מעגל נשים

מעגל ריפוי והיזכרות לנשים בנושא מיניות ויחסים עם דורית בר, לפי הזמנה בכל רחבי הארץ

דורית בר מזמינה אותך למעגל אינטימי ועוטף לנשים – מפגש ריפוי, מרחב היזכרות, מרחב של אהבה.

במפגש נשוחח בפתיחות וחופשיות על נשיות מודעת, יחסים עם הגוף, תקשורת אינטימית, רגשית ומינית במערכות יחסים.  את מוזמנת להשתתף בשיח במידה שמתאימה לך, ותהיה לך גם אפשרות לשאול שאלות  ולקבל הכוונה ראשונית למסע שלך.  שיתוף במעגל הוא בחירה ואינו הכרחי.

מעבר לשיחה, המפגש הוא גם הילינג / ריפוי אישי שבו את יכולה להתבונן פנימה ולהביא אתגר או שאלה שאיתם את מתמודדת ולהקשיב לריפוי האפשרי עבורך. ריפוי הוא תדר של בהירות, שמחה ואהבה שקיים בכל אחת מאיתנו. כשאנחנו יחד – הריפוי מתרחב.

למי המעגל מתאים?

* לנשים בכל גיל וסטטוס שרוצות להעמיק את ההכירות שלהן עם עצמן ועם העונג שלהן

* מסיבת רווקות אלטרנטיבית

* מתנת יום הולדת

* מתנת יום נישואין

* נשים שרוצות לחגוג את החיים ביחד!

מתנת יום הולדת
מתנת יום נישואין
מעגל נשים חגיגי
ריפוי נשי
מיניות האשה

כמה מילים על דורית בר

מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

מתי ואיפה מתקיים המעגל?

ניתן להזמין את דורית לקיים מעגל נשים במיקום ובשעות שיתואמו איתכן. המעגל מותאם אישית לקבוצת הנשים – נשות מקצוע, נשים שחוגגות יום הולדת, נשים שחוגגות יום נישואין, נשים שחוגגות את החיים, נשים שמבקשות ריפוי או הכנה ללידה, או הכנה למוות וכו'. ניתן לקיים את המעגל בביתך, או בסטודיו או בטבע (בהתאם לעונה ולמזג האוויר). ניתן לקיים מעגל חד פעמי או להעמיק לתוך סדנת עומק שנמשכת סוף שבוע / מספר מפגשים. מוזמנת לדבר איתי ונבנה יחד את התהליך שמתאים לך מתוך הקשבה ורגישות לצורך ולרצון שלך.

לצפייה בוידאו שמסביר מהו מעגל ריפוי לנשים לחצי כאן