“את לא צריכה להודות לנו, אנו צריכים להודות לך!

יותר מנהננו שהרצית לנו, ההרצאה הייתה מרתקת ומיוחדת ולא משהו שאנחנו רואים כל הזמן אצלנו במכינה. מיותר לציין שהחבר’ה במכינה מאד אהבו וציינו אותה כאחת מההרצאות ואם לא אחת היותר טובות שהיו השבוע ובכלל במכינה. תודה על המוכנות שלך לבוא אלינו. תודה רבה ונשמח להיפגש בהמשך!”

מכינה קדם צבאית נחשון

היתה לי הזכות להקשיב להרצאתה של דורית בר על עבודתה כיועצת מינית ומלווה תהליכי ריפוי לזוגות. אהבתי את גישתה הנינוחה, המשוחררת והמקצועית לסוגיות הקשורות במיניות ושמחתי ליישם בעבודתי הטיפולית כמה מן התובנות האישיות והמקצועיות שבהן שיתפה אותנו, קבוצת המטפלים. מאד ממליץ להשתתף בסדנה שדורית מציעה.

ד”ר חן נרדי, מכון דיאלוג לצמיחה אישית, זוגית והורית
המלצה אישית לכל הגברים האמיצים סביבי
אחרי מסע של שנה בלימוד אינטימיות, חיבור לרגש וחשיפה לעולם המיניות ממקום של רגש ואהבה, מאוד ממליץ לכם ללמוד מהאישה הזאת!
היא מתחדשת בקורס דו שנתי, שווה לקרוא ועוד יותר להירשם, בהצלחה Dorit Bar

יניב ויימן
הליווי של דורית מהווה את האחד החלקים הכי חשובים ומהותיים במסע ההתפתחותי והרוחני שלי, ובוודאי הכי מבגרים ומעצימים. 
רבים מאיתנו מפתחים הרגלים של בריחה מעצמנו, ובייחוד מהכאב שלנו – הרגלים שאנחנו כבר לא עדים להם לאורך השנים, אך משפיעים עלינו, ועל הבחירות שלנו. אצל דורית למדתי להסתכל לכאב בעיניים – לזהות אותו, להכיר בו, לכבד אותו, לעבור דרכו, ולהוקיר תודה עליו. 
במסע שלי, דרך ההכוונה שלה, עברתי דרך החולשות הכי קשות שלי, וגיליתי את העוצמות הכי גדולות שלי! 
מעגלי הגברים בהנחייתה הם חוויה רוחנית מיוחדת ועוצמתית, שאני מודה שקשה לתאר בכמה מילים. אוכל לומר שבסיום כל מעגל אני מרגיש שילוב חזק של אהבה לחיים ולאדם, ושהתודעה שלי עברה מעין שטיפה, והיא יוצאת חזקה יותר לחיים. 
הדבר שהכי מייחד את דורית בעיניי הוא היכולת שלה לראות את האמת באנשים. היא לימדה אותי להיות כנה עם עצמי באופן הכי קרוב למוחלט שניתן, גם כשהכנות היא הכי כואבת שיש. משם המשך הצמיחה שלי בעולם הוא תמיד אותנטי ומחובר לעצמי. ועל ה”מצע” היציב והחזק הזה, שהוא למעשה האמת שלי, יש לי עכשיו את היכולת להמשיך לפתח את החוסן המנטלי שלי, ואת רמות האהבה שלי לעצמי ולעולם.

לפודקאסט של איתי לגדול מהכל

אחת לחודש דורית בר מנחה סדנת התפתחות גברים 

 

איתי פורמן, יוצר הפודקאסט לגדול מהכל
ברצוני לומר לכן תודה רבה על הסרטון ביוטיוב: “איך לעשות אהבה לאט מיוחד לימי המלחמה”.
הגעתי אליו במקרה – נכנסתי ליוטיוב לשים לי שירים שיעודדו אותי לנקות את המטבח, הסרטון שלכן קפץ (לא מכירה אתכן מלפני כן) וקרץ לי.
אין ספק שאלו היו 40 דקות הניקיון היותר מפרות שהיו לי.
אנחנו נשואים 10 שנים וחווים עכשיו פרץ תשוקה (יותר מהרגיל) והשתוקקות אחד לשניה ואחת לשני, שזה קצת הבהיל אותי כי פתאום המיניות שלי בלתי נגמרת ואנחנו רוצים להתאחד כל הזמן.
השיחה שלכן הרגיעה אותי מאוד וחידדה לי דברים חשובים מאוד – תודה מכל הלב על הסרטון, אין ספק שהנושא חשוב תמיד ובמיוחד בימים הנוראים האלה.
תודה רבה

שני
דורית, צץ לי אתמול בערב הפודקאסט שלך ‘לחבר את הזין ללב’, הקשבתי לו ונפלה לי הלס.

פודקאסט פורץ דרך בהנגשה, רלוונטי, נגע בי במקומות עמוקים, נפתחתי הבנתי תהליכים/מנגנונים/מחשבות שעוברים על בן זוגי.
מומלץ לכל אישה אוהבת שרוצה להעמיק את הקשר עם המיניות שלה.לו….שאפו מהגדולים על הנדיבות שלך לשחרר כזה מידע מרפא ומנרמל, בשפה ברורה ישירה בלי מטפורות ,ערום ועם זאת אסוף וארוז ושלם…תודה תודה תודה 
(שירה, בת 50, נשואה 30 שנה)

שירה
החוויה של הקורס הפות שלי ואני מרתקת, תודה על השיעור מבוא, הוא ממש הכין אותי לקראת חיבור לקורס עצמו.
לאורך התהליך חוויתי מדיטציות עמוקות מאוד. האנרגיה שהחזקת במרחב היתה עמוקה, סופר מחוברת עם תובנות וריפוי. זה היה מרתק ומרגש כיצד אותן מדיטציות שאני מכירה היו חזקות פי כמה וכמה מזה שאני מתרגלת את אותן מדיטציות לבד, תודה.

עינב, בת 30
הקורס מועבר ברגישות ובעדינות, קבלה והכלה. הוא פתח לי שער לתהליך מיטיב אמיתי ובריא לתקשורת עם הפות שלי, דבר שלא לימדו אותי אף פעם. קיבלתי גם דרך להתבונן להכיל ולשחרר פגיעות מגבילות מהעבר, אני חושבת שכדאי שהכלים והדרך יהיו ברשותה של כל אישה. זו זכות טבעית של הנשים להיות במיניות בריאה. תודה לך דורית, הנחת את המפגשים באופן שוטף וקוהרנטי. ישר כוח.
יפעת, בת 52
תודה על הריפוי שאת מביאה לעולם. מרגישה שאני לאט לאט מוצאת דרכים לחיבור לעצמי דרך הפות. לומדת עליה, מאמינה בה ובכוח שלה.  
כל כך מאושרת על הדרך והיכולת שלי לראות אותה ולפתח את הסבלנות, האהבה, הביטחון והקבלה שלי את עצמי דרכה.
בעיני כדאי ללמד את החיבור הבסיסי הזה עוד מנערות מרגע קבלת המחזור! חיבור עמוק ויפה וכל כך שורשי.
תודה לך! “
הילה, בת 26

משתתפות בקורס ‘הפות שלי ואני’ ריפוי לנשים
” מתוך ידיעה פנימית עמוקה, אחרי הקשבה לפודקסטים של דורית ידעתי שחלק ממסע הריפוי שלי צריך לעבור דרך מסלול הלימוד השנתי אצלה לנשים.
למדתי אצל דורית כל כך הרבה, הידיעה שזה אפשרי לרפא טראומות, ולשפר את חיינו במערכות היחסים שלנו, התקשורת, המיניות ועוד, היא ידיעה ענקית, הנותנת ביטחון ואמונה חזקה בחיים.
דורית בשבילי מורה גדולה, המילים יהיו קטנות להודות לה על הלמידה הרבה שלה להקשבה לעצמנו, וההבנה שהכלי הכי חשוב שניתן לנו בחיינו הוא גופנו,השער לעולמנו הפנימי. 
עברתי ביחד איתה ועם האנרגיה המדהימה של הנשים במעגל, מסע עוצמתי שעדיין בכל יום אני עוברת אותו. תודה על מסע שילווה אותי כל חיי.”

נירית
קבוצת הלימוד שדורית מנחה היא אחת מדרכי הריפוי היותר עוצמתיות בהן הלכתי. במהלך התהליך אנו צופים במפגשי ריפוי שדורית מעבירה. 
כאשר אני צופה במפגש שכזה, עם לב פתוח וגוף נוכח, אני מגלה על עצמי המון. איפה הדפוסים שלי זהים לאלו של האדם השני, איפה אני נדלקת כאשר מישהו אחר רגוע, מה מכאיב לי, מה משמח אותי וכו׳.לאחר מכן אנחנו נפגשים כקבוצה לעבד ולהרגיש את אותן תחושות ותובנות שהגיעו אלינו במהלך המפגש.ברגעים אלו, מספר אנשים יחד נמצאים כקבוצה תומכת ואוהבת, מאזינים זה לזה ומתפתחים יחד.
דורית מנחה את כל שלבי המפגש בצורה אוהבת ומחבקת, מאפשרת לכולם להיות מי שהם, להביע את עצמם ולראות את עצמם. ברגישות אין סופית היא נותנת לנו מרחב טיפולי שאין לו אחר.המפגשים הקבוצתיים הם שונים. אור הזרקורים לא מופנה אליך כל הזמן, ואת מוזמנת להשתתף ולשתף רק כשבא לך. את יכולה להשאר סגורה וכואבת, או להפתח ולדבר מול אנשים אכפתיים ואוהבים. המפגש מאפשר הכל. 
אני מגלה שהמפגשים האלה מרפאים נקודות כואבות בי, או לכל הפחות מראים לי אותן כדי שאזכור במה ארצה לגעת במפגשים טיפוליים אישיים. אני נתרמת כל כך הרבה, ואני ממליצה לכל אחד להשתתף בקבוצה הזו, לקבל שעתיים וחצי של אותנטיות וחיבור לעצמנו. זמן טהור להתבוננות עמוקה על עצמי ועל היופי שבי, הכאב והשמחה. הבנה עמוקה של היופי באנשים אחרים. אהבה מרפאה. ” 

מיכל חורב
” אני משתתף בקבוצת הלימוד השבועית, כל שבוע אנחנו צופים בשידור חי במפגשי ריפוי שדורית מנחה אשה / גבר / זוג מסע ריפוי רגשי מיני. כל מפגש מרתק ומהווה למידה בפני עצמה. אני  תמיד חווה דרך
הצפייה לגיטימציה לבעיות ולאנושיות שבי וגם חווית התבוננות עמוקה למקום אישי שלי – רגש, זיכרון, תפיסת מציאות..
אני נהנה, לומד, גדל, מרפה ונפתח בזמן ובזכות המפגשים ותמיד מוקיר תודה על עוצמתם וחווה סקרנות & התרגשות לקראת המפגש הבא.
מפגשי ההשראה שאחרי הצפייה עצמה מהווים עבורי מרחב למידה והתפתחות אישי ויש בהם הזדמנויות הקשבה, סבלנות וריפוי עצמי.
ממליץ בחום ומרגיש זכות על קיום סוג כזה של מפגשים בחיים שלי, גם מזמין הרבה מחבריי הטובים להשתתף. 
אוהב, גלעד. ” 

 

גלעד