חגיגה נשית – סדנה פרטית לנשים

סדנה לאמהות ובנות ~ מתנה ליום הולדת ~ מתנה לחברה ~ מתנה לאמא ~ מתנה לבת ~ מסיבת רווקות

מיניות נשית ~ חברות ואהבה ~ שמחה וריפוי

הסדנה מתאימה לנשים שרוצות להעניק לעצמן מתנה, מעגל נשי בליווי מקצועי להעמקת החיבור למיניות נשית בריאה, שופעת תשוקה, עונג ואהבה.

מיניות היא הרבה יותר מסקס. מיניות היא החיים עצמם, היכולת להיות יצירתית, תשוקתית, שמחה, מתלהבת, להתרגש, לכאוב, לשחרר, לפחד, לצעוק, לצחוק, לבכות – לחיות את החיים בעוצמה ולהתפתח דרך כל משבר בדרך.

הסדנה חגיגה נשית היא הזדמנות נהדרת לכל אשה ללמוד משהו חדש על עצמה ולהיפתח לרמות תקשורת עמוקות אינטימיות יותר גופנית, נפשית ורוחנית.

הסדנה מתאימה לנשים בכל גיל; גם לצעירות וגם לבוגרות; גם לנשים שיש ביניהן היכרות קודמת וגם לכאלה שלא; דורית מתאימה את התכנים ואת סגנון ההנחייה לקבוצה עצמה בעזרת שיחת הכנה טלפונית עם יוזמת המעגל.

דורית בר היא מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, יועצת מינית וזוגית הוליסטית ומפתחת גישת תרפית האגן. יש לה ניסיון של קרוב ל15 שנים בהנחיית תהליכים אישיים, זוגיים וקבוצתיים.

היא מנחה את המפגש באווירה נעימה ורגועה ומניחה כוונה להתאים את הסדנה לקצב, לאנרגיה ולמטרה של הקבוצה. כלומר הסדנה היא לא שבלונה קבועה מראש אלא מותאמת אישית לכל מעגל.

הסדנה מתאימה כמתנה ליום הולדת, מסיבת בת מצווה, מתנה לחברה, מתנה לאמא, מתנה לבת, מסיבת רווקות וכל סיבה אחרת לחגיגה נשית ייחודית.

מתי הסדנה חגיגה נשית מתקיימת?

אפשר לקבוע תאריך בתיאום אישי. בדרך כלל שעות הערב מתאימות או סופי שבוע – שישי ושבת

איפה?

אפשר להזמין את דורית להגיע אלייך או לתאם מפגש בביתה של דורית בעמק חפר.

איך קובעות סדנת חגיגה נשית?

לוחצות על הכפתור הורוד, ממלאות את הפרטים ונשמח לחזור אליכן.
.

כמה מילים על דורית בר

יועצת מינית וזוגית הוליסטית, מפתחת גישת תרפיית האגן. מלווה נשים וגברים, יחידים וזוגות בתהליכי ריפוי והתפתחות להעמקת התשוקה, העונג, האהבה והקרבה במערכות יחסים.

עובדת סוציאלית במקצועי הפורמלי – ומרפאה רוחנית ברמה הבלתי פורמלית. מומחית לריפוי פגיעות מיניות וטראומה מורכבת. מנהלת את קבוצת הפייסבוק ~ נשים מרפאות ~ מרחב לימוד והתפתחות לנשים.

גישת תרפיית האגן משלבת תובנות וכלי ריפוי משיטות מגוונות כמו פסיכותרפיה, אימון, הילינג, תקשורת מקרבת, יוגה-טנטרה, מדיטציה, SE, התמקדות, סקסולוגיה וריפוי בעזרת קול וצמחים.

מתי ואיפה מתקיים המעגל?

ניתן להזמין את דורית לקיים מעגל נשים במיקום ובשעות שיתואמו איתכן.

המעגל מותאם אישית לקבוצת הנשים – נשות מקצוע, נשים שחוגגות יום הולדת, נשים שחוגגות יום נישואין, נשים שחוגגות את החיים, נשים שמבקשות ריפוי או הכנה ללידה, או הכנה למוות, מסיבת אמהות ובנות מצווה וכו’. ניתן לקיים את המעגל בביתך, או בסטודיו או בטבע (בהתאם לעונה ולמזג האוויר). אפשר גם לקיים את המפגש בביתה של דורית בעמק חפר.

מוזמנות לדבר איתי ונבנה יחד את התהליך שמתאים מתוך הקשבה ורגישות לצרכים ולרצונות של הקבוצה..