הרצאה - איך להתמודד עם קונפליקטים בזוגיות

הרצאה בוידאו: לריב זו אומנות ~ איך פותרים קונפליקטים בזוגיות ויוצרים הרמוניה בקשר?

זוגות רבים מתמודדים עם קונפליקטים ומאבקים סביב נושא המיניות והאינטימיות בקשר. לפעמים יש פערים בתשוקה המינית שלא יודעים איך לגשר עליהם; לפעמים יש חוויה של היעדר תשוקה לאחד הצדדים או לשניהם; לעתים הקשיים הרגשיים מורידים את החשק המיני ולא מגיעים בכלל למצב של אינטימיות כי חסרה קרבה של הלב. המצבים הללו שכיחים מאד בקרב אנשים ומטרת ההרצאה לשפוך אור על הנושא ולהציע תובנות מקלות, פותחות ומרחיבות שיאפשרו לזוגות לחוות חוויה של גישור, הבנה הדדית וריפוי.

ללמוד לריב – זו אומנות זוגית נרכשת.

במציאות רובנו רבים בתוך זוגיות כמו בגיל הילדות והנערות, מתווכחים, לפעמים מרימים את הקול, לא תמיד מכבדים את הטבע האנושי של עצמנו, ושוכחים את דרך הלב.

התובנה הבסיסית שאל תוכנה אני מעמיקה בהרצאה היא שקונפליקטים ומאבקים הם שער להתפתחות – אם רק נלמד איך עוברים דרכו בהקשבה ובחברות.

למי מתאימה ההרצאה?

* לזוגות שרוצים להתפתח רגשית ומינית

* ליחידים / ליחידות שרוצים להעמיק את מיומנויות התקשורת האינטימית, הרגשית והמינית

* לאנשים שאוהבים ואוהבות לאהוב ורוצים להרחיב את יכולת האהבה

* לזוגות שמרגישים שהכל ביניהם זורם מעולה – חוץ מהמיניות

עלות ההרצאה: 40 ש"ח

מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.  

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ תודעת האלה ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.  

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

בערוץ היוטיוב תמצאו הרצאות וידאו https://www.youtube.com

forweb1