34633262_2076140802712516_7210983746177073152_n

פסיכותרפיה מינית הוליסיטית - מפגש היכרות חוויתי לאנשי מקצוע 24 בינואר

יום חמישי 24 בינואר | 22:00 - 19:00 | זכרון יעקב |

בחצי שנה האחרונה, אני וטיה נפגשנו עם שותפים ומטפלים מעולם התוכן של מיניות מודעת, טנטרה, סקסולוגיה, ייעוץ זוגי, ובמפגשים עם כולם עלה מאד חזק הצורך בהדרכה מקצועית למטפלים מיניים וזוגיים.

בנוסף, גם כל מי שעוסקים בליווי רגשי כלשהו טוב שתהיה הבנה מעמיקה לגבי נושאים כמו תשוקה מינית, משיכה, תקשורת אינטימית, אתגרים בתפקוד המיני וכו. מיניות היא יסוד הקיום ולכן מקושרת לכל תחום רגשי נחקר ונלמד בכל גבר ואשה.

ההדרכה למטפלים היא גם התשוקה שלנו, וגם מענה לצורך ממשי. יש הרבה מאד אנשי ריפוי חדשים וותיקים בתחום המיני, הזוגי והאינטימיי, ונראה לי שיש לנו מה ללמוד האחד והאחת מהשניה. יש לנו תחושה שככל שנעמיק ונכיר – נגלה תרומות הדדיות אינסופיות.

המפגשים הם היא שילוב של העברת ידע מעולם הריפוי המיני ההוליסיטי, היוגה-טנטרה, המדיטציה והצלילה הרגשית, לצד שיתוף בניסיון עשיר בריפוי רגשי-אינטימי. הקסם והייחודיות של המפגש במעגליות שבו – כולנו מדריכים במעגל וגם כולנו מודרכים, יש אפשרות לשאול שאלות, לשתף ולבקש הכוונה, ולקבל אותה מכמה זוויות ריפוי והתבוננות בבת אחת.

המפגש מורכב משני חלקים

בחלק הראשון – נלמד ונכיר מושג / תובנה / נקודת מבט מעולם הפסיכותרפיה המינית ההוליסיטית, ובחלק השני, נאפשר למטפלים / מנחים שבאים לשתף בתהליכי ריפוי אותם הם מלווים, לשאול, לבקש את תמיכת המעגל, ולהעמיק ביחד את תדר הריפוי האורגני בעולם.

כל מפגש נמשך 3 שעות. המפגשים יתקיימו אחת לחודש.

המפגשים יתקיימו בזכרון יעקב. כתובת מדויקת תישלח לנרשמים.

המפגש הבא מתקיים ביום חמישי 24 בינואר
שעות: 19:00 – 22:00.

תאריכים נוספים:  7.3, 30.5,

אנא הגיעו רבע שעה לפני הזמן והביאו מאכל צמחוני / טבעוני לנשנוש.

למי מיועד המפגש? מי מוזמנים ומוזמנות?!

**מטפלים מיניים**

**מטפלים זוגיים**

**כל מי שעוסק בפועל בליווי תהליכים התפתחותיים שנוגעים למיניות, יחסים ואינטימיות ליחידים, לזוגות ולקבוצות**

**מטפלים רגשיים ללא ניסיון בתחום הריפוי המיני-רגשי – בעלי ניסיון בפועל של לפחות 5 שנים בריפוי רגשי.**

**מי שיגיעו למפגשים יוכלו להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה וסודית שבה ההדרכה וההתייעצות עם המעגל תוכל להמשיך מעבר למפגשים.**

עלות: 180 ש”ח

 

נרגשות ושמחות ומזמינות להצטרף!

פרטים מלאים על המפגש הקרוב - מקום, שעות ודרכי הרשמה

הרצאות מיניות מודעת

על המנחות: דורית בר וטיה שלם

דורית בר – יועצת מינית וזוגית, חוקרת מיניות ואינטימיות, מפתחת השיטה לפסיכותרפיה מינית הוליסיטית. מטפלת מינית וזוגית, מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות המאפשרים מימוש וביטוי של תשוקה, אירוטיקה ותקשורת אוהבת במערכות יחסים. האבולוציה המינית החדשה מבקשת ליצור חלופה לחינוך הפורנוגרפי ולשחרר את התודעה מהטאבו המיני לטובת שיח פתוח, ער ואמיתי על הקשר בין מיניות, אינטימיות ואהבה.

ניתן לצפות בערוץ היוטיוב

 

טיה שלם – מאמנת למנהיגות פנימית, מנחה את המיזם ‘הורים מדברים מיניות’

מורת דרך ליוגה-טנטרה, לומדת ומתרגלת יוגה מזה 15 שנה. חוקרת את הגוף בדרך היוגית-טנטרית דרך תזונה, מיניות מודעת, הורות-נשיות-זוגיות, טקסים וריפוי בקול. אמא לשניים, מייסדת ושותפה בהקמת בית ספר “סאדברי” באזור השרון, יזמית בתחום החינוך הנדל”ן.

אני לומדת מתוך עולם היזמות, היוגה והחינוך את ההבנה שהמפגשים שלנו כבני אדם יכולים להיות מאוד מרוממים ומשני מציאות. האימון שאני מביאה הוא דרך להתממשות הפוטנציאל היצירתי האינסופי שלנו כבני אדם.

השיטה למיניות מודעת

Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment