קורס ריפוי שנתי לנשים בגישת תרפיית האגן

תרפיית האגן היא גישת ריפוי שמשלבת נקודות מבט וכלים מעולם הפסיכותרפיה, האימון, המדיטציה וההילינג. הקורס מתאים לנשים עם רקע טיפולי וגם לנשים שרוצות להתפתח עבור עצמן וללמוד כלים לריפוי עצמי.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

תהליך אינטימי זוגי לחיבור של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. התהליך מתאים לזוגות כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים וגם לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית. ניתן להזמין סדנה פרטית בתיאום מראש.

חגיגה נשית – סדנה פרטית לנשים

חגיגה נשית מותאמת אישית לקבוצת נשים בכל גיל שרוצות להעמיק את חכמתן בכל מה שנוגע לחיבור לגוף ולעונג, ולפתח מיומנויות לתקשורת אינטימית מינית הרמונית, נעימה ושופעת שמחה. אפשר לקיים את המעגל אצלך או בעמק חפר.

הרצאה בוידאו: איך לאפשר לילדיםות התפתחות מינית בריאה?

איך להתחיל שיח פתוח עם ילדיי על יחסים ואינטימיות? אילו כלים יכולים לעזור לי ליצור תקשורת זורמת עם ילדיי על גבולות, ביטחון וקרבה ביחסים? ההרצאה מתאימה להורים לילדיםות בכל גיל ולאנשי חינוך כי העקרונות של שיח על מיניות בריאה הם פשוטים ומשותפים לכל הגילאים.

הרצאה בוידאו: לריב זו אומנות – איך פותרים קונפליקטים בזוגיות ויוצרים הרמוניה בקשר?

זוגות רבים מתמודדים עם קונפליקטים ומאבקים סביב נושא המיניות והאינטימיות בקשר. המצבים הללו שכיחים מאד בקרב אנשים ומטרת ההרצאה לשפוך אור על הנושא ולהציע כלים שיאפשרו לזוגות לחוות הבנה הדדית וריפוי.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מסע אינטימי זוגי לחיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה.לחגיגה של יום נישואין, יום הולדת או פשוט לחיבור למעיין האהבה. כל סדנה פרטית מותאמת אישית לזוג ובתוכה דורית בר מלווה את הזוג לחיבור עמוק לגוף, ללב, לנשמה, בהתאם לקצב ההתפתחותי שלכם.

הרצאה בוידאו: להתעורר עם גל התשוקה

תשוקה היא איכות משמעותית במיוחד במרחב הריפוי האינטימי מיני. לרובנו יש שאלות ואתגרים סביב תשוקה – פערים בתשוקה, ירידה בתשוקה, היעדר תשוקה לחלוטין, פחדים סביב הנושא וכדומה. אני מזמינה אותך להרצאה בה אני מעניקה כלים ותובנות לחיבור לתשוקה.

תרפיית האגן – השתלמויות לאנשי מקצוע

תרפיית האגן נולדה מתוך אינטגרציה רחבת היקף בין שיטות ריפוי וטיפול ממזרח וממערב. היא עוזרת לאנשים לרפא את הגוף והנפש מדפוסים מגבילים ומטראומות עבר ומאפשרת פיתוח מיומנויות תקשורת אינטימית ומינית.

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה/סדנה להורים ואנשי מקצוע

למידה של כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בגילאים מגוונים ולאנשי מקצוע. ההרצאה או הסדנה מתאמת אישית ומשלבת שיח עם המשתתפים והמשתתפות ואפשרות לשאול שאלות על תקשורת עם ילדים ונוער בכל גיל על מיניות בריאה.

זוגיות ומיניות בעידן החדש ~ הרצאה

ההרצאה מתייחסת לשאלות שנוגעות להעמקת התשוקה בקשר הזוגי, הכנה לקראת קשר זוגי חדש והעמקת החיבור לעונג לבד וביחד, התמודדות עם קונפליקטים רגשיים והעמקת האינטימיות לחיבור לתחושת ביטחון ושמחה בקשר.

גברים באהבה ~ מסע התפתחות קבוצתי

סדנת התפתחות לגברים שרוצים ללמוד מיומנויות וכלים לתקשורת אינטימית, מינית ורגשית מודעת. מתאים לגברים בזוגיות ולגברים שאינם בזוגיות. לגברים שאוהבים נשים ולגברים שאוהבים גברים.