מחוברת לכל שאר חלקי הגוף, הנפש וההוויה. כאשר החיבור חסר או כשיש פגיעה רגשית / מינית התשוקה עשויה להיעלם.

 

תשוקה מינית היא לא רק תשוקה לסקס – אלא גם משיכה ורצון ליצור, לחיות, לשמוח, להיות חיונית ולעוף על החיים. כשאני מחוברת לתשוקה שלי אני חשה גלים משתנים של רגשות ותחושות שעולים ויורדים וככל שאני מתמסרת להם כך קל לי לזהות מתי בא לי מגע אינטימי / מיני.

 

סדנת הריפוי היא מרחב נשי עדין ורגיש לעבור בו תהליך אישי ופנימי בסביבה תומכת ומקצועית לשחרור מחסומים כמו ירידה בתשוקה המינית; אובדן התשוקה; פערים בתשוקה; קושי לחוות אורגזמה; אתגרים בביטוי היצירתי וכדומה.

מי אני? 

דורית בר היא מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.
עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.
גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

מתי ואיפה?

אחת לחודש ביום שישי 10:00 – 15:00

מושב בורגתא בעמק חפר

כמה עולה השתתפות?

250 ש”ח – 450 ש”ח תלוי במסלול ההרשמה שאת בוחרת

אפשר להירשם לסדנה אחת או לקורס חצי שנתי או לקורס שנתי

 עלות סדנא אחת:  450 ש”ח

קורס חצי שנתי:  350 ש”ח לחודש

קורס שנתי:  280 ש”ח לחודש

 

יש מקום ל-12 נרשמות בלבד. כל הקודמת זוכה. 

נשמח לראות אותך, בואי לקבל אהבה, ריפוי וכלים לתקשורת אינטימית ומינית בריאה. שלך באהבה, דורית.