כשמיניות פוגשת זוגיות – קורס אונליין לזוגות

אחת לשבוע ביום רביעי 18:00 – 21:00 | אונליין | יש הקלטות | לא חובה להיות בשידור החי | לכל המינים

איך עוברים תהליך התפתחותי זוגי אישי ומקצועי שמשלב צפיה במפגשי ריפוי לצד תרפיה קבוצתית?

המפגשים כוללים צפייה בתהליך ריפוי זוגי רגשי-מיני בגישת תרפיית האגן, כשהדגש עבורך הוא התהליך הפנימי שלך. מפגש עם עצמך, להרגיש את הרגשות, לשים לב לתחושות, להכיר את הדרך שבה חוויות חייך עיצבו אותך בתוך מרחב קבוצתי תומך בהדרכה מקצועית, שופעת ניסיון ונוכחות אוהבת. 

המפגש משלב מבט הוליסיטי שיש בו מצד אחד את הזכות “להחזיק” מרחב ריפוי בשקט, במדיטציה, בהקשבה ובלב פתוח, ומצד שני, לקבל ריפוי לעצמך ומבט פנימי שופע חמלה וכלים מעשיים להתרחבות הלב, לחיבור ללב ולריפוי טראומות.

הקבוצה היא הזדמנות נדירה לריפוי קהילתי בגלל שהנושאים שעולים בתהליך ריפוי שבו אנחנו צופים רלבנטיים לכולנו – ובאותה נשימה התהליך בו אנו צופים הוא רק מקפצה לצלילה פנימית עמוקה מאד של כל משתתפ.ת לתוך הפנימיות הייחודית שלו ושלה. 
לאנשי מקצוע מתחום הטיפול והחינוך יש כאן הזדמנות להרחיב את סל הכלים המקצועי וללמוד ריפוי טראומה ומיניות מודעת בגישת תרפיית האגן, גישה שמשלבת כלים מעולמות הגוף, הנפש והרוח ומאפשרת לאנשים לחוות קרבה ואינטימיות עמוקה, העצמה של העונג המיני, העמקה של התשוקה, התרחבות הביטחון ויצירת הרמוניה במערכות יחסים.

איפה ומתי?

כל יום רביעי 18:00 עד 21:00 אונליין אצלך במחשב

אפשר לבחור סדרת השתתפות:

סדרה של 4 מפגשים רצופים

סדרה של 8 מפגשים רצופים

סדרה של 12 מפגשים רצופים

סדרה של 24 מפגשים רצופים

כל שיעור נמשך שלוש שעות וכולל הכנה למפגש, צפייה במפגש ריפוי ותרפיה קבוצתית שמשלבת גם התבוננות פנימית וגם הבנה מעמיקה על ריפוי טראומה ומיניות מודעת. יש מקום וזמן בשפע לשיתופים ולשאלות.

יש הקלטות ~ לא חובה להיות בשידור החי

למי ההשתתפות בקבוצה מתאימה?

 לכל מי שרוצה להתפתח אינטימית ורגשית יחידים וזוגות. ההדרכה שאני מעניקה לקבוצה מאפשרת חווית ריפוי עמוקה ומשמעותית שדווקא בגלל שהיא עוברת דרך ההקשבה לתהליך ריפוי של אנשים אחרים, היא מאפשרת היכרות עם עצמנו ברבדים לא מודעים שלא היתה לנו גישה אליהם.

 לכל מי שעוקבות ועוקבים אחרי העבודה שלי וסקרנים לראות איך זה עובד ומה בדיוק קורה שם.

 לכל מי שרוצה ללמוד ריפוי טראומה ומיניות מודעת בגישת תרפיית האגן וללמוד כלים  לריפוי רגשי ואינטימי. 

אני מרגישה שאפשר ללמוד הרבה מלצפות בי. יש לי ניסיון של מעל 15 שנים בליווי תהליכים בקליניקה פרטית יחידים וזוגות וסך הכל 30 שנות למידה את תחום הריפוי.

מאז ילדותי הצעירה ידעתי שאלווה תהליכי ריפוי ועם השנים התמקצעתי ודייקתי את ההתמחות שלי לתחום היחסים, האינטימיות וריפוי הטראומה.

מי שבוחריםות במסלול הזה מקבלים שפע כלים מעשיים, תובנות והשראה לריפוי עצמי, זוגי וקהילתי.

הצפייה היא ב”ריפוי” כתדר, כאנרגיה, כהתרחשות שאני עדה לה יחד איתכםן. 

הליווי וההדרכה שלי על בסיס ניסיון מקצועי רב שנים מאפשרים לכל משתתפ.ת לצלול פנימה במרחב בטוח ומקצועי ולנוע בקצב אישי להיכרות מעמיקה יותר עם עצמך ולשחרור מחסומים וטראומות.

מהי גישת תרפיית האגן ?

גישת תרפיית האגן היא גישה הוליסיטית שדורית בר מפתחת מזה כ15 שנים. היא משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, מיינדפולנס, SE, התמקדות, סקסולוגיה, שמאניזם וריפוי בעזרת קול וצמחים.

ביסודה זו שיטה סומטית – ממוקדת גוף וההתמחות שלי היא ליווי יחידים וזוגות להעצמת העונג, העמקת התשוקה ויצירת בסיס הרמוני ויציב לתקשורת אוהבת ביחסים. בנוסף הגישה מאפשרת ריפוי טראומות וריפוי טראומה מורכבת.

הגישה עובדת נהדר גם אונליין וגם פנים אל פנים, זה אומר שאנשים מגיעים לתוצאות של חיבור מחודש לגוף, לרגשות ולביטוי עצמי אותנטי ביחסים משמעותיים.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment