שיעור פתוח במתנה – איך להעמיק את התשוקה המינית ולחוות הרבה יותר שמחה ועונג בזוגיות?

אחת לחודש מתקיים שיעור פתוח אונליין שמתאים לכל המינים, לאנשים בזוגיות וגם למי שלא. השיעורים הם מקור השראה להתפתחות רגשית, אינטימית ומינית. משך כל שיעור שעה וחצי. לא תוכלו להגיע ללייב? ניתן לרכוש את ההקלטה בעלות סמלית.

שפת האינטימיות קורס לזוגות ולסינגלס

זה הקורס המקיף ביותר שיצרתי אי פעם כדי ללמד את כל הכלים והמודלים שפיתחתי בצורה מרוכזת ובעלות קהילתית. השתתפות בקורס כוללת הדרכה מעשית לתקשורת רגשית ומינית הרמונית ושופעת שמחה.

הפות שלי ואני סיפור אהבה – קורס ריפוי

הפות שלך מדברת איתך. האם את מקשיבה לה? היא מדברת דרך עונג או כאב, תחושות נעימות או לא נעימות, תשוקה מינית או היעדרה. ככל שתתחברי אליה ותכירי אותה תוכלי לחוות יותר חיבור ושמחה בחיבור לעצמך ובחיבור האינטימי זוגי.

שפת האינטימיות

דמיינו עולם שבו עונג מיני ותשוקה מינית הם חלק טבעי מהחיים שלנו גם בקשרים ארוכי טווח. דמיינו את האפשרות לחוות את כל הפוטנציאל המיני הגופני, הרגשי והאנרגטי בכל מפגש עם עצמך ועם בן/בת זוג.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מסע אינטימי זוגי לחיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. לחגיגה של יום נישואין, יום הולדת או פשוט לחיבור למעיין האהבה. כל סדנה פרטית מותאמת אישית לזוג ובתוכה דורית בר מלווה את הזוג לחיבור עמוק לגוף, ללב, לנשמה, בהתאם לקצב ההתפתחותי שלכם.

ריטריט זוגי בסיני ~ זמן לאהבה

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

ערב אינטימי לזוגות ~ אצלי או אצלך?

ערב אינטימי לזוגות ~ אתםן מארגנים מספר זוגות ואני באה להעביר לכם הרצאה או סדנה לפי בחירתכםן. מפגש חוויתי לזוגות שרוצים להעמיק את האינטימיות ולהרחיב את פתיחת הלב.

קורס ריפוי שנתי לנשים בגישת תרפיית האגן

תרפיית האגן היא גישת ריפוי שמשלבת נקודות מבט וכלים מעולם הפסיכותרפיה, האימון, המדיטציה וההילינג. הקורס מתאים לנשים עם רקע טיפולי וגם לנשים שרוצות להתפתח עבור עצמן וללמוד כלים לריפוי עצמי.

ריטריט פרטי לזוג ~ זמן אינטימי

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

חגיגה נשית – סדנה פרטית לנשים

חגיגה נשית מותאמת אישית לקבוצת נשים בכל גיל שרוצות להעמיק את חכמתן בכל מה שנוגע לחיבור לגוף ולעונג, ולפתח מיומנויות לתקשורת אינטימית מינית הרמונית, נעימה ושופעת שמחה. אפשר לקיים את המעגל אצלך או בעמק חפר.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

תהליך אינטימי זוגי לחיבור של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. התהליך מתאים לזוגות כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים וגם לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית. ניתן להזמין סדנה פרטית בתיאום מראש.

שיעורים במיניות הוליסטית

דמיינו עולם שבו מותר לדבר על הכל, גם על עונג ועל מיניות, אפשר ללמוד אחד מהשניה ואחד מהשני. מגע נעים ואינטימיות הם נושאי שיחה רגילים כמו בישול, הורות ועסקים.