וובינר יצירת הרמוניה בקשר

 לריב זו אומנות ~ הרצאה אינטרנטית עם דורית בר: איך פותרים קונפליקטים בזוגיות ויוצרים הרמוניה בקשר?

זוגות רבים מתמודדים עם קונפליקטים ומאבקים סביב נושא המיניות והאינטימיות בקשר. לפעמים יש פערים בתשוקה המינית שלא יודעים איך לגשר עליהם; לפעמים יש חוויה של היעדר תשוקה לאחד הצדדים או לשניהם; לעתים הקשיים הרגשיים מורידים את החשק המיני ולא מגיעים בכלל למצב של אינטימיות כי חסרה קרבה של הלב. המצבים הללו שכיחים מאד בקרב אנשים ומטרת ההרצאה לשפוך אור על הנושא ולהציע תובנות מקלות, פותחות ומרחיבות שיאפשרו לזוגות לחוות חוויה של גישור, הבנה הדדית וריפוי.

ללמוד לריב – זו אומנות זוגית נרכשת.

במציאות רובנו רבים בתוך זוגיות כמו בגיל הילדות והנערות, מתווכחים, לפעמים מרימים את הקול, לא תמיד מכבדים את הטבע האנושי של עצמנו, ושוכחים את דרך הלב.

התובנה הבסיסית שאל תוכנה אני מעמיקה בהרצאה היא שקונפליקטים ומאבקים הם שער להתפתחות – אם רק נלמד איך עוברים דרכו בהקשבה ובחברות.

למי מתאימה ההרצאה?

* לזוגות שרוצים להתפתח רגשית ומינית

* ליחידים / ליחידות שרוצים להעמיק את מיומנויות התקשורת האינטימית, הרגשית והמינית

* לאנשים שאוהבים ואוהבות לאהוב ורוצים להרחיב את יכולת האהבה

* לזוגות שמרגישים שהכל ביניהם זורם מעולה – חוץ מהמיניות

עלות ההרצאה: 50 ש”ח

דורית בר – מטפלת מינית וזוגית הוליסיטית, מפתחת שיטת ריפוי בשם תרפיית האגן. שיטה שמשלבת פסיכותרפיה, ידע מעמיק על מיניות מודעת מגישות מזרחיות ומערביות והילינג. דורית חוקרת מיניות, אינטימיות ויחסים מעל 30 שנה ומשתפת בניסיון חייה בהרצאות, סדנאות ותהליכים אישיים לנשים ולגברים, ליחידים ולזוגות.

בערוץ היוטיוב תמצאו הרצאות וידאו https://www.youtube.com

forweb1