פיתוח מיומנויות אינטימיות וריפוי רגשי

קבוצת התפתחות בימי רביעי אונליין

מהו פיתוח מיומנויות אינטימיות? אילו יכולות אפשר לפתח בעזרת תרפיה קבוצתית?

אינטימיות היא מיומנות נרכשת. היא מבוססת על פיתוח יכולות כמו:
להיות קרובה לעצמי, מודעת וערה לתחושות שלי, מחוברת לרגשות שבי, לאנרגיה שזורמת בי ולאינטואיציה העמוקה ביותר שמדריכה אותי דרך הלב.
להיות קרובה למי שאיתי, חבר או חברה, בן או בת זוג, אהוב או אהובה, להתבטא באותנטיות, לדבר מהלב, להקשיב מהבטן ולתקשר בבהירות.
לשתף את האמת שלי, את הרצונות שלי, את הפחדים שלי, את הגבולות שלי ואת סיפור חיי.
להכיר את חוויות העבר הטראומטיות שעברתי ולבחור באומץ לעבור דרכן, לחוות אותן מחדש רק כדי לשחרר אותן ואת הדפוסים שנוצרו בחלקים שבהם הטראומה לא עברה עיבוד.

להכיר את הטריגרים שלי = את הפצעים הלא מעובדים שעולים לפני השטח בתור תגובתיות אימפולסיבית בדרך כלל ובלתי ניתנת לשליטה.
לחשוף בקצב שלי את הנטיה לניתוק, להתמכרות ולהדחקה והכחשה של חלקים פנימיים שעדיין קשה לי לגעת בהם.לגעת מהלב, בעצמי, במי שאני אוהב ואוהבת, בכל החושים, בכל הרבדים, במודעות וברצון חופשי.
לזהות מקומות בהווה או בעבר שבהם נגעתי או ננגעתי שלא מרצוני החופשי. לבקש ריפוי מעצמי ומהמעגל.

להעז לקבל תמיכה, לקבל נראות, לקבל אהבה, לקבל הכלה, לקבל מראות לפנימיות שבי, בקצב שלי.
תהליך התפתחות בגישת תרפיית האגן במסגרת קבוצתית משלב בניית מרחב בטוח ואינטימי לשיתוף ונוכחות בקבוצה, לצד תרגולים רגשיים ~ סומטיים ~ ואינטימיים. בנוסף תינתן הדרכה למיניות מודעת לתרגול עצמי או זוגי בבית, למי שרוצה.
הקבוצה היא גם הזדמנות לריפוי קהילתי בגלל שהנושאים שעולים בתהליכי הריפוי של כל אחד ואחת הם רלבנטיים לכולנו והשיתוף בהם הוא מקפצה לצלילה פנימית עמוקה לתוך הפנימיות הייחודית והאישית. השיתוף הוא רשות ולא חובה.
הדגש בתרגולים הוא המפגש שלך עם עצמך במרחב מקצועי ובטוח, התרגול מגוון ומשלב כלים כמו: כתיבה, מדיטציה, התמקדות בגוף, פיתוח חוש החישה (סומטי), שיתוף אינטימי.
כל התרגולים הם רשות, אף תרגול אינו חובה, הבחירה היא תמיד שלך איזה תרגול בא לך לתרגל ואיזה לא. הסיבה לכך היא שהאנרגיה המינית מבוססת על תשוקה, ולכן כאשר מתקיים עידוד מתמיד של בחירה אישית המיניות עוברת ריפוי לא רק בתוכן של התרגולים אלא במבנה של התהליך עצמו וגישת ההנחיה.
למי ההשתתפות בקבוצה מתאימה?
☯️ לכל מי שרוצה להתפתח אינטימית ורגשית יחידים וזוגות. ההדרכה שאני מעניקה לקבוצה מאפשרת חווית ריפוי עמוקה ומשמעותית שדווקא בגלל שהיא עוברת גם דרך ההקשבה לתהליך ריפוי של עוד אנשים, היא מאפשרת היכרות עם עצמנו ברבדים לא מודעים שלא היתה לנו גישה אליהם.
☯️ לכל מי שעוקבות ועוקבים אחרי העבודה שלי וסקרנים להתמסר להתפתחות רגשית, אינטימית ומינית.
☯️ לכל מי שרוצה ללמוד ריפוי טראומה ומיניות מודעת בגישת תרפיית האגן וללמוד כלים לריפוי רגשי ואינטימי.
אני מרגישה שאפשר ללמוד הרבה מאד מריפוי בהדרכתי. יש לי ניסיון של מעל 15 שנים בליווי תהליכי ריפוי ליחידיםות ולזוגות לצד 30 שנות למידה את תחום הריפוי.
מאז ילדותי הצעירה ידעתי שאלווה תהליכי ריפוי ועם השנים התמקצעתי ודייקתי את ההתמחות שלי לתחום היחסים, האינטימיות, המיניות וריפוי הטראומה.
הליווי וההדרכה שלי על בסיס ניסיון מקצועי רב שנים מאפשרים לכל משתתפ.ת לצלול פנימה במרחב בטוח ומקצועי ולנוע בקצב אישי להיכרות מעמיקה יותר עם עצמך, לפיתוח מיומנויות לפתיחת הלב, לחיבור לגוף ולשחרור מחסומים וטראומות.

מתי המפגשים? איפה? כמה זה עולה?

המפגשים אונליין דרך תוכנת זום (חינמית)

אחת לשבועיים בימי רביעי בשעות 18:00 – 21:00

עלות: 180 ש”ח למפגש – 250 ש”ח למפגש תלוי במסלול לבחירתך

 אלה המסלולים האפשריים:

סדרה של  4 מפגשי ריפוי

 סדרה של  8 מפגשי ריפוי

סדרה של  12 מפגשי ריפוי

סדרה של  18 מפגשי ריפוי

לחצו על הכפתור הורוד להרשמה ולפרטים מלאים.