Sexual therapy

מהו יעוץ מיני זוגי?

ייעוץ מיני זוגי עם דורית בר מתחיל בפגישת אבחון שמטרתה לזהות את הריקוד הזוגי – להבין ולאבחן מהן התנועות הרגשיות, האינטימיות והמיניות שמתקיימות בין בני הזוג / בנות הזוג. הבנה ואבחון הם שלב ראשון שמאפשר להמשיך לעבר תהליך ריפוי עמוק.

מפגש ייעוץ זוגי מיני מתחיל בשיחה לבניית אמון ותקשורת קרובה, בהמשך המפגש תיתכן גם הדרכה למגע מודע – בהתאם לבשלות ולקצב של הזוג. כל זוג הוא עולם ומלואו וכל מפגש אבחון זוגי מותאם אישית לקצב של בני הזוג / בנות הזוג.

תהליך ריפוי זוגי מיני בגישת תרפיית האגן משלב מגוון רחב של כלים שדורית פיתחה ביניהם תרגולים לעבודה עצמית וזוגית; מפגשים אישיים וזוגיים ותהליכים נוספים. מטרת מפגש האבחון היא לאפשר לדורית להציע לכםן תוכנית ליווי עמוקה בהתאם לצרכים שלכם ולאתגרים המסוימים שקיימים בקשר.

תהליך יעוץ מיני זוגי עם דורית מתאים לזוגות שרוצים להישאר יחד ומרגישים שאם רק היו מצליחים להרגיש יותר קרבה והרמוניה במרחב האינטימי הרגשי והמיני, זה היה אפשרי.

התהליך מתאים לחיבור גבר ואשה, אשה ואשה, וגם גבר וגבר. האהבה היא רחבה יותר מהמגדר המסוים שאליו אנחנו נמשכים ובוחרים לחיות איתו או איתה.

 

המסע של שירן וערן

אני זוכרת את הפגישה הראשונה איתם. היא הגיעה מכווצת ומפוחדת, בכלל לא בטוחה שהיא רוצה לעבור תהליך של שינוי, הוא הגיע מיואש, מתוסכל, ועם זאת, בזכותו התהליך התחיל. רגע לפני שהם חושבים על פרידה הוא ביקש שינסו לקבל ביחד יעוץ מיני זוגי. היא הסכימה. בתום המסע המשותף הם כתבו לי את השיתוף הזה:

”הגענו לדורית אחרי לפחות 13 שנות זוגיות, 3 ילדים, שחיקה אחת מהשני, התשוקה מתה ומטענים כבדים שנצברו עם השנים וישבו עמוק בתוכנו, שסיכלו כל ניסיון ליצירת אינטימיות. התחלנו תהליך זוגי ואישי שכאב המון וחייב אותנו להתמודד עם הכל, כל אחד עם עצמו כדי לשחרר את תסכולי העבר וגם ביחד כדי לבנות מחדש את האמון ואת הקרבה ולהצית חזרה את האש שהייתה שם פעם מזמן ביננו.

התקדמנו לאט לאט ובזהירות, בקצב שלי, כשדורית כל הזמן קשובה ומגנה עלי, ועל בן זוגי כשצריך. דורית ידעה בדרכה החכמה להבין את המציאות והתפיסות של כל אחד מאיתנו ולשקפם לצד השני בדרך מעוררת השראה,כך שלמדנו להסתכל במראה ולהבין מה קורה לנו, בנפרד וביחד.

למדנו ביחד להתקרב, להיפתח, לדבר על הכל כולל הכל. למדנו מחדש לגעת, לענג, לעשות אהבה. בזכות דורית והמסע המשמעותי שעברנו איתה היום הזוגיות שלנו שוברת שיאים ומדהימה יותר מאי פעם. תודה דורית שהיית שם כל כולך בשבילנו! אוהבים אותך!!!’

2

דורית בר – מי אני?

מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת בגישה הוליסטית, עובדת סוציאלית ומפתחת את גישת תרפיית האגן. תרפיית האגן היא סוג של פסיכותרפיה מינית הוליסטית. הגישה נוצרה בהשראת שיטות כמו: סקסולוגיה, פסיכולוגיה, אימון, מדיטציה, יוגה-טנטרה, הילינג, תקשורת מקרבת, מיינדפולנס, SE והתמקדות.

מסע ריפוי בגישת תרפיית האגן מאפשר חופש מדפוסים ומחסומים מגבילים, ריפוי טראומות רגשיות, ריפוי פגיעות מיניות ולימוד של מיומנויות לתקשורת אינטימית קרובה, פתוחה, ומקבלת.

ייעוץ מיני בגישת תרפיית האגן מתאים לכל המינים – נשים, גברים, קווירים, טרנסג’נדר, יחידים, יחידות וזוגות. אנשים שאוהבים לאהוב ורוצים להעמיק את התשוקה, העונג, הביטחון והאהבה במערכות יחסים.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment