זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מסע אינטימי זוגי לחיבור עמוק של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה.לחגיגה של יום נישואין, יום הולדת או פשוט לחיבור למעיין האהבה. כל סדנה פרטית מותאמת אישית לזוג ובתוכה דורית בר מלווה את הזוג לחיבור עמוק לגוף, ללב, לנשמה, בהתאם לקצב ההתפתחותי שלכם.

גברים באהבה ~ מסע התפתחות קבוצתי

סדנת התפתחות לגברים שרוצים ללמוד מיומנויות וכלים לתקשורת אינטימית, מינית ורגשית מודעת. מתאים לגברים בזוגיות ולגברים שאינם בזוגיות. לגברים שאוהבים נשים ולגברים שאוהבים גברים.

ריטריט זוגי בסיני ~ זמן לאהבה

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

השתלמות מקצועית בגישת תרפיית האגן

המפגשים מתאימים לאנשי ונשות מקצוע מתחום הטיפול והחינוך שרוצים להרחיב את סל הכלים המקצועי וללמוד את גישת תרפיית האגן, גישה סומטית לריפוי טראומה ולמיניות מודעת שמשלבת כלים מעולמות הגוף, הנפש והרוח.

קורס ריפוי שנתי לנשים בגישת תרפיית האגן

תרפיית האגן היא גישת ריפוי שמשלבת נקודות מבט וכלים מעולם הפסיכותרפיה, האימון, המדיטציה וההילינג. הקורס מתאים לנשים עם רקע טיפולי וגם לנשים שרוצות להתפתח עבור עצמן וללמוד כלים לריפוי עצמי.

כשמיניות פוגשת זוגיות ~ קורס דיגיטלי

מה דעתך להיות זבוב על הקיר במרחב הריפוי של דורית בר? בקורס הדיגיטלי כשמיניות פוגשת זוגיות אפשר לצפות בדורית מלווה תהליך ריפוי עדין ועמוק לדניאלה ורון זוג שפנה לקבל טיפול בנושא של פערים בתשוקה המינית, אתגרים בתקשורת ונושאים נוספים.

ריטריט פרטי לזוג ~ זמן אינטימי

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

חגיגה נשית – סדנה פרטית לנשים

חגיגה נשית מותאמת אישית לקבוצת נשים בכל גיל שרוצות להעמיק את חכמתן בכל מה שנוגע לחיבור לגוף ולעונג, ולפתח מיומנויות לתקשורת אינטימית מינית הרמונית, נעימה ושופעת שמחה. אפשר לקיים את המעגל אצלך או בעמק חפר.

זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

תהליך אינטימי זוגי לחיבור של בני הזוג לתשוקה, לאהבה ולשלווה. התהליך מתאים לזוגות כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים וגם לזוגות שרוצים להשקיע בעצמם ולהעמיק את התקשורת הרגשית והאירוטית. ניתן להזמין סדנה פרטית בתיאום מראש.

הרצאה מוקלטת: להתעורר עם גל התשוקה

לרובנו יש שאלות ואתגרים סביב תשוקה – פערים בתשוקה, ירידה בתשוקה, היעדר תשוקה לחלוטין, פחדים סביב הנושא וכדומה.
אני מזמינה אותך לצפות בהרצאה באורך 50 דקות בה אני מעניקה כלים ותובנות לחיבור לתשוקה.

תרפיית האגן – השתלמויות לאנשי מקצוע

תרפיית האגן נולדה מתוך אינטגרציה רחבת היקף בין שיטות ריפוי וטיפול ממזרח וממערב. היא עוזרת לאנשים לרפא את הגוף והנפש מדפוסים מגבילים ומטראומות עבר ומאפשרת פיתוח מיומנויות תקשורת אינטימית ומינית.

איך לאפשר לילדים התפתחות מינית בריאה? הרצאה/סדנה להורים ואנשי מקצוע

למידה של כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים להורים לילדים בגילאים מגוונים ולאנשי מקצוע. ההרצאה או הסדנה מתאמת אישית ומשלבת שיח עם המשתתפים והמשתתפות ואפשרות לשאול שאלות על תקשורת עם ילדים ונוער בכל גיל על מיניות בריאה.

זוגיות ומיניות בעידן החדש ~ הרצאה

ההרצאה מתייחסת לשאלות שנוגעות להעמקת התשוקה בקשר הזוגי, הכנה לקראת קשר זוגי חדש והעמקת החיבור לעונג לבד וביחד, התמודדות עם קונפליקטים רגשיים והעמקת האינטימיות לחיבור לתחושת ביטחון ושמחה בקשר.