זמן אינטימי – סדנה פרטית לזוג

מתנה ליום נישואין / מתנה ליום הולדת / חגיגה לזוגיות

אהבה ~ חיבור ~ קרבה

הסדנה מתאימה לזוגות שרוצים לתת לעצמם מתנה, זמן אינטימי בליווי מקצועי להעמקת התקשורת האינטימית והמינית. הזוגות שמגיעים הם זוגות שחווים ביחסים אהבה וחיבור קרוב  ומבקשים להעמיק אותו עוד בליווי מקצועי במרחב בטוח, נעים ומזין.

הסדנה מתאימה לזוגות בכל גיל ; גם לזוגות צעירים וגם לזוגות בוגרים ; גם לזוגות בתחילת דרכם וגם לזוגות שנמצאים יחד כבר הרבה שנים.

דורית בר היא מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, יועצת מינית וזוגית הוליסטית ומלווה מעל 12 שנים תהליכי ריפוי והתפתחות ליחידים ולזוגות.

היא מנחה את המפגש במרחב נעים ורגוע ומניחה כוונה להתאים את הסדנה לקצב ההתפתחותי של הזוג הספציפי – הסדנה הפרטית אינה “שבלונה” שחוזרת על עצמה, אלא התאמה אישית של מה שנכון לכל זוג.

המפגש מתחיל בשיחת עומק להבנת היחסים הזוגיים כפי שהם היום בכל הרבדים – הרגשי, החושני והמיני. המפגש משלב תרגולים במגע מודע, במידה והזוג פתוח לאפשרות הזו.

המפגש מתקיים בביגוד מלא ולא כולל מגע מיני.

במידה ויש פתיחות ותחושה שזה זורם ומתאים – דורית מדריכה את הזוג למגע מודע אינטימי, שבבית אפשר לפתח ולהעמיק אותו גם למיניות מודעת. הכל בקצב של הזוג ובהתאם לתחושה במפגש עצמו.

הסדנה הפרטית מתאימה כמתנה ליום הולדת או מתנה ליום נישואין, וגם כהזדמנות להשקיע בזוגיות ולהעמיק את החיבור האינטימי, המיני והחושני.

למי מתאימה הסדנה לזוג זמן אינטימי?

הסדנה מתאימה לכל זוג שחש בשלות ורצון להעמיק את מעשה האהבה וליצור יותר סנכרון והרמוניה.

פעמים רבות קשיים ואתגרים במרחב המיני מעיבים על הקשר וגורמים לחסימות רגשיות. ולהיפך, לא פעם, קונפליקטים ומאבקים סביב ההורות, ההתנהלות הזוגית והמשפחה מעיקים ומקשים זרימה טבעית והוויה קשובה במעשה האהבה.

הסדנה היא תהליך עומק שמשלב בין כל רבדי החיבור הזוגי, הזמן האינטימי הוא חוויתי, תבוני וחושני.

מתי הסדנה מתקיימת?

ביום שישי או ביום שבת, אפשר לקבוע תאריך בתיאום אישי.

באילו שעות?

11:00 – 14:00 / 12:00 – 15:00 / 15:30 – 18:30

איפה?

בעמק חפר, כתובת תישלח בזמן ההרשמה.

איך קובעים סדנה פרטית לזוג?

לוחצים על הכפתור הורוד, ממלאים את הפרטים ונשמח לחזור אליכםן.

סדנא לזוג

מה כוללת סדנה פרטית לזוג ?

הסדנה כוללת מפגש שנמשך שלוש שעות. המפגש מתחיל בשלב היכרות, בניית אמון וסוג של בהירות ראשונית מה הנושאים שהזוג רוצה להתפתח בתוכם, ללמוד ולגדול עוד. השלב הזה מבוסס על שיחה פשוטה מלב אל לב.

בשלב השני הזוג מקבל הדרכה מעשית להתפתחות בהתאם לנושאים שעלו בשלב הראשון. השלב הזה מותאם לזוג באופן ספציפי. לפעמים ישנה הדרכה למגע מודע, לפעמים הדרכה לתקשורת רגשית, ולפעמים לשילוב ביניהם. חלק מההדרכה היא לתרגול בבית וחלק מההדרכה יכולה לקרות בסדנה עצמה.

זה משתנה מאד מזוג לזוג – אם ההדרכה למגע מודע קורית במפגש עצמו או רק בבית. זה תלוי במידת הנינוחות והביטחון שהזוג מרגיש ולגמרי תלוי ברצון של בני / בנות הזוג. הכל קורה בקצב של הזוג בלי שום לחץ ללכת לכיוון הזה בהכרח.

ההדרכה וכל המפגש הוא בביגוד מלא ולא כולל שום סוג של מגע מיני בין בני הזוג או עם דורית.


כדי לקבוע סדנת זמן אינטימי לזוג לחצו על הכפתור הורוד ונחזור אליכם. אפשר לכתוב לנו בהודעה גם תאריכים מועדפים.

“אני רואה זוגות שמעניקים לעצמם מתנה של זמן אינטימי, זמן להיות בו יחד. בעולם המהיר בו אנו חיים, זמן אינטימי יכול להיות אי של שלווה בתוך המולת היומיום. זכות לראות ולהרגיש את הקסם שמתרחש כששניים פותחים את לבם, דמעה מופיעה, חיוך עולה, ואפשר להיפגש שוב.”

למי כדאי לבוא לזמן אינטימי זוגי?

לזוגות אוהבים, ולכאלה שאוהבים ואז לא אוהבים ואז שוב אוהבים.
לא.נשים שאוהבים לאהוב.
לנשים שאוהבות גברים וגברים שאוהבים נשים
לנשים שאוהבות לאהוב נשים ולגברים שאוהבים לאהוב גברים
לזוגות ותיקים וגם לזוגות חדשים

זו יכולה להיות מתנת יום הולדת, מתנת יום נישואין או כל אירוע חגיגי אחר שתרצו לחגוג ביחד.

מה ההבדל בין סדנה פרטית לזוג למסע ריפוי זוגי?

למסע ריפוי מגיעים זוגות שחווים קשיים וקונפליקטים ביחסים האינטימיים והמיניים לאורך זמן והם רוצים לעבור תהליך עומק וללמוד איך לתקשר אחרת.

לזמן האינטימי הזוגי אני מזמינה זוגות שנמצאים כרגע בשלב טוב ביחסים, ורוצים להשתמש בקרקע הטובה כדי לחוות חוויות חיבור עמוקות ורחבות יותר.

תקשורת אינטימית היא היכולת החשובה ביותר לבני אדם לפתח, והיא בהחלט משהו שניתן וכדאי להתאמן בו. זה לא מובן מאליו להיות חשופים כל כך, קרובים כל כך, אותנטיים כל כך. זה לא מובן מאליו להכיר את העונג והכאב שבנו ולשתף אותם עם עוד אדם. זו מתנה אדירה להיפתח לרמות חדשות של קרבה, חברות ושמחה דרך מעשה האהבה.

אני מאמינה שאפשר ללמוד לעשות אהבה. מגע הוא דרך נפלאה לריפוי הדדי, לתקשורת מעודנת, להירגעות מיום ארוך ועמוס ולחיבור ללב ולהזנה הדדית.

כמה זמן נמשכת הסדנה?

הסדנה הפרטית לזוג ‘זמן אינטימי’ נמשכת שלוש שעות. היא מתקיימת בעמק חפר. הזמן עובר בקלות ובנעימות ויש הפסקה באמצע.

 

 

לצפייה בוידאו שמסביר את הגישה של דורית בר למיניות מודעת לחצו כאן

איך קובעים סדנה פרטית לזוג?

 לוחצים על הכפתור הורוד, ממלאים את הפרטים ונשמח לחזור אליכםן.