התפתחות מינית בריאה אצל ילדים

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה ושיח/סדנה להורים עם דורית בר

הורים מתייעצים איתי ושואלים איך לגדל ילדים בריאים מינית.

הם רוצים שהילדים יכירו את עצמם, את גופם, את תחושותיהם. שיידעו לשמור על עצמם, לומר “לא” ולומר “כן”. לנוע בטבעיות בשדה מערכות היחסים.

אני מרגישה שהאהבה שלנו לילדים היא מפתח להתפתחות המינית והאינטימית שלנו – ההורים, כי הילדים לומדים מכל מה שהוא לא מילולי, יותר מאשר מהמילים שנאמר להם או מהספרים שנקנה להם.

הילדים והילדות לומדים מתנועות הגוף שלנו, מעומק הנשימה שלנו, מהאופן שבו אנחנו מגיבים לשאלות על מיניות ועל יחסים. ילדים לומדים – אותנו – ומהווים לנו מראה ושיקוף לכל מה שמבקש לעלות למודעות ולהילמד.

אפשר להזמין הרצאה ושיח איתי להורים ולאנשי מקצוע.

ההרצאה/סדנה כוללת כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בכל גיל. בנוסף ניתנת אפשרות לשאול שאלות ולקבל מענה מקצועי ומקיף.

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה

המנחה - דורית בר

שמי דורית בר, אני אשת מקצוע בתחום הטיפול והחינוך.

כל יום אני פוגשת ילדים, נוער ומבוגרים עם בעיות וקשיים בתקשורת המינית, הרגשית והאינטימית. להבנתי, הבעיות נובעות משילוב בין חשיפה לתכנים מיניים במדיה הדיגיטלית, לצד צורך ממשי בחינוך למיניות בריאה ואינטימית שלא מוצא מענה.

אני מקבלת כל יום פניות מהורים ומאנשי חינוך וטיפול שרוצים לעזור לילדים לפתח מודעות אינטימית ומינית, ומבקשים ללמוד על דרכים ליצירת תקשורת פשוטה וישירה עם ילדים ונוער על יחסים, על מגע, על גבולות, על פורנו ועל כל מה שנוגע במיניות בכל רבדיה.

אני עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי, מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מומחית לריפוי פגיעות מיניות. חוקרת מיניות, אינטימיות ותודעה מעל 30 שנה מפתחת שיטה לפסיכותרפיה מינית הוליסיטית בשם תרפיית האגן. משלבת גישות כמו סקסולוגיה ואימון, לצד מדיטציה, יוגה-טנטרה והילינג. מרצה, מנחה סדנאות ומלווה אנשים, הורים ואנשי מקצוע בשאלה איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה.

Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment