Sadna_Hishtal_10_1

אכילה ומיניות ~ השתלמות מקצועית בפסיכותרפיה מינית הוליסיטית

יום חמישי 10 בינואר 09:30 – 18:00

מה הקשר בין אכילה ומיניות?
 
מיניות היא שורש הקיום האנושי, אנרגיית החיים עצמה ויסוד טבעו של האדם.
אכילה ומין הן שתי צורות הזנה של הגוף-נפש.
 
רעב ושובע, עונג וגועל, משיכה ודחייה, סיפוק ותסכול, ריקנות ומלאות – כל התחושות הללו מקושרות גם ליחסים עם אוכל וגם ליחסים עם מין.
 
אפשר לומר, שאכילה ומין הן שתי צורות שיכולות להעניק הזנה מיטיבה שמרחיבה ומעמיקה את רמת החיוניות, השמחה, החיבור והבריאות – ומן הצד השני, כאשר ההזנה אינה מיטיבה, היא תשפיע ותיצור תחושות כמו עייפות, אובדן אנרגיה, לחץ, מתח, חולשה ודיכאון.
 
במה אני מזינה את עצמי? במה אני מזין את עצמי?
 
האם דרכי ההזנה שלי מיטיבות איתי?
 
מה הקשר בין אכילה רגשית והפרעות אכילה לחסמים בזרימה הטבעית של האנרגיה המינית?
 
בחברה המערבית כולנו חשופים לחינוך הפורנוגרפי שעובר דרך המדיות השונות – חינוך מהסוג הזה מנציח מסרים כמו: “הגוף הוא חפץ לשימוש על ידי אדם אחר”, “מין זה משהו שקורה מאד מהר בין אנשים והוא נעדר אינטימיות”, “הגירוי המיני מקורו במחשבה ובמוח”, “הגירוי המיני מקורו במגע ישיר ומהיר באיברי המין”, “המטרה של מין היא אורגזמה ואז מנוחה”.
 
בתרבות הפופולרית האוכל המקובל והנפוץ הוא אוכל מתועש ומהיר, כזה שמשביע בטווח הקצר ויוצר החלשה של המערכת החיסונית והעצבית לטווח הארוך.
 
כיצד נוכל להתחבר לאיכויות כמו נוכחות, הקשבה ובחירה ביחסים עם אוכל וביחסים עם מין ומיניות?

למי ההשתלמות מתאימה?

אכילה ומיניות היא השתלמות לאנשי מקצוע מכל קשת תחומי הריפוי והחינוך שרוצים להרחיב את המודעות המינית והאינטימית שלהם ולקבל כלים שיאפשרו להם להעמיק את הדיאלוג הטיפולי לשילוב שבין נושאים כמו תשוקה, יחסים, זוגיות ואינטימיות מינית לבין הפרעות אכילה, אכילה רגשית ודימוי גוף.
 
ההשתלמות לאנשי מקצוע נמשכת יום שלם והיא משלבת בין תהליך חוויתי אישי וקבוצתי, לימוד תיאורטי וצפייה בהדגמה של מסע ריפוי רגשי-מיני דרך פסיכותרפיה מינית הוליסיטית, שיטה שאני וטיה מפתחות בשנים האחרונות.
 
הנוכחים והנוכחות במעגל יוכלו לצפות, ללמוד, ולחוות הקשבה מרפאה. בנוסף יקבלו המשתתפים קישור לצפייה בוידאו במסע הריפוי שיתקיים לאחר הסדנה להמשך למידה והעמקה.
ההשתלמות מתאימה למטפלים, למנחים ולאנשי ריפוי מכל מגוון הקשת.
 
**המפגש בלבוש מלא ואינו כולל מגע מיני.**
 
בסדנה יכולים להשתתף נשים וגברים – עד 12 משתתפים.
 
איפה? שבזי 27 פרדס חנה סטודיו ALAYA
 
איפה חונים? שפע חנייה ברחוב

מתי מתקיימת ההשתלמות?

 ביום חמישי 10 בינואר בשעות  09:30 – 18:00 בפרדס חנה

תאריכים נוספים להתשלמויות בפרדס חנה:  28.3, 16.5, 4.7, 19.9

הסדנה מתאימה לנשים ולגברים – עד 12 משתתפים.

איפה? סטודיו אלאיה רחוב שבזי 27 פרדס חנה
 
איפה חונים? יש חניה בשפע ברחוב

כמה עולה השתתפות?

ניתן לחלק ל2 תשלומים שווים 630 ש”ח

חבר.ה מביא חבר.ה – מעניק הנחה של 100 שח לכל משתתף.ת

2019/01/10 09:30:00

מנחות הסדנה:

דורית בר – יועצת מינית וזוגית

חוקרת מיניות ואינטימיות, מפתחת השיטה לאינטימיות מודעת דרך פסיכותרפיה מינית הוליסיטית. מטפלת מינית וזוגית, מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות המאפשרים מימוש וביטוי של תשוקה, אירוטיקה ותקשורת אוהבת במערכות יחסים. האבולוציה המינית החדשה מבקשת ליצור חלופה לחינוך הפורנוגרפי ולשחרר את התודעה מהטאבו המיני לטובת שיח פתוח, ער ואמיתי על הקשר בין מיניות, אינטימיות ואהבה.

טיה שלם – מאמנת למנהיגות פנימית

מורת דרך ליוגה-טנטרה, לומדת ומתרגלת יוגה מזה 15 שנה. חוקרת את הגוף בדרך היוגית-טנטרית דרך תזונה, מיניות מודעת, הורות-נשיות-זוגיות, טקסי וריפוי בקול. אמא לשניים, מייסדת ושותפה בהקמת בית ספר “סאדברי” באזור השרון, יזמית בתחום הנדל”ן.

אני לומדת מתוך עולם היזמות, היוגה והחינוך את ההבנה שהמפגשים שלנו כבני אדם יכולים להיות מאוד מרוממים ומשני מציאות. האימון שאני מביאה הוא דרך להתמממשות הפוטנציאל היצירתי האינסופי שלנו כבני אדם.

ריפוי טראומות מיניות

Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment