אדר ראשי

מהו ייעוץ מיני?

ייעוץ מיני דרך תרפיית האגן הוא מסע ריפוי רגשי, גופני, אנרגטי ורוחני. המפגש מתקיים עם יחידים, זוגות וקבוצות. מטרת הייעוץ המיני לאפשר מימוש של תשוקה, ארוטיקה ואהבה בחיינו. התהליך מתאים למי שרוצה לעשות את הצעד הבא בהתפתחות המינית ולא יודע איך. המפגשים מתקיימים בביגוד מלא ואינם כוללים מגע מיני בין המטפלת למטופל/ת.

למי מתאים ייעוץ מיני?

לזוגות שרוצים להעמיק את החוויה האינטימית, לחבר את העונג המיני לחיבור רגשי, לפתור קונפליקטים וקשיים שעולים סביב נושאים כמו תשוקה, עונג וביטוי רגשי, לשחרר מחסומים ודפוסים שמעכבים ומקשים על התקשורת במערכת היחסים.

לנשים עם קושי לחוות אורגזמה, פחד מסקס, פחד ממגע עם גברים ומגברים בכלל, כאבים בזמן החדירה, וגיניסמוס, וולוודניה, ווסטבוליטיס, קושי בקבלת הזהות המינית או בהגדרתה, אנ-אורגזמה, פרידה כואבת, פגיעות מיניות, טראומות רגשיות, טראומה מורכבת, ניתוק מהחשק המיני, קושי לספק את בן/בת הזוג, רצון בלתי ממומש באינטימיות, קשיים בתקשורת המינית והרגשית עם בן/בת הזוג.

לגברים שמתמודדים עם קשיים בתקשורת האינטימית עם בן/בת הזוג, אימפוטנציה, שפיכה מהירה, שפיכה מעוכבת, קושי לחוש ביטחון בחברת בן/בת זוג, קושי בקבלת הזהות המינית או בהגדרתה, פרידה כואבת, פגיעות מיניות, טראומות רגשיות, טראומה מורכבת, חשק מיני מוגזם או נמוך מאד, קושי לספק את בן/בת הזוג, התמכרות לפורנו ולפנטזיות מיניות, התמכרות למין, קושי להתחיל עם נשים/גברים וליזום מערכת יחסים אינטימית.

sexual therapy

אינטימיות כשער לריפוי

האתגרים השונים שעולים במרחב המיני הם בדרך כלל רק פני השטח של רבדים עמוקים יותר שמבקשים ריפוי. ירידה בתשוקה המינית, שפיכה מהירה, קושי לחוות אורגזמה או מאבקי כח בין בני הזוג בגלל פערים בחשק המיני – כל אלה הם רק סימפטומים של אתגר משמעותי יותר – ההסכמה להיות קרובים ואינטימיים עם עצמנו ועם מי שלצדנו.

אינטימיות היא היכולת להיפגש באמת, בלי מסכות, בלי הגנות, פשוטים. בדרך כלל, קשה לנו להיות קרובים, זה מפחיד ומרתיע, עולה חשש שיראו אותנו כמו שאנחנו, ואולי לא יאהבו אותנו, ואולי יפגעו בנו. כשיש הסכמה להיות קרובים אנחנו מתבגרים, נפתחים, לומדים לקבל את עצמנו ואת מי שלצדנו.

כמטפלת מינית וזוגית הוליסיטית אני משתמשת באיכות האינטימית כאיכות מרפאת שמחברת אותנו לעצמנו ולאהובינו. הקרבה לעצמנו לצד ההסכמה להיראות פותחת שערים של אהבה עצמית ומתוכה מתגלות נדיבות, הענקה והתמסרות לאחר.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment