עונג כדרך חיים

סדנת ריפוי לנשים בגישת תרפיית האגן ~ 23 באפריל

סדנת הריפוי היא מרחב העמקה, הקשבה ותמיכה לכל אשה (גם טרנסית) שרוצה להרגיש עטופה, אהובה ומחוברת לעצמה ולמעגל החיים. חיבור לכוחות הריפוי שבך הוא שער להתמודדות עם שינויים, משברים ואתגרים. 
הסדנה מתאימה לנשים בזוגיות וגם למי שלא.

מהי סדנת ריפוי בגישת תרפיית האגן?

תהליך אישי שאת עוברת יחד עם קבוצת נשים. מצד אחד זה תהליך פנימי מאד שבו את מעמיקה לתוך רבדים גופניים, רגשיים ורוחניים של עצמך בהדרכה של דורית בר, ולצד זאת, אם את רוצה – יש אפשרות לשתף עוד נשים, לשאול שאלות ולהתחבר לכוח העוצמתי והאינטימי שקיים במעגל נשים.

 

מהו נושא הסדנה הקרובה?

עונג כדרך חיים

עונג הוא חלק מהחיים ולמרות זאת – לרבות מאיתנו יש קושי לשהות בתוך עונג, להיפתח אליו ולהנות ממנו עד הסוף.

 

אנ-אורגזמה, קושי לחוות אורגזמה בנוכחות בן/בת זוג, אתגר בשיתוף הרצונות והתשוקות שלי במרחב האינטימי, התמכרות לעבודה ולעשייה, שנאה עצמית, ביקורת עצמית – כל אלה הם ביטויים של האתגר היסודי – התמסרות לעונג.

 

בסדנת הריפוי הקרובה ניצור מרחב בטוח לריפוי עצמי, תוכלי לעבור דרך מחסומים רגשיים ולשחרר את עצמך להיות חופשיה להתענג, לשמוח ולהנות כי מגיע לך להרגיש אהבה, עונג ושמחה.

מי אני? 

דורית בר היא מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.
עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.
גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

מתי ואיפה?

אחת לחודש ביום שישי 10:00 – 15:00

מושב בורגתא בעמק חפר

כמה עולה השתתפות?

280 ש”ח – 480 ש”ח תלוי במסלול ההרשמה שאת בוחרת

אפשר להירשם לסדנה אחת או לקורס חצי שנתי או לקורס שנתי

עלות סדנא אחת:  480 ש”ח (הנחה של 60ש”ח בהרשמה מוקדמת עד 7/4)

קורס חצי שנתי:  350 ש”ח לחודש

קורס שנתי:  280 ש”ח לחודש

 

יש מקום ל-12 נרשמות בלבד. כל הקודמת זוכה. 

נשמח לראות אותך, בואי לקבל אהבה, ריפוי וכלים לתקשורת אינטימית ומינית בריאה. שלך באהבה, דורית.