הרצאה - איך להתמודד עם קונפליקטים בזוגיות

הרצאה מוקלטת: לריב זו אומנות – איך פותרים קונפליקטים בזוגיות ויוצרים הרמוניה בקשר?

 

קונפליקטים ומאבקים הם חלק טבעי בתקשורת במערכות יחסים
אי הסכמות, פערים סביב נושאים מסוימים, רצונות סותרים – כל אלה עולים ככל שהקרבה והאינטימיות מעמיקים.

ללמוד לריב – זו אומנות זוגית נרכשת.

רובנו רבים בתוך זוגיות כמו בגיל הילדות והנערות, מתווכחים, לפעמים מרימים את הקול, נסגרים וננעלים, לא יודעים איך לתקשר את הרצונות והצרכים שלנו בדרכים שאינן כוחניות ומניפולטיביות, ושוכחים להקשיב דרך הלב.

בהרצאה הנוכחית אני מעמיקה לתוך העיקרון שגם קונפליקטים ומאבקים הם שער להתפתחות אם נבחר ללמוד דרכם מיומנויות תקשורת של הקשבה אמיתית וביטוי מהלב.

ההרצאה מתאימה לכל מי שרוצה להתפתח רגשית ולתרגל מיומנויות של תקשורת מקרבת, נוכחות אוהבת וראיית האחר – גם ברגעי קצה, כשכל מערכת העצבים “חמה” ורגישה.

למי מתאימה ההרצאה?

ההרצאה מתאימה לכל המינים, למי שבזוגיות וגם למי שלא – כי כולנו במערכות יחסים והמיומנויות הללו יכולות לתמוך בנו בכל קשר משמעותי שיש בחיינו.

ההרצאה מלווה בכתוביות.

משך ההרצאה – כשעה. אחרי הרכישה תקבלו למייל קישור לצפייה ישירה. מרגע הרכישה ההרצאה זמינה לצפייה לכל החיים ללא הגבלת זמן.

מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.  

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.  

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

בערוץ היוטיוב תמצאו הרצאות וידאו https://www.youtube.com

forweb1