הרצאה - גל התשוקה

הרצאה בוידאו: להתעורר עם גל התשוקה

תשוקה היא הנושא המדובר ביותר במרחב הריפוי האינטימי מיני.
לרוב האנשים שאני מכירה יש שאלות ואתגרים סביב תשוקה – פערים בתשוקה, ירידה בתשוקה, היעדר תשוקה לחלוטין, פחדים סביב הנושא וכדומה.
תשוקה מינית היא המצב הטבעי של הגוף-נפש שלנו.
כאשר אנחנו לומדות ולומדים את הטבע של התשוקה עצמה אפשר לפגוש אותה כגל בתוך החיים ולעלות על הגל, ממש כמו שעולים על גלשן או אופניים.
אני בוחרת לכתוב את אותו משפט שוב: תשוקה מינית מצב טבעי בגוף-נפש שלנו.
אם כן, מדוע ישנם כל כך הרבה קשיים בנושא?

בהרצאה דורית בר מניחה יסודות ברורים להבנה של התשוקה כגל של חיים, תנועה טבעית שמתקיימת בגוף האדם. הדוגמאות והתכנים בהרצאה מתייחסים למערכות יחסים אינטימיות ועם זאת ניתן בקלות רבה להבין אותם גם בהקשר של הגשמה עצמית ותשוקה לכל יצירה שהיא.

למי מתאימה ההרצאה?

לנשים ולגברים, ליחידים ולזוגות – לאנשים מכל גיל, סטוטס ומשיכה מינית שרוצים להעמיק את החיבור לתשוקה מינית ולתשוקה לחיים.

 

עלות ההרצאה: 40 ש"ח

מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.  טרנס פרינדלי, גיי פרנדלי.

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.  

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.

forweb1