ספריית מדיטציות לריפוי עצמי

ספריית תרגולים לריפוי עצמי בגישת תרפיית האגן 

אחד החלומות שלי הוא לשתף בחכמת הריפוי הרגשי והמיני בעלות מוזלת ומתאימה לכל כיס.

אני שמחה לשתף בספריית מדיטציות לריפוי טראומה בגישת תרפיית האגן – 24 תרפיות עמוקות ומשמעותיות שנוגעות בכל הנושאים החשובים לתקשורת אינטימית ומינית מודעת.

כל תרגול הוא קובץ אודיו + מוסיקת רקע נעימה שלוקחת אותך לצלילה פנימית לתוך הגוף, לתוך הלב ולתוך הוויה. אפשר לתרגל את התרגולים בישיבה או בשכיבה, ויש אנשים שמקשיבים לתרגולים בזמן נהיגה. כל אחד ואחת בדרך שלו.

הספרייה בנוייה מ 8 סדרות = שהן 8 נושאים. בכל סדרה יש 3 מדיטציות ריפוי.

הנושאים הם:

מיניות מודעת

בניית תקשורת אינטימית ומינית הרמונית

להתמסר לעונג

להיפתח לתשוקה

הפות שלי ואני

ריפוי הפחד

שחרור דפוסים רגשיים

בניית אמון בייחסים

ממה מורכב התרגול? כחצי שעה של הדרכה מוקלטת בשילוב עם מוסיקה עדינה שמאפשרת צלילה וריפוי גופני, רגשי ואנרגטי בגישת תרפיית האגן. התרגולים נשלחים למייל ויש לך גישה אליהם לכל החיים – ללא הגבלת זמן.
בנוסף במהלך תקופת התרגול אפשר להתייעץ עם דורית בר במייל לשאלות שעולות.

מהי גישת תרפיית האגן ואיך היא עוזרת בשחרור מחסומים וריפוי מכאב ומטראומה?

תרפיית האגן היא גישת ריפוי טראומה ומיניות מודעת שמשלבת נקודות מבט וכלים מעולם הפסיכותרפיה, האימון, המדיטציה וההילינג. התרגולים בספרייה מתאימים לכל מי שרוצה להתפתח ולצמוח במרחב היחסים, האינטימיות והמיניות ולפתח מיומנויות לתקשורת אינטימית ומינית מודעת.

 

כל אחד מהתרגולים בספרייה הוא שער להיכרות שלך עם עצמך בעוד רובד – כל נושא מאפשר לך להיכנס למצב פנימי של הקשבה (מתאים גם לאנשים שאין להם ניסיון בכלל במדיטציה), לגעת בנקודה כואבת או במחסום רגשי ובקצב שלך לשחרר אותו. מגוון הנושאים מאפשר לכל איש ואשה למצוא סדרה שמתאימה לתקופה הנוכחית. ממליצה בחום!

 

כמה מילים עליי:

אני מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, יועצת מינית וזוגית הוליסטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה כ20 שנה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה, ההרמוניה והקרבה במערכות יחסים.

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה הוליסטית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ נשים מרפאות  ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים ומובילה את קבוצת הוואטסאפ לגברים ‘גברים באהבה’..

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה טרנספרסונלית, פסיכותרפיה גופנית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.