קליניקה קהילתית

השתלמות מקצועית בגישת תרפיית האגן לריפוי טראומה ולמיניות מודעת

השתלמות מקצועית דרך צפייה במפגשי ריפוי עם דורית בר

אני חולמת כבר הרבה שנים להכניס מצלמה לחדר הטיפולים שלי ולאפשר לאנשים שרוצים לקבל השראה להיות איתי וללמוד.

הלמידה קורית דרך צפייה במסע ריפוי שאני מנחה בשידור חי לזוגות וליחידים (לסירוגין) ומי שרוצה להתפתח מקצועית ואישית אפשר להצטרף בתור קהל צופה ולומד, או להקשיב להקלטות.

כל מי שעוסק.ת בטיפול ~ ליווי ~ אימון ~ רגשי חשוב שיבינו גם את מיניות האשה והגבר ומה שביניהם, שירגישו בנוח לדבר על מיניות וכל רבדיה כשהיא עולה במרחב הטיפולי ושיהיו כלים זמינים ומקצועיים לעיבוד טראומה ולהדרכה למיניות מודעת.

ההשתתפות מתאימה לאנשי מקצוע שרוצים להרחיב את סל הכלים הטיפולי ולקבל השתלמות מקצועית בגישת תרפיית האגן.

גישת תרפיית האגן משלבת כלים מעולמות הגוף, הנפש והרוח ומאפשרת לאנשים לשחרר מחסומים ולהעמיק את חווית העונג המיני, התשוקה, הביטחון וההרמוניה במערכות יחסים.

מה זה אומר צפייה בטיפול רגשי-מיני? איך זה קורה?

זה אומר שאת.ה יושב.ת בבית, מול המחשב, בשידור חי או בצפייה בהקלטות וצופה בי כשאני מנחה תהליך ריפוי לזוג ~ לאשה ~ לגבר לסירוגין. המפגשים מתקיימים דרך תוכנת זום (תוכנה חינמית שאפשר להוריד בקלות למחשב).

במהלך המפגש המצלמה שלך סגורה וגם המיקרופון שלך סגור ואת.ה צופה בי ולומדת ומקבל.ת השראה דרך התהליך גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית.

מיהם האנשים שבהם אנחנו צופים?

אנשים שפנו אליי לקבל ריפוי בגישת תרפיית האגן והחליטו מהסיבות שלהם לקבל אותו בעלות מסובסדת. בתמורה לסבסוד (קליניקה קהילתית) הם פתוחים ובוחרים בבחירה מלאה להיות חלק מתהליך הלמידה. הם מודעים לכך שיש קהל, הם מודעים לכך שהמפגשים מוקלטים והם מרגישים זכות להיות חלק מתהליך למידה קהילתי שכזה.

מה כולל כל מפגש? לוח זמנים מפורט

כל מפגש נמשך שעתיים וחצי, הוא מתקיים בימי רביעי משעה 18:00 עד 20:30.

יש הקלטות. לא הכרחי להיות בשידור החי.

18:00 – 18:15 – הכנה של הקהל הצופה והלומד, מילות פתיחה והמלצה לדרכי הקשבה.

18:15 – 19:30 צפייה במפגש ריפוי אישי (שעה ורבע) או צפייה במפגש ריפוי זוגי (שעה וחצי)

19:30 – 20:30 שיעור הדרכה מקצועית פתוח לשאלות ושיתופים, מצלמות פתוחות למי שרוצה. מיקרופון פתוח למי שרוצה.

מטרת החלק השלישי לאפשר אינטגרציה, הבנה של תהליכים ועיבוד משותף של תובנות מהתהליך.

מהי גישת תרפיית האגן והאם היא באמת עובדת אונליין?

גישת תרפיית האגן היא גישה הוליסיטית שדורית בר מפתחת מזה כ15 שנים. היא משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, מיינדפולנס, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.

ביסודה זו שיטה סומטית – ממוקדת גוף וההתמחות שלי היא ליווי יחידים וזוגות להעצמת העונג, העמקת התשוקה ויצירת בסיס הרמוני ויציב לתקשורת אוהבת ביחסים. בנוסף הגישה מאפשרת ריפוי טראומות וריפוי טראומה מורכבת.

הגישה עובדת נהדר גם אונליין וגם פנים אל פנים, זה אומר שאנשים מגיעים לתוצאות של חיבור מחודש לגוף, לרגשות ולביטוי עצמי אותנטי ביחסים משמעותיים.

מתי המפגשים? איפה? כמה זה עולה?

כל יום רביעי בשעות 18:00 – 20:30

עלות: 130 ש"ח למפגש – 190 ש"ח למפגש תלוי במסלול לבחירתך

יש סדרה של צפייה ב 4 מפגשי ריפוי

יש סדרה של צפייה ב 8 מפגשי ריפוי

יש סדרה של צפייה ב 12 מפגשי ריפוי

ויש מנוי חצי-שנתי.

לחצו על הכפתור הורוד להרשמה ולפרטים מלאים.

מטעמים של אתיקה מקצועית דורית בר שומרת לעצמה את הזכות לבחור את הקהל הצופה והלומד על מנת לשמור על מרחב בטוח. בנוסף כל חבר.ה בקהל מתחייב לדיסקרטיות מוחלטת וחותם על הסכם התחייבות מחייב.