הפות שלי ואני סיפור אהבה – קורס ריפוי

הפות שלך מדברת איתך. האם את מקשיבה לה? היא מדברת דרך עונג או כאב, תחושות נעימות או לא נעימות, תשוקה מינית או היעדרה. ככל שתתחברי אליה ותכירי אותה תוכלי לחוות יותר חיבור ושמחה בחיבור לעצמך ובחיבור האינטימי זוגי.

קבוצת התפתחות אונליין בימי רביעי

תרפיה קבוצתית מפגשים שבועיים לכל המינים. התהליך מתאים לכל מי שרוצה להעמיק לתוך ריפוי רגשי מיני ולתרגל הלכה למעשה שחרור מחסומים וכאבים מהעבר ופתיחה טבעית לחיבור לעונג, לשמחה ולתקשורת אינטימית הרמונית. מתאים ליחידים ולזוגות.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מסע אינטימי זוגי לחיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה.לחגיגה של יום נישואין, יום הולדת או פשוט לחיבור למעיין האהבה. כל סדנה פרטית מותאמת אישית לזוג ובתוכה דורית בר מלווה את הזוג לחיבור עמוק לגוף, ללב, לנשמה, בהתאם לקצב ההתפתחותי שלכם.

גברים באהבה ~ מסע התפתחות קבוצתי

סדנת התפתחות לגברים שרוצים ללמוד מיומנויות וכלים לתקשורת אינטימית, מינית ורגשית מודעת. מתאים לגברים בזוגיות ולגברים שאינם בזוגיות. לגברים שאוהבים נשים ולגברים שאוהבים גברים.

ריטריט זוגי בסיני ~ זמן לאהבה

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

ערב אינטימי לזוגות ~ אצלי או אצלך?

ערב אינטימי לזוגות ~ אתםן מארגנים מספר זוגות ואני באה להעביר לכם הרצאה או סדנה לפי בחירתכםן. מפגש חוויתי לזוגות שרוצים להעמיק את האינטימיות ולהרחיב את פתיחת הלב.

כשמיניות פוגשת זוגיות קורס אונליין לזוגות

מה דעתך להיות זבוב על הקיר במרחב הריפוי של דורית בר? בתרפיה הקבוצתית כשמיניות פוגשת זוגיות אפשר לצפות בדורית מלווה תהליך ריפוי עדין ועמוק לזוג שפנה לקבל טיפול בנושא של פערים בתשוקה המינית, אתגרים בתקשורת ונושאים נוספים.

קורס ריפוי שנתי לנשים בגישת תרפיית האגן

תרפיית האגן היא גישת ריפוי שמשלבת נקודות מבט וכלים מעולם הפסיכותרפיה, האימון, המדיטציה וההילינג. הקורס מתאים לנשים עם רקע טיפולי וגם לנשים שרוצות להתפתח עבור עצמן וללמוד כלים לריפוי עצמי.

כשמיניות פוגשת זוגיות ~ קורס דיגיטלי

מה דעתך להיות זבוב על הקיר במרחב הריפוי של דורית בר? בקורס הדיגיטלי כשמיניות פוגשת זוגיות אפשר לצפות בדורית מלווה תהליך ריפוי עדין ועמוק לדניאלה ורון זוג שפנה לקבל טיפול בנושא של פערים בתשוקה המינית, אתגרים בתקשורת ונושאים נוספים.

ריטריט פרטי לזוג ~ זמן אינטימי

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

חגיגה נשית – סדנה פרטית לנשים

חגיגה נשית מותאמת אישית לקבוצת נשים בכל גיל שרוצות להעמיק את חכמתן בכל מה שנוגע לחיבור לגוף ולעונג, ולפתח מיומנויות לתקשורת אינטימית מינית הרמונית, נעימה ושופעת שמחה. אפשר לקיים את המעגל אצלך או בעמק חפר.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

תהליך אינטימי זוגי לחיבור של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. התהליך מתאים לזוגות כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים וגם לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית. ניתן להזמין סדנה פרטית בתיאום מראש.

הרצאה: להתעורר עם גל התשוקה

לרובנו יש שאלות ואתגרים סביב תשוקה – פערים בתשוקה, ירידה בתשוקה, היעדר תשוקה לחלוטין, פחדים סביב הנושא וכדומה.
אני מזמינה אותך לצפות בהרצאה באורך 50 דקות בה אני מעניקה כלים ותובנות לחיבור לתשוקה.

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה/סדנה להורים ואנשי מקצוע

למידה של כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בגילאים מגוונים ולאנשי מקצוע. ההרצאה או הסדנה מתאמת אישית ומשלבת שיח עם המשתתפים והמשתתפות ואפשרות לשאול שאלות על תקשורת עם ילדים ונוער בכל גיל על מיניות בריאה.