ריטריט פרטי לזוג ~ זמן אינטימי

זוגיות היא מרחב שמבקש טיפוח והזנה כדי לפרוח ולשגשג. למעשה כמו כל תחום אחר בחיינו – כשאני לוקחת את הזמן להכין את האוכל שאני אוכלת, הוא יוצא טעים יותר; כשאני מקדישה זמן לילדיי, הם מרגישים אהובים ונראים.

באותה מידה, ככל שנקדיש יותר תשומת לב לקשר עצמו, נתבונן בו, נלמד על הדינמיקות הזוגיות, נשאל שאלות על המיניות שלנו ונכיר אחד את השני גם ברבדים הלא מודעים שמשפיעים עלינו – כך האהבה בינינו תצמח ותגדל ואיתה גם התשוקה המינית והעונג שאפשרי לנו לחוות.

ריטריט פרטי לזוג מתאים לאנשים שרוצים לתת לעצמם מתנה, זמן אינטימי בליווי מקצועי להעמקת התקשורת האינטימית והמינית. התהליך מתאים לכל זוג שרוצה להתרחק משגרת היומיום ולקחת זמן לעצמו להשקעה בקשר, בתקשורת ובחיבור.

הריטריט מתאים לזוגות בכל גיל; גם לזוגות צעירים וגם לזוגות בוגרים; גם לזוגות בתחילת דרכם וגם לזוגות שנמצאים יחד כבר הרבה שנים; גם לזוגות הטרוסקסואליים וגם להומוסקסואלים וקווירים.

דורית בר היא מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת, יועצת מינית וזוגית הוליסטית ומלווה תהליכי ריפוי והתפתחות ליחידים ולזוגות קרוב ל-15 שנה. מה שחשוב לדורית להעניק לזוג זה מרחב בטוח לחקירה עצמית ולמידה עצמאית. במסגרת הריטריט היא מלמדת ומתרגלת יחד עם הזוג תרגולים לחיבור לגוף, תרגולים לחיבור לרגש ותרגולים לחיבור זוגי, אינטימי, אירוטי ומיני.

כל התרגולים בנוכחותה של דורית הם בביגוד מלא של כל הנוכחים ואינם כוללים שום סוג של מגע מיני או אינטימי איתה.

התרגולים שהזוג ממשיך לתרגל עם עצמו הם גם רגשיים וגם אינטימיים, אירוטיים ומיניים והם קורים בפרטיות מוחלטת.

הריטריט מורכב משילוב בין מפגשים זוגיים ומפגשים אישיים – משך כל מפגש שעה ורבע עד שלוש שעות.

מבנה הריטריט והתוכן שלו – מותאם לכל זוג באופן אישי. אין תבנית קבועה מראש כי כל זוג מתמודד עם אתגרים ייחודיים שיש צורך לאבחן, ללמוד ולהקשיב יחד איזו צורות של הנחיה והדרכה יהיו המיטיבות ביותר, היעילות ביותר וההרמוניות ביותר לזוג.

מהי מהות התהליך?

מהות התהליך היא לתרגל הלכה למעשה ביטוי אותני רגשי ואירוטי לפתיחת הלב והגוף לאהבה ולעונג. לצד זאת, כאשר מתחילים לגעת ברבדים רגשיים עמוקים – עולים גם חסמים וקשיים וכל זה הוא חלק מהתהליך.

כאן הצורך בליווי מקצועי הוא הכרחי. לדורית יש הבנה עמוקה וניסיון רב בריפוי טראומות רגשיות ומיניות ויכולת ממשית לגשר על פערים ומשקעים שנוצרו עם השנים.

תקשורת אינטימית היא היכולת החשובה ביותר לבני אדם לפתח, והיא בהחלט משהו שניתן וכדאי להתאמן בו. זה לא מובן מאליו להיות חשופים כל כך, קרובים כל כך, אותנטיים כל כך. זה לא מובן מאליו להכיר את העונג והכאב שבנו ולשתף אותם עם עוד אדם. זו מתנה אדירה להיפתח לרמות חדשות של קרבה, חברות ושמחה דרך מעשה האהבה.

אפשר ללמוד לעשות אהבה. אפשר ללמוד להקשיב לעצמנו ולאהוב.ה בעדינות, ברגישות, באמת. הריטריט הזוגי מאפשר לעשות ריסטרט, להשתחרר מעכבות ולפתוח כמה נתיבים חדשים לחיבור זוגי הרמוני.

כל התרגולים בנוכחותה של דורית הם בביגוד מלא של כל הנוכחים ואינם כוללים שום סוג של מגע מיני או אינטימי איתה. התרגולים שהזוג ממשיך לתרגל עם עצמו הם גם רגשיים וגם אינטימיים, אירוטיים ומיניים והם קורים בפרטיות מוחלטת.

.

כמה זמן נמשך ריטריט פרטי לזוג?

אפשר לבחור אפשרות מתאימה:

1. סוף שבוע – חמישי-שישי-שבת


2. סוף שבוע ארוך – חמישי-שישי-שבת-ראשון

3. שבוע – ימים שנקבע יחד

איפה מתקיים ריטריט פרטי לזוג?

אפשר לבחור אפשרות מתאימה:


1. בבית של בני / בנות הזוג
יש צורך שהבית יהיה מותאם לתהליך כזה, שזה אומר שלא יהיו בו ילדים או אנשים נוספים במהלך הריטריט
ושהבית יהיה נקי, נעים, ממוקם במקום שקט, כפרי ולא עירוני.


2. בביתה של דורית בר
דורית גרה בישראל, בכפר שקט בשם בורגתה. המפגשים של הריטריט יכולים לקרות כאן והלינה והמגורים יכולים
לקרות בAIRBNB או במלון.


3. בכל מקום מוזמן מראש צימר בישראל או בכל מדינה בעולם
אפשר לדבר על כך בשיחה מקדימה ולבחור יעד שבני /בנות הזוג רוצים להגיע אליו. הגמישות היא מקסימלית ופתוחה לאפשרות לשלב חופשה נעימה ומזינה עם ריטריט מרפא ומחבר.

כמה עולה ריטריט פרטי לזוג?

עלות הריטריט עצמו: 2800 ש”ח ליום. הוא כולל פגישות אישיות וזוגיות. התהליך מותאם אישית לכל זוג.

בנוסף, כל ההוצאות המשמעותיות של דורית – טיסות ולינה משולמות על ידי הזוג.

איך קובעים ריטריט פרטי לזוג?

מומלץ לקרוא כמה מאמרים באתר ולהקשיב לוידאו שבסוף הדף כדי שתוכלו להרגיש אם אתם מתחברים לגישה הטיפולית של דורית ואם יש תחושת בטן אינטואיטיבית חיובית.

ואז לוחצים על הכפתור הורוד, ממלאים את הפרטים ונשמח לחזור אליכם לקביעת שיחת היכרות.

אני רואה זוגות שמעניקים לעצמם מתנה של זמן אינטימי, זמן להיות בו יחד. בעולם המהיר בו אנו חיים, זמן אינטימי יכול להיות אי של שלווה בתוך המולת היומיום. זכות לראות ולהרגיש את הקסם שמתרחש כששניים פותחים את לבם, דמעה מופיעה, חיוך עולה, ואפשר להיפגש שוב.

לחצו על הוידאו להיכרות עם הגישה של דורית בר למיניות הוליסטית מודעת