קליניקה קהילתית

השתלמות מקצועית בגישת תרפיית האגן עם דורית בר

לימודי אונליין בימי רביעי אחת לשבועיים 18:00 – 20:30

התהליך הקרוב כולל צפייה בתהליך הריפוי של ערן, גבר בשנות ה-40, אבא ובן זוג. העבודה עם ערן מציפה מגוון נושאים שנוגעים לריפוי רגשי, אינטימי ומיני של גברים כמו: פוסט טראומה; הורות; מיניות; פגיעות מיניות; ניתוק מהגוף; אתגרים סביב פרנסה וכסף ועוד.
המושג ‘גבריות חדשה’ מתחיל להיכנס לשיח הפסיכולוגי והפילוסופי החוקר שלום בין המינים, מערכות יחסים ויצירת גשר בין נשים לגברים בקשרים אינטימיים ובכלל.

להבנתי ריפוי רגשי עבור גבר הוא צלילה למרחבים שהוא אינו מורגל בהם. רוב הגברים גדלו בסביבה שלימדה אותם שאסור לבכות, שעדיף להדחיק ולהכחיש רגשות ולא להרגיש אותם, כי להיות פגיע וחלש זה מסוכן ולבטח יפגעו בי במצב כזה.

התהליך הקרוב עם ערן הוא משנה חיים גם עבורו וגם עבור קבוצת ההתפתחות שנוכחת במפגשים, צופה בהם ולומדת דרכם.
עבור אנשי מקצוע מתחום הטיפול והחינוך היכרות מעמיקה עם כלים טיפוליים שמאפשרים לגבר להתחבר עם עולמו הפנימי הרגשי, האינטימי והמיני היא שער גם לעבודה עם גברים, גם עם נשים וגם עם זוגות.

מתי המפגשים? איפה? כמה זה עולה?

 אחת לשבועיים בימי רביעי בשעות 18:00 – 20:30 דרך הזום

יש הקלטות – לא חובה להיות בשידור החי

עלות: 150 ש”ח למפגש – 250 ש”ח למפגש תלוי במסלול לבחירתך

יש סדרה של צפייה ב 4 מפגשי ריפוי

יש סדרה של צפייה ב 8 מפגשי ריפוי

יש סדרה של צפייה ב 12 מפגשי ריפוי

ויש מנוי חצי-שנתי.

לחצו על הכפתור הורוד להרשמה ולפרטים מלאים.

מטעמים של אתיקה מקצועית דורית בר שומרת לעצמה את הזכות לבחור את האנשים שמשתתפים בתהליך על מנת לשמור על מרחב בטוח. בנוסף כל מי שמצטרפ.ת מתחייב לדיסקרטיות מוחלטת וחותם על הסכם התחייבות מחייב.

מהי גישת תרפיית האגן והאם היא באמת עובדת אונליין?

גישת תרפיית האגן היא גישה הוליסיטית שדורית בר מפתחת מזה כ15 שנים. היא משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, מיינדפולנס, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.

ביסודה זו שיטה סומטית – ממוקדת גוף וההתמחות שלי היא ליווי יחידים וזוגות להעצמת העונג, העמקת התשוקה ויצירת בסיס הרמוני ויציב לתקשורת אוהבת ביחסים. בנוסף הגישה מאפשרת ריפוי טראומות וריפוי טראומה מורכבת.

הגישה עובדת נהדר גם אונליין וגם פנים אל פנים, זה אומר שאנשים מגיעים לתוצאות של חיבור מחודש לגוף, לרגשות ולביטוי עצמי אותנטי ביחסים משמעותיים.