אורגזמיות121.5 (1)

סדנת ריפוי לנשים בגישת תרפיית האגן ~ 25 ביוני

סדנת הריפוי היא מרחב העמקה, הקשבה ותמיכה לכל אשה (גם טרנסית) שרוצה להרגיש עטופה, אהובה ומחוברת לעצמה ולמעגל החיים. חיבור לכוחות הריפוי שבך הוא שער להתמודדות עם שינויים, משברים ואתגרים. 
הסדנה מתאימה לנשים בזוגיות וגם למי שלא.

מהי סדנת ריפוי בגישת תרפיית האגן?

תהליך אישי שאת עוברת יחד עם קבוצת נשים. מצד אחד זה תהליך פנימי מאד שבו את מעמיקה לתוך רבדים גופניים, רגשיים ורוחניים של עצמך בהדרכה של דורית בר, ולצד זאת, אם את רוצה – יש אפשרות לשתף עוד נשים, לשאול שאלות ולהתחבר לכוח העוצמתי והאינטימי שקיים במעגל נשים.

 

מהו נושא הסדנה הקרובה?

אורגזמיות כדרך חיים

התרגלנו לחשוב שאורגזמה היא רק שיאו של חיבור מיני מענג אולם בפועל כל רגע בחיים – כואב או מענג – יכול להיחוות כאורגזמי כאשר מתקיימת פתיחות לחוש ולהרגיש אותו בטוטאליות ובשלמות.

 

אורגזמיות היא האפשרות לחוות כל תחושה והרגשה מתוך התמזגות מלאה עם החוויה בגוף. העוצמה החושית בשילוב הטוטאליות התודעתית יוצרת חוויה אורגזמית.

 

אפשר לומר שאורגזמה היא התנועה הליניארית מנקודה A שיש בה גירוי מיני – לנקודה B שמתקיים בה פורקן. במובן זה כאשר היא קורית החוויה היא נעימה ומשחררת – אולם אם מתקיימת רדיפה אחרי האורגזמה יופיעו גם תחושות של תסכול וסבל כי מתקיים פער בין מה שיש עכשיו לבין מה שאני רוצה שיהיה.

 

אורגזמיות לעומת אורגזמה היא תנועה גלית של עונג. עכשיו נעים לי וגם עכשיו נעים לי, וככל שאני מרשה לעצמי לנוע עם גלי העונג ולחוות אותם בפשטות, הגוף יגלה בטבעיות עוד כל מיני סוגי אורגזמות מתוך חופש ושחרור ולא מתוך רדיפה, הישגיות והשוואתיות.

מי אני? 

דורית בר היא מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.
עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.
גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

מתי ואיפה?

אחת לחודש ביום שישי 10:00 – 15:00

הסדנא הקרובה ב25/6 

מושב בורגתא בעמק חפר

כמה עולה השתתפות?

280 ש”ח – 450 ש”ח תלוי במסלול ההרשמה שאת בוחרת

אפשר להירשם לסדנה אחת או לקורס חצי שנתי או לקורס שנתי

עלות סדנא אחת:  450 ש”ח

קורס חצי שנתי:  350 ש”ח לחודש

קורס שנתי:  280 ש”ח לחודש

 

יש מקום ל-12 נרשמות בלבד. כל הקודמת זוכה. 

נשמח לראות אותך, בואי לקבל אהבה, ריפוי וכלים לתקשורת אינטימית ומינית בריאה. שלך באהבה, דורית.