מיניות גברית
מיניות האשה
יחסים מודעים
אהבה מודעת
זוגיות מודעת
תקשורת מקרבת

זמן אינטימי - סדנה פרטית לזוג

מתנה ליום נישואין / מתנה ליום הולדת / חגיגה לזוגיות

זמן אינטימי הוא מסע מיוחד שבו זוג לומד לעשות אהבה.

דורית בר מנחה את המפגש במרחב נעים ורגוע, הוא מתחיל בשיחת עומק להבנת הריקוד הזוגי המיני והחושני, ממשיך בתובנות שנוגעות לתקשורת רגשית ומסתיים בתרגולים מעשיים של תקשורת אינטימית, מינית וחושנית.

הסדנה מתאימה כמתנה ליום הולדת או ליום נישואין, וגם כהזדמנות להשקיע בזוגיות ולהעמיק את החיבור האינטימי, המיני והחושני.

מה כוללת הסדנה הפרטית לזוג ~ זמן אינטימי?

המפגש מתחיל בשיחה פתוחה על מנת להכיר, לבנות אמון ולהרגיש מהו השלב ההתפתחותי הנוכחי של המיניות הזוגית. בהתאם למה שעולה מהשלב הראשון דורית בר שהיא מטפלת זוגית ומינית הוליסיטית עם הרבה שנות ניסיון בליווי זוגות – מקשיבה מה הצעד הבא ומתקשרת את זה עם הזוג. מתוך ההבנה של הצעד ההתפתחותי הזוגי הבא דורית מדריכה את הזוג איך להעמיק את התקשורת הרגשית והמינית.

הסדנה כוללת תקשורת פתוחה, הדרכה למגע מודע (בביגוד מלא) ותרגולים שמתקיימים בקצב של הזוג. הסדנה אינה מבנה קבוע – אלא היא מותאמת אישית לכל זוג בהתאם לבשלות, לפתיחות ולשלב ההתפתחותי ביחסים. במובן זה הסדנה מתאימה לזוגות צעירים וגם לזוגות בוגרים שחיים הרבה שנים יחד.

המפגש מתאים לכל זוג, בכל גיל, שחש בשלות להעמיק את מעשה האהבה וליצור תואם בינו לבין האווירה הזוגית. פעמים רבות קשיים ואתגרים במרחב המיני מעיבים על הקשר וגורמים לחסימות רגשיות. ולהיפך, לא פעם, קונפליקטים ומאבקים סביב ההורות, ההתנהלות הזוגית והמשפחה מעיקים ומקשים זרימה טבעית והוויה קשובה במעשה האהבה.

הסדנה היא תהליך עומק שמשלב בין כל רבדי החיבור הזוגי, הזמן האינטימי הוא חוויתי, תבוני וחושני.

דורית בר - מיניות מודעת

"אני רואה זוגות שמעניקים לעצמם מתנה של זמן אינטימי, זמן להיות בו יחד. בעולם המהיר בו אנו חיים, זמן אינטימי יכול להיות אי של שלווה בתוך המולת היומיום. זכות לראות ולהרגיש את הקסם שמתרחש כששניים פותחים את לבם, דמעה מופיעה, חיוך עולה, ואפשר להיפגש שוב."

למי כדאי לבוא לזמן אינטימי זוגי?

לזוגות אוהבים, ולכאלה שאוהבים ואז לא אוהבים ואז שוב אוהבים.
לא.נשים שאוהבים לאהוב.
לנשים שאוהבות גברים וגברים שאוהבים נשים
לנשים שאוהבות לאהוב נשים ולגברים שאוהבים לאהוב גברים
לזוגות ותיקים וגם לזוגות חדשים

זו יכולה להיות מתנת יום הולדת, מתנת יום נישואין או כל אירוע חגיגי אחר שתרצו לחגוג ביחד.

מה ההבדל בין סדנה פרטית לזוג למסע ריפוי זוגי?

למסע ריפוי מגיעים זוגות שחווים קשיים וקונפליקטים ביחסים האינטימיים והמיניים לאורך זמן והם רוצים לעבור תהליך עומק וללמוד את לתקשר אחרת.

לזמן האינטימי הזוגי אני מזמינה זוגות שנמצאים כרגע בשלב טוב ביחסים, ורוצים להשתמש בקרקע הטובה כדי לחוות חוויות חיבור עמוקות ורחבות יותר.

תקשורת אינטימית היא היכולת החשובה ביותר לבני אדם לפתח, והיא בהחלט משהו שניתן וכדאי להתאמן בו. זה לא מובן מאליו להיות חשופים כל כך, קרובים כל כך, אותנטיים כל כך. זה לא מובן מאליו להכיר את העונג והכאב שבנו ולשתף אותם עם עוד אדם. זו מתנה אדירה להיפתח לרמות חדשות של קרבה, חברות ושמחה דרך מעשה האהבה.

אני מאמינה שאפשר ללמוד לעשות אהבה. מגע הוא דרך נפלאה לריפוי הדדי, לתקשורת מעודנת, להירגעות מיום ארוך ועמוס ולחיבור ללב ולהזנה הדדית.

כמה זמן נמשכת הסדנה?

הסדנה הפרטית לזוג ‘זמן אינטימי’ נמשכת שלוש  שעות. היא מתקיימת במושב בורגתא.  הזמן עובר בקלות ובנעימות ויש הפסקה באמצע.

 

לצפייה בוידאו שמסביר את הגישה של דורית בר למיניות מודעת לחצו כאן