החוויה של הקורס הפות שלי ואני מרתקת, תודה על השיעור מבוא, הוא ממש הכין אותי לקראת חיבור לקורס עצמו.
לאורך התהליך חוויתי מדיטציות עמוקות מאוד. האנרגיה שהחזקת במרחב היתה עמוקה, סופר מחוברת עם תובנות וריפוי. זה היה מרתק ומרגש כיצד אותן מדיטציות שאני מכירה היו חזקות פי כמה וכמה מזה שאני מתרגלת את אותן מדיטציות לבד, תודה.

עינב, בת 30
הקורס מועבר ברגישות ובעדינות, קבלה והכלה. הוא פתח לי שער לתהליך מיטיב אמיתי ובריא לתקשורת עם הפות שלי, דבר שלא לימדו אותי אף פעם. קיבלתי גם דרך להתבונן להכיל ולשחרר פגיעות מגבילות מהעבר, אני חושבת שכדאי שהכלים והדרך יהיו ברשותה של כל אישה. זו זכות טבעית של הנשים להיות במיניות בריאה. תודה לך דורית, הנחת את המפגשים באופן שוטף וקוהרנטי. ישר כוח.
יפעת, בת 52
תודה על הריפוי שאת מביאה לעולם. מרגישה שאני לאט לאט מוצאת דרכים לחיבור לעצמי דרך הפות. לומדת עליה, מאמינה בה ובכוח שלה.  
כל כך מאושרת על הדרך והיכולת שלי לראות אותה ולפתח את הסבלנות, האהבה, הביטחון והקבלה שלי את עצמי דרכה.
בעיני כדאי ללמד את החיבור הבסיסי הזה עוד מנערות מרגע קבלת המחזור! חיבור עמוק ויפה וכל כך שורשי.
תודה לך! “
הילה, בת 26

משתתפות בקורס ‘הפות שלי ואני’ ריפוי לנשים
” מתוך ידיעה פנימית עמוקה, אחרי הקשבה לפודקסטים של דורית ידעתי שחלק ממסע הריפוי שלי צריך לעבור דרך מסלול הלימוד השנתי אצלה לנשים.
למדתי אצל דורית כל כך הרבה, הידיעה שזה אפשרי לרפא טראומות, ולשפר את חיינו במערכות היחסים שלנו, התקשורת, המיניות ועוד, היא ידיעה ענקית, הנותנת ביטחון ואמונה חזקה בחיים.
דורית בשבילי מורה גדולה, המילים יהיו קטנות להודות לה על הלמידה הרבה שלה להקשבה לעצמנו, וההבנה שהכלי הכי חשוב שניתן לנו בחיינו הוא גופנו,השער לעולמנו הפנימי. 
עברתי ביחד איתה ועם האנרגיה המדהימה של הנשים במעגל, מסע עוצמתי שעדיין בכל יום אני עוברת אותו. תודה על מסע שילווה אותי כל חיי.”

נירית
קבוצת הלימוד שדורית מנחה היא אחת מדרכי הריפוי היותר עוצמתיות בהן הלכתי. במהלך התהליך אנו צופים במפגשי ריפוי שדורית מעבירה. 
כאשר אני צופה במפגש שכזה, עם לב פתוח וגוף נוכח, אני מגלה על עצמי המון. איפה הדפוסים שלי זהים לאלו של האדם השני, איפה אני נדלקת כאשר מישהו אחר רגוע, מה מכאיב לי, מה משמח אותי וכו׳.לאחר מכן אנחנו נפגשים כקבוצה לעבד ולהרגיש את אותן תחושות ותובנות שהגיעו אלינו במהלך המפגש.ברגעים אלו, מספר אנשים יחד נמצאים כקבוצה תומכת ואוהבת, מאזינים זה לזה ומתפתחים יחד.
דורית מנחה את כל שלבי המפגש בצורה אוהבת ומחבקת, מאפשרת לכולם להיות מי שהם, להביע את עצמם ולראות את עצמם. ברגישות אין סופית היא נותנת לנו מרחב טיפולי שאין לו אחר.המפגשים הקבוצתיים הם שונים. אור הזרקורים לא מופנה אליך כל הזמן, ואת מוזמנת להשתתף ולשתף רק כשבא לך. את יכולה להשאר סגורה וכואבת, או להפתח ולדבר מול אנשים אכפתיים ואוהבים. המפגש מאפשר הכל. 
אני מגלה שהמפגשים האלה מרפאים נקודות כואבות בי, או לכל הפחות מראים לי אותן כדי שאזכור במה ארצה לגעת במפגשים טיפוליים אישיים. אני נתרמת כל כך הרבה, ואני ממליצה לכל אחד להשתתף בקבוצה הזו, לקבל שעתיים וחצי של אותנטיות וחיבור לעצמנו. זמן טהור להתבוננות עמוקה על עצמי ועל היופי שבי, הכאב והשמחה. הבנה עמוקה של היופי באנשים אחרים. אהבה מרפאה. ” 

מיכל חורב
” אני משתתף בקבוצת הלימוד השבועית, כל שבוע אנחנו צופים בשידור חי במפגשי ריפוי שדורית מנחה אשה / גבר / זוג מסע ריפוי רגשי מיני. כל מפגש מרתק ומהווה למידה בפני עצמה. אני  תמיד חווה דרך
הצפייה לגיטימציה לבעיות ולאנושיות שבי וגם חווית התבוננות עמוקה למקום אישי שלי – רגש, זיכרון, תפיסת מציאות..
אני נהנה, לומד, גדל, מרפה ונפתח בזמן ובזכות המפגשים ותמיד מוקיר תודה על עוצמתם וחווה סקרנות & התרגשות לקראת המפגש הבא.
מפגשי ההשראה שאחרי הצפייה עצמה מהווים עבורי מרחב למידה והתפתחות אישי ויש בהם הזדמנויות הקשבה, סבלנות וריפוי עצמי.
ממליץ בחום ומרגיש זכות על קיום סוג כזה של מפגשים בחיים שלי, גם מזמין הרבה מחבריי הטובים להשתתף. 
אוהב, גלעד. ” 

 

גלעד

” פשוט ואו.

ראיתי פרק ראשון מתוך הקליניקה הקהילתית במפגש של דניאלה ורון.

פרק עוצמתי, מרגש, מרפא, מחבר, מלמד, פותח נקודות מבט, זמן עצמי, צמיחה ואמאל’ה עוד מלא מילים ורגשות עולים לי עם תחושת התרחבות בלב.

אני מרגישה רצון עז לקרוא לעוד אנשים להפתח למרחב הריפוי העוצמתי הזה שלדעתי הוא לא נתפס עד כמה הוא עוצמתי עד שרואים את הפרק בפועל

ובהחלט זו הזמנה חמה לצפות 🙏

 

ומילה לדורית היקרה מפז,

כמה אומץ, נחישות להעביר ריפוי לרבבות של אנשים ועוצמה יש בקליניקה הקהילתית שבנית, תודה!

עינב קנדלר

” לאורך כל שנות חיי גדלתי עם מסר כפול, מצד אחד פגשתי נשים חזקות ועוצמתיות ומצד שני חשתי כי הן תלותיות, נזקקות וחלשות מול הגבר שלצידן וזקוקות לאישור שלו ושל החברה.

הנושא הזה עורר בי תהיות ודחף לחקור וללמוד מה אמיתי. בקורס עומק לנשים של דורית בר פגשתי לשמחתי נשים נוספות שלצידן חשתי שאני לא היחידה שרוצה ללמוד מהי נשיות אמיתית, להכיר את עצמי ואת הנשיות שבתוכי ממקום אחר, חדש. בעזרת התהליך למדתי להסכים להרגיש אישה במלוא עוצמתי, להשתחרר מאמונות וקביעות חברתיות ולאהוב את עצמי באמת.
אחת המתנות הגדולות שאני מקבלת מהקורס היא שגיליתי את עצמי כמהות של אהבה, רכות וחוכמה, ומתוך כך אני אוהבת גברים ממקום חדש – שלא תלוי בהם, ממקום שבו אני שלמה!

מאחלת לכל אישה להעניק לעצמה את החוויה הזו.”

 

 

מיכל

” המון פעמים אני רוצה להודות לך. זה כל כך לא מובן מאליו שבזמן כל כך קצר גרמת לי להביט פנימה ולהפוך את הקושי, הבילבול, חוסר ההבנה והתיסכול והפחד למשהו כל כך פשוט, כל כך זורם, מלא בהבנה ואהבה.

כל כך לא מובן מאליו להיות מופתעת מדלתות פנימיות שנפתחות שבכלל לא ידעתי שהן סגורות אצלי.
הפתעת אותי אני לא אשקר ,הפתעתי את עצמי שבחרתי בך – לא מלטפת לי את הראש כל הזמן ,אלא משקפת לי את עצמי ואת האחריות שלי על עצמי.
לא ויתרת לי , עזרת לי לא לוותר לעצמי , כל פעם יצאתי יותר חזקה, יותר שמחה על הדרך שלי, יותר מופתעת ממה שקורה לי.
היום כמה חודשים אחרי אני עדיין חווה את עצמי יום יום , עדיין מתרגשת וצומחת , משהו נפתח ,האור נשאר ומתעצם , הזוגיות פורחת , ובעצם כל דבר בחיי כמו משפחה , חברים , עבודה ואפילו אני את עצמי הכל מרגיש נכון יותר.

אני אוהבת אותך ומודה לך על פעימות ליבי , על החיים , תודה..”

 

טל

’’בהקשבה למדיטציה נכנסתי לתוכי והרגשתי שאני מובלת בידיים בטוחות, הקול של דורית, ההנחיה הרכה של הקשיבות פנימה והעוגנים בדרך, נתנו לי חווית נוכחות והתעמקות פנימה. במדיטציה לריפוי הפחד הסכמתי לפגוש אותו, להבין מיהו, איך הוא מרגיש בגוף ופשוט להיות איתו. מאז שתרגלתי אני מרגישה מוכנה יותר לפגוש את החיים ופחות מפחדת – מהפחד.

אני בהודיה ענקית! ממליצה לנסות.’’

צופייה

’’האזנתי למדיטציה כדי להעמיק את ההתבוננות פנימה. מהרגע הראשון, הקול של דורית השרה עליי רוגע ושלווה שאפשרו לי להיכנס בקלות למצב של מדיטציה. הרגשתי כמו על ענן רך ועוטף, שבטוח לי להתחבר לעצמי ולהתבונן פנימה ולהביט על חיי בחמלה ובאהבה.

דרך המדיטציה הצלחתי לעבור ריפוי ולשחרר דפוסים שהיו מוטמעים בי שנים. התובנות שקבלתי מהמדיטציה אפשרו לי לעשות שינוי משמעותי בחיי.

אני מודה לך מקרב לב ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייה להקשיב למדיטציות של דורית.’’

מרב

’’סקס אף פעם לא היה עניין בשבילי. בסה”כ אהבתי סקס, חשבתי על עצמי כפתוחה באופן יחסי והיו לי מערכות יחסים ארוכות וסטוצים לא מעט.
את דורית פגשתי במקרה בטיול בבניאס לפני קצת פחות משנה. מאז היא והעיסוק שלה במודעות שלי.

אני עוקבת אחרי הפרסומים שלה בפייסבוק, וקוראת את המאמרים שהיא כותבת.
בעקבות כך, משהו במודעות שלי נפתח לנושא המיני באופן אחר ממה שהיה תמיד והתפיסה שלי השתנתה משמעותית.

שורה תחתונה – ההכרות איתה, למרות שהיא בעיקר וירטואלית, שיפרה מאוד, אבל מאוד את החיים הזוגיים שלי!
תודה לך יקרה! האיכויות שלך מהדהדות מעל ומעבר ופותחות את התודעה הציבורית לתקשורת רוחנית דרך מיניות.
גלי .’’

 

 

גלי