מעגל ריפוי לנשים ~ כל יום שני בערב

חיבור לכוחות הריפוי שבך הוא שער להתמודדות עם שינויים, משברים ואתגרים.

מעגלי הריפוי עם דורית בר נוגעים ביחסים, מיניות, נשיות, זוגיות, תקשורת אינטימית הגשמה עצמית וריפוי רגשי. המעגל מתאים גם למי שבזוגיות וגם למי שלא.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

תהליך אינטימי זוגי לחיבור של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. התהליך מתאים לזוגות כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים וגם לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית. ניתן להזמין סדנה פרטית בתיאום מראש.

לריב זו אומנות – הרצאה אינטרנטית עם דורית בר – איך פותרים קונפליקטים בזוגיות ויוצרים הרמוניה בקשר?

זוגות רבים מתמודדים עם קונפליקטים ומאבקים סביב נושא המיניות והאינטימיות בקשר. המצבים הללו שכיחים מאד בקרב אנשים ומטרת ההרצאה לשפוך אור על הנושא ולהציע כלים שיאפשרו לזוגות לחוות הבנה הדדית וריפוי.

תרפיית האגן – השתלמויות לאנשי מקצוע

תרפיית האגן נולדה מתוך אינטגרציה רחבת היקף בין שיטות ריפוי וטיפול ממזרח וממערב. היא עוזרת לאנשים לרפא את הגוף והנפש מדפוסים מגבילים ומטראומות עבר ומאפשרת פיתוח מיומנויות תקשורת אינטימית ומינית.

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה/סדנה להורים ואנשי מקצוע

למידה של כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בגילאים מגוונים ולאנשי מקצוע. ההרצאה או הסדנה מתאמת אישית ומשלבת שיח עם המשתתפים והמשתתפות ואפשרות לשאול שאלות על תקשורת עם ילדים ונוער בכל גיל על מיניות בריאה.

זוגיות ומיניות בעידן החדש ~ הרצאה

ההרצאה מתייחסת לשאלות שנוגעות להעמקת התשוקה בקשר הזוגי, הכנה לקראת קשר זוגי חדש והעמקת החיבור לעונג לבד וביחד, התמודדות עם קונפליקטים רגשיים והעמקת האינטימיות לחיבור לתחושת ביטחון ושמחה בקשר.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מסע אינטימי זוגי לחיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה.לחגיגה של יום נישואין, יום הולדת או פשוט לחיבור למעיין האהבה. כל סדנה פרטית מותאמת אישית לזוג ובתוכה דורית בר מלווה את הזוג לחיבור עמוק לגוף, ללב, לנשמה, בהתאם לקצב ההתפתחותי שלכם.