איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה/סדנה להורים ואנשי מקצוע עם דורית בר

הורים מתייעצים איתי ושואלים איך לגדל ילדים בריאים מינית.

הם רוצים שהילדים יכירו את עצמם, את גופם, את תחושותיהם. שיידעו לשמור על עצמם, לומר “לא” ולומר “כן”. לנוע בטבעיות בשדה מערכות היחסים.

אני מרגישה שהאהבה שלנו לילדים היא מפתח להתפתחות המינית והאינטימית שלנו – ההורים, כי הילדים לומדים מכל מה שהוא לא מילולי, יותר מאשר מהמילים שנאמר להם או מהספרים שנקנה להם.

הילדים והילדות לומדים מתנועות הגוף שלנו, מעומק הנשימה שלנו, מהאופן שבו אנחנו מגיבים לשאלות על מיניות ועל יחסים. ילדים לומדים – אותנו – ומהווים לנו מראה ושיקוף לכל מה שמבקש לעלות למודעות ולהילמד.

אפשר להזמין הרצאה / סדנה איתי להורים ולאנשי מקצוע.

המפגש כולל כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בכל גיל. בנוסף ניתנת אפשרות לשאול שאלות ולקבל מענה מקצועי ומקיף. ניתן להתאים את הסדנה לקבוצה בהתאמה אישית מבחינת משך המפגש, מספר המפגשים ורמת העומק של התכנים.

דורית בר – מרצה ומורה למיניות בריאה

אני אשת מקצוע בתחום הטיפול והחינוך.

כל יום אני פוגשת בני נוער ומבוגרים עם בעיות וקשיים בתקשורת המינית, הרגשית והאינטימית. להבנתי, הבעיות נובעות משילוב בין חשיפה לתכנים מיניים במדיה הדיגיטלית, לצד צורך ממשי בחינוך למיניות בריאה ואינטימית שלא מוצא מענה.

אני מקבלת פניות רבות מהורים ומאנשי חינוך וטיפול שרוצים לעזור לילדים לפתח מודעות אינטימית ומינית, ומבקשים ללמוד על דרכים ליצירת תקשורת פשוטה וישירה עם ילדים ונוער על יחסים, על מגע, על גבולות, על פורנו ועל כל מה שנוגע במיניות בכל רבדיה.

אני עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי, מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מומחית לריפוי פגיעות מיניות וריפוי טראומה מורכבת. חוקרת מיניות, אינטימיות ותודעה מעל 30 שנה מפתחת גישה לפסיכותרפיה מינית הוליסיטית בשם תרפיית האגן. משלבת שיטות כמו סקסולוגיה ואימון, לצד מדיטציה, יוגה-טנטרה, תקשורת מקרבת והילינג. מרצה, מנחה סדנאות ומלווה אנשים, הורים ואנשי מקצוע בשאלה איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה.

לצפייה בקטע מהרצאה להורים לחצו כאן

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment