מסלול מנהיגות בגישת תרפיית האגן בהנחיית דורית בר

לימודי עומק לכל המינים

♠️  המסלול נמשך שנתיים

♠️  שילוב בין לימודים פרונטליים ללימודי אונליין

♠️ לאנשים בחו”ל יש אפשרות לתהליך שכולו אונליין 

♠️ שנה שנייה כוללת תרגול מעשי של מנהיגות בשילוב הדרכה מקצועית

מהי מנהיגות בגישת תרפיית האגן?

מנהיגות מתחילה בידיעה עצמית בהיכרות עם מי שאני באמת, חיבור אמיתי ומעשי ללב והקשבה מרגע לרגע לתחושות הגוף כשער לזיהוי של מה אמיתי עכשיו.


מנהיגות הלכה למעשה היא היכולת לקבל אחריות רגשית במערכות יחסים (לעומת השלכה, האשמה, תלונה והצדקה עצמית), להוביל כל מערכת יחסים למחוזות של אהבה והרמוניה ולהתמודד עם קונפליקטים בדרך שמאפשרת שלום, קבלה וחברות.


מסלול מַנְהִיגוּת מתאים לאנשים שמרגישים בלבם את הקריאה להוביל את עצמםן ואת הסובבים אותםן למחוזות עמוקים יותר של שלום, אהבה, הרמוניה וריפוי.


המסלול מתאים גם לאנשי מקצוע שכבר מובילים תהליכי התפתחות אישיים וקבוצתיים בכל תחום וגם לאנשים שרוצים להיות מקור השראה למשפחה ולקהילה האינטימית שלהם.


מנהיגות היא מצב תודעתי ואנושי שמתאפיין בתנועה מתמדת ליצירת נוכחות מלאה בגוף ובהוויה, בשיח של אמת ובחתירה בלתי נלאית לשחרור מדפוסים מגבילים וריפוי עומק.


מסלול הלימודים מאפשר ללמוד ולפתח את המיומנויות הרגשיות והאנרגטיות הנדרשות כדי להיות קודם כל המנהיג.ה של חיי – ובהמשך לכך בהתאם למידת הרצון להוביל אנשים נוספים ולאפשר ריפוי בדרכים מגוונות וייחודיות לכל משתתפ.ת.

מהם המרכיבים של מסלול מנהיגות?

♠️ לימודים פרונטליים בקבוצת נשים ~ גברים בהתאמה, אחת לחודש בימי שישי בבוקר, שנה א’ ושנה ב’ (בשנה ב’ יהיו 3 מעגלים מעורבים לנשים ולגברים ביחד)

♠️ לימודי אונליין בקבוצה לכל המינים אחת לשבועיים בימי רביעי ב18:00, שנה א’ ושנה ב’

♠️ לאנשים בחו”ל ולא-בינאריים ~ טרנסג’נדרים שילוב לימודי אונליין לכל המינים ~ עם תהליך אישי אונליין, אחת לשבועיים, שנה א’ ושנה ב’

♠️ בשנה ב’ בנוסף ללימודים עצמם יש תהליך של הדרכה מקצועית קבוצתית Supervision שמבוסס על התנסות מעשית של המשתתפיםות בהובלה והנהגה.

♠️ אפשר להצטרף לשנה א’ בלבד.

♠️ אפשר להצטרף לשנה א’ ובסופה להחליט אם יש רצון להמשיך.

♠️ המסלול מתאים גם לאנשי מקצוע שכבר מובילים תהליכי התפתחות אישיים וקבוצתיים בכל תחום וגם לאנשים שרוצים להיות מקור השראה למשפחה ולקהילה האינטימית שלהם.

איזה מסלול מנהיגות מתאים לי?

ישנם כמה מסלולי מנהיגות  לבחירתך

♠️ מסלול מנהיגות לנשים

♠️ מסלול מנהיגות לגברים

♠️ מסלול מנהיגות לאנשים בחו”ל, וגם לא-בינאריים וטרנסג’נדרים

מחירים ומידע נוסף תוכלו למצוא בלחיצה על הכפתור הורוד